Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Centrāltirgus noslēpumi

Antario.lv   »   Ekskursijas pa Latviju   »   Centrāltirgus noslēpumi

  Ekskursija „Centrāltirgus noslēpumi”. 

Piedāvājam doties aizraujošā ekskursijā profesionāla gida pavadībā. Rīgas Tirgus piesaista uzmanību ar senu un daudziem nezināmu vēsturi. Ekskursijas laikā noskaidrosiet, kā tas kļuvis par Eiropas lielāko un modernāko tirgu. Uzzināsiet, kādam nolūkam Centrāltirgus paviljoni izmantoti II pasaules kara laikā un padomju laikā. Iepazīsieties ar tirgus pagrabiem un interesantām vietām tirgus apkārtnē. Ekskursijas nobeigumā izbaudīsiet nelielu degustāciju: sieru, maizi, gaļas žāvējumu, dzerienus, ķiļavmaizītes.

Pēdējais laiks kad varam sākt ekskursiju būtu plks. 14:00

Tikšanās punkts:
Autoostā iekšpusē pie informācijas.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home