Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Makarskas rivjēra

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Horvātija   »   Makarskas rivjēra
1. diena
Plkst. 05:00 izbraukšana no Rīgas, laiks ceļā, Lietuva, Polija… nakts viesnīcā Čehijas teritorijā.
 
2. diena
Brokastis. Turpinām ceļu, lai ātrāk satiktos ar Adrijas jūru… visa diena ceļā, pieturēsim kādā veikalā Austrijā, pārtikas iegādei šai dienai un vakaram. Ierašanās ap plkst. 23:00 un nakts apartamentos Makarskā.
 
3. diena
Brīva diena jūrai, saulei, Makarskas izpētei un atpūtai pēc paša ieskatiem. Nakts apartamentos Makarskā.
 
4. diena
Pasākums, kurš aizņems visu dienu - Zivju pikniks - ar kuģīti dodamies jūrā, peldamies, sauļojamies, ēdam jūras zivis, dzeram vīnus, limonādi. Nakts apartamentos Makarskā.
 
5. diena
Brīvs rīts saulei, jūrai. Ap plkst. 12:00 dodamies uz Trogiru un Splitu - ekskursijas ar vietējo gide ļaus labāk iepazīt pilsētas, to atmosfēru, bagāto vēsturi. Akmeņiem bruģētā senatnīgā Trogira un impērījas laiku Splita kā kontrasts gaiši zilajiem Adrijas jūras ūdeņiem un nelielajai Makarskai. Nakts apartamentos Makarskā.
 
6. diena
Brīvs rīts saulei un jūrai. Applkst.  12:00 braucam uz Dubrovniku. Ja ir kāda pilsēta - brīnums pie jūras, tā ir baltā Dubrovnika - pilsēta, cietoksnis. Ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā. Pēc ekskursijas dosimies uz Lokrum salu, kura ir noslēpumiem apvīta un ar kuru saistās neparastā leģenda par benediktiešu mūkiem. Dodoties pastaigā, iepazīsim salas vēsturi un tagadni, mūs priecēs botāniskais dārzs, kur brīvā dabā redzēsim pāvus. Kad atgriezīsimies Dubrovnikā mums būs iespēja paēst vakariņas kādā no daudzajiem krodziņiem. Atgriešanās apartamentos Makarskā ap plkst. 23:00.
 
7. diena
Brīvs rīts saulei un jūrai. Ap plkst. 12:00 diena Bosnijā un Hercegovinā. Brauciens līdz skaistākajai pilsētai valstī Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, lai iegādātos suvenīrus. Tad seko neilgs pārbrauciens līdz Blagai ciematiņam. Vrelo Bune – Bunas avots Blagaj ciematiņā ir novērtēts kā spēcīgākais Eiropā – ūdens tajā tik tīrs kā jaunības eliksīrs. Vietas mistisko auru pastiprina skaistā ainava. Nakts apartamentos Makarskā. 
 
8. diena
Rīts Makarskas rivjerā. Ap plkst. 12:00 izbraukšana uz Horvātijas dvēseli - pilsēta Ston. Austeru ferma... Dienu sāksim ar austeru fermas apmeklējumu, kur izmēģināsim elitāru jūras delikatesi – svaigas austeres, kā arī vietējo vīnu “Plavac mali”. Laiks ceļā līdz Ston. Senās pilsētas Ston vecpilsētas abas daļas ieskauj viens nocietinājumu mūris, kura garums sastāda 5,5 kilometrus – pats lielākais fortifikācijas komplekss Eiropā. Šeit atrodas sāls ieguves vieta, kur ieguva sāli jau senās Romas laikā un turpina vēl šodien. Iespēja uzkāpt uz “Stonas mūri”, kuru dēvē par astoto pasaules brīnumu. Pēc ekskursijas atpūtīsimies vienā no labākajām pludmalēm, kuru vietējie dēvē par “Horvātijas Maldīvu”, dēļ to maigajām smiltīm, kas ir liels retums šajā reģionā. Nakts apartamentos Makarskā.
 
9. diena
Atvadas no Makarskas, uzsākam ceļu mājup, vēl apskatot lielisko Plitvices parku - daudzi simti ūdenskritumi, kalni un ezeri. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Nakts viesnīcā pie Mariboras.
 
10. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Austriju, termālo baseinu zemi Štīriju. Pelde H2O SPA resort termālajos ūdeņos. Pārbrauciens uz Čehiju, naksts viesnīcā pie Ostravas.
 
11. diena
Brokastis. Ceļš mājup… Polija, Lietuva.. vēlu vakarā, naktī atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar tūrisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • 3 naktis viesnīcas (Čehijā turp un atpakaļ, pie Mariboras atpakaļ) ar brokastīm
 • 7 naktis apartamentos Makarskā bez brokastīm (4- un 6-vietīgi apartamenti ar virtuvi)
 • izbraukuma ekskursijas bez ieejas biļetēm
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Papildus:
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 300
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • pusdienas
 • zivju pikniks (kuģītis, zivs, vīns, bērniem sula, peldēšanās, gandrīz visa diena) - 40 € (bērniem līdz 14 gadiem 50% no cenas, līdz 5 gadi - par velti)
 • kuģītis uz Lokrum salu (abi virzieni) - 21 €
 • Ston mūri - 10 € (grupā 7 €)
 • Austeru ferma - 15 €
 • Plitvices ezeri - 35 €
 • H2O termālie baseini Austrijā (3h) - 21.50 €
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home