Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jūrmala

Antario.lv   »   Ekskursijas pa Latviju   »   Jūrmala

Jūrmala – dzintaru krasts

5 stundas

No rīta izbraukšana no Rīgas. Kūrorta pilsētas vēsture. Gājiens uz jūru caur dabas parku „Ragakāpa” , kur aug trīsstumbru priedes un kur atrodas augstākās kāpas Latvijas piekrastē. Lielupes un Dubultu rajons ir pilns ar oriģinālām koka būves ēkām. Unikāla vasarnīcu arhitektūra. Dzintaru koncertzāle, kur notiek daudzi populāri koncerti un festivāli. Ekskursijas beigās Jums būs iespēja pastaigāt pa gājēju centrālo ielu – Jomas ielu, pasēdēt mājīgās āras kafejnīcās, pastaigāties pa jūras krastu vai apmeklēt Jūrmalas pilsētas muzeju. Muzeja kolekcijā ir daudz eksponātu, kas stāsta par kūrorta dzīvi kopš 19.gs beigām līdz mūsdienām. 

Atgriešanās Rīgā otrā dienas pusē.
Cenā iekļauts: transfērs un ekskursijas apkalpošana pēc programmas.
Papildus apmaksai: ieejas biļetes Jūrmalas pilsētas muzejā – 2EUR
Cena 20 eiro sākot no 4 cilvēkiem grupā

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home