Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

5D kinoteātris

Antario.lv   »   Ekskursijas pa Latviju   »   5D kinoteātris

 Look at Riga - Iemīli Rīgu no jauna!!! 

5D kinoteātris ar vilinošu nosaukumu Look at Riga aicina izbaudīt vēl nebijušu virtuālu ceļojumu pa Latvijas galvaspilsētas skaistākajām un interesantākajām vietām, skatot tās no putna lidojuma. 
2013.gada 18.novembrī arkā zem Latvijas Okupācijas muzeja durvis vēra informatīvā mākslas telpa ar daudzdimensiju 5D kinoteātri un latviešu dizaineru darinājumu veikals.  

5D filma - ir ceļojums pa pilsētvidi, kurā notverts Rīgas vēsturiskais šarms līdz ar mūsdienīgas metropoles aizrautīgo ritmu, apskatot tās nozīmīgākos vēstures, mākslas un arhitektūras objektus no cita skatu punkta, kas uzņemta kā nepārtraukts dinamisks lidojums un tās noskatīšanās līdzinās reālam ceļojumam ar klātbūtnes efektu. 5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem  ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas – 3D stereoskopisks attēls, kustības imitācija, vēja brāzmas, ūdens šļakatu lāses, pieskārieni, vibrācijas un citi klātbūtnes efekti pārvērš iepriekš pasīvos skatītājus aktīvos ceļotājos. 

Informatīvās mākslas telpas apmeklējums kļūst aizvien populārāks tūristu un vietējo iedzīvotāju vidū, jo ļauj apceļot Rīgu tikai 10 minūtēs nemainīgi perfektos laika apstākļos. Filma uzrunā ļoti plašu auditorijas klāstu – bērnus, jauniešus, pieaugušos un arī vecāka gada gājuma internacionālu publiku. Pirmā gada laikā filmu noskatījušies un atsaucīgi novērtējuši vairāk kā 40,000 cilvēku, bet šobrīd to skaits jau pārsniedz 100,000 apmeklētāju, savukārt, dizaina veikaliņa apmeklējums - 300,000 klientu. 
 
Darba laiks: katru dienu no 11:00 līdz 19:00 (vasaras periodā - no 10:00 līdz 20:00)
Filmas garums: 10 min.
Filmas valoda (aizkadra balss): LV, ENG, RU
5D kinoteātris: 12 sēdvietas

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home