Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Alus ceļš Rīgā

Antario.lv   »   Ekskursijas pa Latviju   »   Alus ceļš Rīgā
Ekskursija „Alus ceļš Rīgā”.
Īstam latvietim alus – neatņemama izklaides daļa. Dzēriens, kuru izmantoja cilvēki jau no seniem laikiem, interesanti nosaukts par otru maizi. Rīgā alu sāka brūvēt 13. gadsimtā un turpina līdz pat šodienai. Ekskursijas laikā uzzināsiet, kur alus ir izmantojams un kā tas ir gatavojams. Pastaigas laikā Jūs iegriezīsieties trijos interesantos Vecrīgas alus bāros. Nodegustēsiet  deviņus dažādus alus, kas nav nopērkami veikalos. Degustācijas laikā ar gida un interaktīvu uzdevumu palīdzību varēsiet pārbaudīt savus pieņēmumus un zināšanas par alu un uzzināt interesantus faktus par šo seno, tradicionālo dzērienu. Pastaigas laikā ieiesim nelielā alus darītavā, kur iepazīsieties ar alus gatavošanas noslēpumiem un tehnoloģijām. Alus ceļš – jauks vakara sākums. Jautrība tik sākās!

Tikšanās punkts:
Pie alus bāra Stargoroda, Republikas laukums - 1
 
Piezīmes:
Cenā ieskaitīts alus degustācija (apm. 1 cilv. 1 l.) uzkoda un ekskursija alus darītavā.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home