Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Rīgas Jūgendstila

Antario.lv   »   Ekskursijas pa Latviju   »   Rīgas Jūgendstila

Ekskursijas notiek visa gada garumā;
Ekskursijas valodas - LV, RU.
Jūgendstila arhitektūra ir viena no Rīgas bagātībām, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.
Tik daudz greznu jūgendstila ēku nav sastopamas nekur citur pasaulē.
Rīgā ir apmēram 800 jūgendstila ēkas. Spilgtākos jūgendstila arhitektūras piemērus var atrast Alberta un Elizabetes ielās. Mēs aicinām Jūs pastaigāt pa tiem.
 Ekskursijas ilgums ir 2 stundas.
Ekskursija caur Vecrīgu ved uz jūgendstila zonu Latvijas galvaspilsētas klusajā centrā, kur var apskatīt arhitekta Mihaila Eizenšteina projektētās mājas.
Katrs no tiem ir mākslas darbs. Gida pavadībā mēs staigāsim pa Alberta un Elizabetes ielām, kur visā krāšņumā parādās Jugendstil arhitektūra. Turklāt visas mājas ir ne tikai dekorēšanai, bet ļoti funkcionālas.
Šeit mēs satiksim “viesus no Holandes”, noslēpumainās gotikas un stingrā klasicisma pārstāvjus.
Jūgendstila ēkas ir dekorētas ar dažādiem simboliem un mitoloģiskiem attēliem, un katrai no tām ir savs stāsts.
Ejot pa ielām, jūs varat savākt veselu akmeņaino zooloģisko dārzu. Tie ir kaķi, suņi, lāči, lauvas, pāvi ... Šeit ir pūķi, valkīri, gorgoni.
Profesionāls gids Jums atklās simbolu nozīmi, kā arī pastāstīs daudzus mītus un leģendas, kas apņem jūgendstila ēkas Rīgā.
Apmeklēsim cepuru muzeju. Aicinām iepazīties ar visas cilvēces kultūras mantojumu - Rīgas klusajā centrā tagad apskatāmi vairāk nekā trīssimt seno cepuru eksponātu no visas pasaules.
Ekskursijas sākums pulksten 15:00 pie Latviešu strēlnieku pieminekļa.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home