Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Madeira (Portugāle)

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Madeira (Portugāle)

3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 
Iegādājoties ekskursiju paketi no 699 € + ekskursiju-transporta pakete 189 €
Bez ekskursijas paketes iegādes no 868 €

1.diena
Tikšanās Rīgas lidostā 
Lidojums Rīga - Lisabona (~ 12:50 -15: 25).
Pārsēšanās Lisabonas lidostā lidojumam uz Madeiru (Funšalas lidosta)
Lidojums Lisabona - Funšala (~ 17:50 -19: 40).
Transfers uz viesnīcu 3 
Izmitināšana viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
 
2.diena
Brokastis
Ekskursija pa pilsētu.
Gājēju ekskursijas laikā mēs iepazīsimies ar tādiem objektiem kā dzeltenais cietoksnis – Santjago forts, pateicoties kuram salu tika sargāta no pirātiem. Apmeklēsim īstu fermeru tirgu, kur redzēsim visdažādāko marakuju un citu eksotisku augļu veidus. Meistaru ieliņu, kur varēsim jūsmot par vietējo meistaru rokdarbiem kā arī tos iegādāties. Apskatīsim Se katedrāli un skaisto krastmalas panorāmu ar ostā pietauvotām jahtām.
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
 
3.diena
Brokastis
Atpūta pie okeāna.
Nakts viesnīcā.
 
4.diena
Brokastis
Ekskursijas brauciens pa salas ziemeļrietumu daļu. Pa senu, gleznainu ceļu gar okeāna piekrasti mēs dosimies uz Kamara de Lobos pilsētiņu. Šo vietu ceļvežos bieži dēvē par zvejnieku ciematu. Un tiešām, jau kopš seniem laikiem šeit dzīvoja zvejnieki, un līdz mūsdienām šeit ir saglabājies daudz vēsturisku liecību, kuras stāsta par šo seno arodu - krastā izvilktie vecie zvejnieku barkasi, visur izkārtās,,bakaļau,, - vītinātās mencas, kuras izmanto tradicionālajā portugāļu virtuvē, ostas kapela - viena no senākajām salas baznīcām. Uz klints bluķa virs līča ir atrodama vieta, no kuras Čērčils esot Madeirā, iedevesmojās gleznot jūras ainavas. Tik tiešām no tās paveras brīnišķīgs skats uz līci ar zvejnieku laivām, kas šūpojas rīta saules apstarotajos ūdeņos, un pasakaina ainava uz košo dārzu un banānu plantāciju ieskauto pilsētu.Vietējās kafejnīcās var nobaudīt neparastu, ļoti garšīgu kokteili “Ņikita”, kura pamatā ir saldējums, alus un baltvīns, tas lieliski atsvaidzina karstajā laikā.бежево розовый замок
Tālāk mūs ceļš vedīs cauri skaistai aizai, gar upi Ribeira Brava, kura sadala salu austrumu un rietumu daļā. Dodoties pa šo ainavisko maršutu, periodiski apstājoties apskates laukumos, lai izbaudītu pasakainos panorāmas skatus, mēs nokļūsim salas ziemeļu piekrastē nelielā pilsētiņā Sao Vicente. Šeit, skaistā līča krastā, atrodas vairākas kafejnīcas, kurās, būs iespēja, malkojot aromātisko kafiju, atpūsties un izbaudīt Antantijas okeāna maģiju.
Tālāk, mēs dosimies uz vienu no skaistākajiem Madeiras ūdenskritumiem ar romantisku nosaukumu “Līgavas plīvurs” , apmeklēsim netāli esošo Seišalas pilsētiņu, un ja būs piemēroti laika apstākļi, tie kas vēlēsies varēs doties nopeldēties uz pludmali ar melnām vulkāniskām smiltīm.
Netālu no Seišalas pilsētiņas, ainaviskā vietā ar nosaukumu Ribeira da Žanela mēs aplūkosim skaistāko salas klinti, kura atrodas okeānā. Vietējie iedzīvotāji to dēvē par vēlmju klinti, kā arī uzzināsim daudz interesanta par vietējo hidroelektrostaciju.
Salas ziemeļrietumu pilsēta Moniša maza pilsētiņa ar unikālo dabas ainavu. Tās galvenā atšķirīgā īpatnība no citām salas pilsētām ir vulkāniskās lavas savdabīgie rifu veidojumi, kuri pirms miljoniem gadu sastinguši piekrastē un ir izveidojuši dabīgos baseinus ar okeāna ūdeni. Šeit mums būs nedaudz laika, lai pastaigātos gar krastmalu un izbaudītu ainavu -kā Atlantijas okeāna viļņi ar baltām putu cepurēm saplūst ar melnajiem lavas rifiem. Ja būs labvēlīgi laika apstākļi, tie kas vēlēsies varēs izbaudīt peldi vulkāniskajos baseinos.
Atpakaļceļā uz viesnīcu, mēs apmeklēsim Kabo Žirau raga skatu laukumu . Tas ir visaugstākais Eiropas rags un otrs augstākais zemesrags pasaulē. Šeit, 580 metru augstumā virs jūras līmeņa , pēc restaurācijas ir ierīkots skatu laukums ar stikla grīdu. No šī laukuma paveras pasakaina, elpu aizraujoša panorāma. Šeit Jūs izbaudīsiet Madeiras dabas patieso skaistumu un diženumu. Mirkļi, ko pavadīsiet skatu laukumā paliks Jūsu atmiņā uz mūžiem.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
5.diena
Brokastis
Atpūta pie okeāna.
Nakts viesnīcā.
 
Островной пейзаж
 
6.diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens pa salas austrumu daļu.
Mūsu ceļojums sāksies pa ainavisku kalnu ceļu, kur piekrastes tropisko augu biezokņus pakāpeniski nomainīs eikaliptu, jaukto koku un skuju koku meži. Šeit mūs iepazīstinās ar unikāliem, reliktiem augiem, kurus nekur citur pasaulē nevar sastapt. Bet dodoties vēl augstāk, mēs redzēsim, kā daba mainās uz tundrai raksturīgo punduru veģetāciju. Mēs pacelsamies līdz Arieiro kalna virsotnei — vienai no augstākajām kalnu virsotnēm, 1818 m virs jūras līmeņa. Šeit no skatu laukuma paveras fantastiska ainava uz kalnu virsotnēm un bezgalīgajiem Atlanijas okeāna plašumiem.Vērojot šo panorāmu Jūs ieslīgsiet relaksējoša miera atmosfērā. Tālāk mūsu ceļš vīsies caur skaistu meža līdz mēs nonāksiem vietā ar nosaukumu Ribeiro Frio. Mēs dosimies uz gleznainu aizu, kur atrodas viena no foreļu fermām, kā arī var redzēt dažas unikālu reliktu augu sugas, kuras auga uz salas vēl pirms leduslaikmeta. Pēc vēlēšanās, varēs veikt nelielu pastaigu pa gleznaino “ Balcois” levadi, Šiet Jūs uzzināsiet, kas ir levada, un kāpēc pastaigas gar šiem kanāliem ir kļuvusi par pasaules mēroga izklaidi. Pēc tam pa skaisto kalnu ceļu mēs dodamies uz salas ziemeļaustrumu piekrasti,vietu, ko sauc par Porto da Cruz. Šeit vienā no skaistākajiem Ziemeļu piekrastes līčiem saglabājusies neliela ruma ražotne, kura tika dibināta 15.gs. Rūpnīcas telpās var redzēt senas preses, kas tika darbinātas ar tvaika mašīnām, bet degustācijas zālē nogaršot Madeiras vietējo rumu un vīnu no vietējām vīnogu šķirnēm. Tālāk dosimies uz salas austrumu daļu - São Lourenço zemesragu, kura uzskata par vienu no skaistākajām Madeiras vietām. Kontrasts starp dabas košumu salas centrālajā daļā, un Sao Lourenco vienmuļo vienveidību ir pārsteidzošs. Skatu laukums ar brīnišķīgu panorāmu uz nemierīgo okeānu, ko ieskauj dažādas krāsas vulkāniskās klintis, un labā laikā labi saredzamo tālumā Porto Santo, nevienu neatstās vienaldzīgu. Tālāk pa ceļu gar okeānu dosimies uz Garažau pilsētiņu, salas dienvidu daļā. Šeit 1927. gadā tika uzstādīta Jēzus statuja (statuja tika uzstādīta daudz agrāk par savu slaveno analogu Rio da Žaneiro). Arī šeit no skatu laukuma paveras brīnišķīgs skats uz Funšala līci un pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis
Atpūta pie okeāna.
Nakts viesnīcā.
 
8.diena
Brokastis.
Agrā numuru atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Funšala - Lisabona (~ 08:55 - 10:40)
Pārsēšanās Lisabonas lidostā
Lidojums Lisbona-Rīga (~ 16:10 – 22:30)
 
Ceļojuma cenā iekļauts
Lidojums Rīga – Lisabona – Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg (Rīga – Lisabona – Rīga)
Nododamā bagāža līdz 23 kg (Rīga – Lisabona – Rīga)
Lidojums Lisabona - Funšala - Lisabona
1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm) Lisabona - Funšala - Lisabona
7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
Pasažieru nodevas
Transporta pakalpojumi
 
Ekskursiju-transporta pakete 189 €
Ekskursija pa Funšala pilsētu
Ekskursijas brauciens pa salas ziemeļrietumu daļu.
Ekskursijas brauciens pa salas austrumu daļu.

Papildus Jūs varat iegādāties 
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 80.00€
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 300.00€
Nododamā bagāža līdz 20 kg Lisbona - Funšala 50.00€
Nododamā bagāža līdz 20 kg Funšala - Lisabona 50.00€
Nododamā bagāža līdz 10 kg Funšala - Lisabona 35.00€
Nododamā bagāža līdz 10 kg Lisbona - Funšala 35.00€
Priority līdz 10 kg (55 x 40 x 20 cm) Lisabona - Funšala 25.00€
Priority līdz 10 kg (55 x 40 x 20 cm) Funšala - Lisabona 25.00€
Fiksētas vietas autobusā
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home