Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga-Karlovi Vari-Drēzdene

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Prāga-Karlovi Vari-Drēzdene

1. diena
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Čehiju. Ierašanās Prāgā. Prāgas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā piedāvāsim Jums apskatīt tās ievērojamākās vietas. Strahovas klosteris, Loretas svētvieta, Prāgas pils ar Zelta ieliņu, Sv. Vita katedrāle un Sv. Jura bazilika, Valdšteina pils dārzs, kur pastaigājas pāvi, “Prāgas Venēcija” ar kanāliem un ūdensdzirnavām, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūru grupām (neaizmirstiet tur iedomāties vēlēšanos), Prāgas Vecpilsēta, Staromestskas laukums, Rātsnama pulkstenis ar kustīgajām figūrām (Orloj), Vaclava laukums. Iekārtošanās viesnīcā.
Brīvais laiks. Pēc ekskursijas (pēc vēlēšanās) piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu". Vai patstāvīgi var doties vakariņot uz kādu Prāgas krodziņu, kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu.: “Novomestskij Pivovar”, kur apvienota alus darītava un 10 dažādu laikmetu interjera zāles vai plaši pazīstamo čehu restorānu “U Fleku”, vai arī Šveika krodziņu “U Kaliha”. Nakts viesnīcā Prāgā. 

3. diena.
Brokastis viesnīcā.
Šodien Jūs redzēsit divas gleznainas Saksijas pilsētas: Meiseni un Drēzdeni.Tūkstošgadīgo Meiseni uzskata par Saksijas šūpuli un senu Saksijas valdnieku rezidenci. Meisenes simbols – Albrehtsburgas pils ar Meisenes gotiskā stilā celto dievnamu lepni slejas virs Burgbergas kalna. Albrehta pilī alķīmiķis Johans Frīdrihs Betgers, pēc karaļa Augusta pavēles, sāka ražot Eiropā pirmo balto porcelānu – „Balto zeltu”. Kopš tā laika Meisenes dzīve cieši saistīta ar porcelānu. Apburošā Meisene piedāvā saviem viesiem vēl daudz vairāk – īstu viduslaiku pasaku. Pilsētas vecajā daļā Jūs atklāsit romantiskas šķērsieliņas un idilliskus laukumus, bagātīgi izgreznotas mājas gotikas un renesanses stilā. Meisenes dievnams ar tā raksturīgajiem torņiem ir Meisenes arhitektūras pērle. DRĒZDENE – ‘Vācijas mākslas galvaspilsēta’ jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitā-miem izciliem mākslas darbiem. Kād¬reizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili-rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baz-nīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zem¬per-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas glez¬nu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Sik¬sta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs-dār¬gumu krā¬tuve “Zaļās velves”, kuras visslave¬nākais eks¬po¬nāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 bril¬jantiem, rubī¬niem, smaragdiem un pērlēm. Atgriešanās Prāgā.
Tiem,kas vēlas palikt Prāgā,iesakām patstāvīgi apmeklēt:
Vaska figūru muzeju, rotaļlietu muzeju, Lunaparku. Aizraujošs panorāmas skats uz pilsētu paveras no 60 metru augstā Petršinas torņa (Prāgas “Eifeļa tornis”). 
Vienu no skaistākajām Čehu galvaspilsētas vasaras rezidencēm Trojas pili. Tai blakus atrodas zooloģiskais dārzs (viens no lielākajiem Eiropā). Netālu ir arī tropiskā oranžērija ar augiem no visas pasaules. 
Pastaigu pa pilsētu varat papildināt ar iepirkšanos tirdzniecības centros “Kotva”, “Krone”, “Tesko” u.c. 
Klasiskās mūzikas cienītāji var izvēlēties koncertus Prāgas katedrālēs, bet aktīvās atpūtas cienītāji varēs apmeklēt disko klubus “Lavka”, “Karlove Lazne” vai citus. Nakts viesnīcā Prāgā. 

4. diena
Brokastis viesnīcā. 
Izbraukšana uz Karlovi Variem. Pa ceļam Krušovices apmeklējums, kur var iegādāties vienu no garšīgākajām un populārākajām čehu alus šķirnēm. Alusdarītava šeit pastāv jau kopš 16. gs. 
Kūrorts Karlovi Vari  pazīstams ar 12 karstajiem ārstniecisku minerālūdeņu avotiem, daudzām atpūtas un izklaides iespējām, kalnaino apkārtni un izcilu arhitektūru. Jūs varēsiet nobaudīt Karlovi Vari garšīgās vafeles un “13. avotu” – liķieri “Beherovka”. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt “Beherovkas” muzeju, kur piedāvā arī degustācijas. Iesakām ar funikuleri uzbraukt Draudzības kalnā un apskatīt pilsētas panorāmu un apkārtējos kalnus no Diānas skatu torņa vai izpeldēties baseinā. Iespēja iegādāties čehu porcelāna un kristāla traukus. Atgriešanās Prāgā.
Došanās mājupceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
komfortabls autobuss (WC, video, kondicionieris);
ceļu nodokļi;
2 naktis viesnīcā Prāgā, divvietīgos numuros ar visām ērtībām (TV, WC, duša);
2 naktis viesnīcās Polijā;
brokastis viesnīcās;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
veselības apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Drēzdeni /Meisene - 35 € ;
izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - 30 € ;
apskates ekskursija Prāgā - 20 € ;
papildus vieta autobusā – 90 € ;
piemaksa par vienvietīgo num. viesnīcā – 40 € .

IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 % .
Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk. - 30 % .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home