Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lielās Puerto Maldonado impērijas vēsture

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Peru   »   Lielās Puerto Maldonado impērijas vēsture

(Lima- Puerto Maldonado -Kusko -Puno -Arekipa -Kolka Kanjons - Naska - Lima) 16 dienas - 15 naktis

1. diena Lima
Ierašanās Limā , Horhes Čavesa Starpt.lidostā . Tikšanās un transfērs uz viesnīcu. Viesnīcā “3 *” Britania.

2. diena Lima
Zviedru galds. Apskates ekskursija Limā, sākam ekskursiju no Mirafloresas rajona, mīlnieku parka apmeklējums, panorāmas apmeklējums Uaka Pujana, olīvdārzs, Uaka Janamarka. Senas koloniālās mājas apmeklējums.Turpinām ekskursiju pa pilsētas vēsturisko centru - San-Francīco katedrāles apskate, Centrālo laukumu, Can Martinu laukumu.
Papildus piedāvājam apmeklēt zelta muzeju, kurā apkopoti inku un doku laikmeta dārgumi un lieliskā ieroču kolekcija -$40.
Viesnīcā “Britania” 3 *

3. diena: Lima/Kusko/Puerto Maldonado
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Pārlidojums Lima – Kusko – Puerto Maldonado. Tikšanās lidostā, transfērs tipiskajā autobusā ar Tūri pa pilsētu un vēlāk uz ostu, kurā uz kutera nolaidīsimies pa Madres de Diosu upi, neskartajos džungļos līdz “Corto Maltes”. Pa ceļam vērojot dzīvniekus (kaimanus, bruņurupučus, daudz zīdītājus, putnus). Pēc ierašanās Lodžā jūs sagaida dzērieni, lai remdētu slāpes un nogurumu. Un pēc iekārtošanās viesnīcā ,eksotisku ēdienu pusdienas. Pēc īslaicīgas atpūtas, dosimies ekskursijā pa upi līdz pērtiķu salai. Jūs iepazīsieties ar bagātāko dzīvnieku un augu pasauli apgabalā un salā, varēsiet novērot neskaitāmus pērtiķu sugas. Vispārsteidzošākā ainava, kas jūs neatstās vienaldzīgu, paveras vakarā, saulrietā, ko pavada džungļu skaņas. Atgriešanās Lodžā, vakariņas, atpūta.

4. diena: Puerto Maldonado
Brokastis. Ekskursija ar vietējo gidu neskartajos džungļos. Augu un dzīvnieku sugu novērošana, daudzas sugas, kuras pasaulē ir jau vienīgās. Flora un fauna ir tik daudzveidīga, un dabas skaņas ir tik piesātinātas, ka apbrīnojumam nav gala! Kolpas apmeklējums pie papagaiļiem. Atgriešanās, pusdienas un atpūta. Pēcpusdienā ciemošanās pie vietējiem. Makšķerēšana pēc vēlēšanās. Vakariņas. Atpūta.

5 diena: Puerto Maldonado/Kusko.
Brokastis. Transfērs lidostā. Lidojums Puerto Maldonado/KUSKO. Tikšanās lidostā, transfērs uz viesnīcu "Sueños del Inca" 3 *. Atpūta un aklimatizācija augstumā (3.200 m).

6. diena: Kusko.
Brokastis. Brīvais laiks. Pēcpusdienā Kusko apskates ekskursija. Arheoloģiskā parka apmeklējums, kas atrodas Kusko priekšpilsētā: Saqsaywaman arhitektūras komplekss, Kenko templis, Tambomachay, Puka Pukara cietoksnis, Saules templis Koricancha. Kusko katedrāles apmeklējums.
Atgriešanās viesnīcā 3 * ”Sueño del Inca

7. diena. Kusko/ Svētā inku ieleja
Brokastis. Ceļš uz inku svēto ieleju. Mākslas gadatirgus apmeklējums Pisacā (šeit var iegādāties vietējos izstrādājumus – keramiku, paklājus, suvenīrus, sudraba un ādas izstrādājumus). ZOO centra “Auanakanča” apmeklējums, kur tūristi uzlūko un piedalās tādu burvīgu dzīvnieku barošanā kā lamas, alpakas un vikunjas. Iepazīsimies ar kažokādas izcelšanos un to dabiskās krāsošanas procesu. Olantaitambo arheoloģiskā kompleksa apskate. Pusdienas zviedru galds restorānā no nacionālās virtuves, “Muña”. Nakšņošana viesnīcā “Sueño del Inca” 3*.

08. Kusko/Maču Pikču/Kusko
Pēc brokastīm - ceļš ar vilcienu. Aguass Kalientess. Pēc tam brauciens ar autobusu uz pazudušo inku pilsētu (Maču-Pikču), kuru uzskata par Dienvidamerikas spēcīgāko enerģētisko centru (Maču-Pikču), atklāja amerikāņu vēsturnieks Hirams Bingams 1911. gadā. Maču-pikču (Ķečuva Machu Pikchu valodā nozīmē “vecais kalns”) - noslēpumainā inku pilsēta, kas celta XV gadsimta vidū. Tā atrodas aptuveni 100 km attālumā no Kusko pilsētas impērijas galvaspilsētas un tik ļoti ieslēpta Andos, ka līdz tam nevarēja nokļūt spāņu kolonizatori. Pasaulei par šo pilsētu kļuva zināms 1911. gadā, pateicoties amerikāņu zinātniekam no Hairamas Binghamam. Lai gan vietējie iedzīvotāji vienmēr zināja par Maču Pikču, tomēr nesteidzās dalīties ar citplanētiešiem. Kopš 1983. gada Maču-Pikču ietilpst Unesco Pasaules mantojuma pieminekļu sarakstā, bet kopš 2007. gada - jaunu pasaules brīnumu sarakstā. Ekskursija ar gidu. Dienas otrajā pusē - lejā uz Aguas Calientes. Pusdienas nacionālās virtuves “EL MAPI” restorānā. Tad atgriešanās Kusko ar vilcienu. Ierašanās, tikšanās un transfērs uz viesnīcu “3 *” Sueño del Inca.

09. Kusko/ Puno
Brokastis. Pārcelšanās ar tūristisko autobusu uz Puno pilsētu. Pieturas ceļā: Pikillacta, Capilla Sicstina de America, Andahuaylillas, Rakči. Pusdienas - zviedru galds Sikuani vietā. Nākamās pieturas: La Raja (4400 m virs jūras līmeņa) un Pukara. Aptuveni plkst. 17.00 – brauciens uz Puno (g. Pugo atrodas Titikakas ezera krastā, kas tiek uzskatīts par viskuģojošāko ezeru pasaulē. Tieši Titikakas ezerā Heijerdāls uzbūvēja savu slaveno niedru plostu “Kon-Tike”. Viesnīcā 3 * “Hacienda”. Iespējams ceļojums ar luksusa klases “Titikaka trēnu” vilcienu no inku impērijas galvaspilsētas Kusko uz Tikikakas Pūno krastiem trešdienās, svētdienās. Grezns vilciens, aprīkots ar vagonu-restorānu, vagonu- bāru un unikālu panorāmas vagonu, kura dēļ ceļotājam ir iespēja vērot, kā mainās dabas ainavas un klimats vilciena kustībā pa maršrutu. Vilciens kursē pa vienu no augstākajām dzelzceļa līnijām (“starp kalniem un mākoņiem”), pa ceļam obligātā pietura augstākajā maršruta punktā (La Raja, 4319 metri), no kurienes tiek atklātas neaizmirstamas panorāmas sugas uz kalnu virsotnēm un līdzenumiem. Braucienā ir iekļautas pusdienas (uzkodas, pamatēdieni, deserts). Ceļojums ar Andean Explorer vilcienu ir viens no divdesmit pieciem visspilgtākajiem un interesantākajiem ceļojumiem pasaulē, un LUHS un maršruts tiek uzskatīti par labākajiem Amerikā World Travel Awards 2012 statistikā.
Aptuvens plkst. 19.00 - brauciens uz Puno + $250 par cilvēku

10. Puno/Titikaka ezers
Brokastis. Transfērs uz ostu. Ekskursija uz peldošām niedru salām Urosā ir vairāk nekā 40 salas, ko radījuši indiāņi no Urosas cilts no niedrēm, kas aug ezerā. Šeit jūs uzzināsiet salu un tās tautas vēsturi. Varēsiet iegādāties daudzos suvenīrus un pavizināties ar niedru kuģi. Turpinās mūsu ekskursija Titikakas ezera dziļumā Takilas salā. Sala ir slavena ar savām etniskajām kultūras vērtībām – salas iedzīvotāji saglabā senas tradīcijas, īpaši tas attiecas uz autkvalitāti. Par stelles mākslu sala tika pasludināta par “cilvēces mutvārdu un nemateriālā mantojuma šedevru” Unesco 2005. gadā. Pusdienas uz salas. Atpakaļ uz Puno. Viesnīcā 3 * “Hacienda”.

11. Puno / Kolka
Brokastis. Pārcelšanās uz komfortablu autobusu uz Kolkinas kanjonu- visdziļāko un skaistāko pasaulē. Pa ceļam nelielas pieturas un ezera “Lagunillos” apmeklējums - rožu flamingo vērošanā. Pietura restorānā “Canchis”, kur jums piedāvās tēju no zaļumiem, priekš labākas aklimatizācijas augstumā. . No kurienes nāk brīnišķīgs skats uz 3 vulkāniem. Ierašanās ciematā “Chivay”. Izvietošana viesnīcā. Interesenti var apmeklēt karstus avotus. Laiks pusdienām. Nakts viesnīcā “Colca Llacta” 3 *.

12. Kolka/Arekipa
Brokastis. Apskates laukuma apmeklējums Kruss del kondors, no kurienes tiek atklāts neaizmirstams skats uz kanjonu, kura apakšā 1200 m dziļumā tek Kolka upe. Varena kondora lidojuma novērošana. Atgriešanās viesnīcā pēc mantām. Brīvs laiks pusdienās. Pārcelšanās uz Arekipu. Apmešanās viesnīcā. Brīvais laiks Arekipā. Nakts viesnīcā “Colca Llacta” 3 *.

13. Arekipa/Naska

Brokastis. 9.00 ekskursija pa Arekipu, apmeklējot Santa Katalina klosteri, Centrālo laukumu, katoļu katedrāles un Javarara skatu laukumu. Noteiktā laikā pārcelšanās uz autobusu staciju. Plkst. 13.30 ceļš uz Arekipu – Naska komfortablā autobusā (Naskas pilsēta ir 1591. gada radusies pilsēta, ko dibināja spānieši, kas atrodas Naskas piekrastes tuksnesī.) Naskas tuksnesis ir slavens ar gigantiskiem dzīvnieku, cilvēku un ģeometrisko figūru zīmējumiem ,kuros var redzēt tikai no putna lidojuma. Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu “Alegria” 3 * vai tās pašas kategorijas. Nakts viesnīcā.

14. Naska/Parakasa
Brokastis viesnīcā. Lidojums virs Naskas līnijām. Pārbraukšana uz Naska-Paracas (Parakas pussala ir valsts rezervāts, pateicoties dabas bagātībai un arheoloģiskajai vērtībai). Viesnīcā “la posada del Еmanсipador”. Brīvais laiks.

15. Parakasa/Lima
Brokastis. 8:00 - ekskursija Balestas salās, mazie Galapagas, salās dzīvo jūras kaķi, albatrosi, baklāni, pingvīni Humbolts... No šejienes var redzēt slaveno “kandebru” (gigantisku zīmējumu uz klints). Pēcpusdienā ceļš uz Limu. Viesnīcā “Britania” 3 *.

16. Lima
Brokastis. Transfērs uz lidostu.
Pa ceļam uz lidostu piedāvājam apmeklēt vienu no 25 labākajiem pasaules muzejiem - muzeju “Larco Herrera”. Dibināts 1925. gadā Peru vice-karaļa namā. Koloniālajā stilā, 18. gadsimta uz piramīdas virsotnes. Viņa sienās ir savdabīga keramikas, audu, dārglietu, zelta, mūmiju kolekcija, kā arī viena no bagātākajām māla trauku kolekcijām ar erotisku mājienu. Kopējais eksponātu skaits ir 45 tūkstoši. Visi stāsta par tādu civilizāciju vēsturi, pieredzi un kultūru kā inki, Moče, Nasku un Čimu. $40. Šeit atrodas ļoti labs nacionālās virtuves restorāns “Café del Muzeo”

Programmas cena ar krieviski runājošu tulku, izņemot Puerto Maldonado.

Viesnīcas 3* tūrists:
(divvietīgs) - 4814 eur
(vienvietīgs) - 5493 eur

Viesnīca 4*:
(divvietīgs) - 5228 eur
(vienai personai) -6309 eur Lima “Hacienda” 4*, Puerto Maldonado “Corto Maltes”, Kusko “Dorado” 4*, Puno “Royal Inn” 4*, Colca “Refugio” 4*, Arekipa “Casona Plaza” 4* , Paracas “San Agustin Paracas”, Nazca “Alegria” 3* vai citas tās pašas kategorijas viesnīcas

Programmas izmaksās ietilpst:
Aviobiļetes
Iekšzemes lidojumi Lima-Puerto Maldonado-Kusko
Ēdināšana pēc programmas
Sleeping Bus Arekipa - Naska
Vilciena biļešu mugursomnieku klase

Programmas izmaksās nav iekļauts:
Papildus maksa
Ieejas biļete Naskas nacionālajā parkā 10 USD
Ieejas biļete Parakasas nacionālajā parkā 6 USD
Samaksa par bagāžas pārkraušanu

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home