Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Karstasinīgā Kuba

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Karstasinīgā Kuba
Cuba-Havana-Cayo Largo-Vinales-Tropicana-Cayo Blanco-Guama Playa Larga-Saturn-Matanz

1. diena.
Lidojums no Rīgas plkst.02:25, ierašanās Havanā plkst.12:10, grupas transfērs uz viesnīcu 3* vai 4*, brīvāis laiks vai eksursijas pēc velēšanas.
 
2.diena.
Brokastis. Brīvais laiks vai pēc velēšanas par papildu samaksu ekskursija uz Kaijo Largo salu (lidojums ir ieķļauts) 220 USD/pers. 
Plkst. 05:00 Satikšanās viesnīcā un transfērs uz lidostu lidojumam uz salu Cayo Largo. Transfērs uz piestātni, iekāpšana motorlaivā vai katamarānā: jūras brauciens uz Iguānas salu, peldēšanās atklātā jūrā, apstāšanās pie rifa ar iespēju peldēties ar masku. Maršruta turpinājums Beach Sirēnas pludmales virzienā, skaista pludmale ar smalkām baltām smiltīm, brīvais laiks  pludmalē. Pusdienas: vista/grilēta zivs, augļi, bezalkoholiskie dzērieni un alus. Atgriešanās pie piestātnes un transfērs uz lidostu, iekāpšana lidmašīnā, lidojums, transfērs uz viesnīcu.
Brīvais laiks Havanā.
 
3. diena.
Brokastis. Brīvais laiks vai pēc velēšanas par papildu samaksu ekskursija uz Vinjales ar autobusu (grupas) vienai personai 85 USD/pers.
Plkst. 08:00 tikšanās viesnīcā un izbraukšana uz Pinar del Rio. Roma rūpnīcas apmeklēšana Guayabita del Pinar. Pastaiga pa Vinjales ieleju, kura ierakstīta Kultūras landšafta sarakstā, ka arī pastaiga pa dabas nacionālajiem pieminekļiem, saskaņā ar UNESCO aizsardzību. Tiks piedāvāts mājas Venguero apmeklējums, welcomedrink - kokteiļis, ka arī tabakas plantācijas apmeklējums. Skatpunkta Los Jazmines apmeklējums; vieta, kas piedāvā lielisku skatu uz Vinjales ieleju. Indiešu alas apmeklējums, brauciens ar laivām pa upi. Pusdienas vietējā restorānā. Aizvēsturisko Fresku apskats, kas parāda pirmatnējo iedzīvotāju dzīves stilu un attīstību. Atgriešanās viesnīcā.
 
Brīvais laiks Havanā vai pēc velēšanas Tropicana šovs (bez vakariņām, bez transfēra)
Izbaudiet šovu - ieejas biļetes + dzērieni 80 USD/pers.
Tropicana (ar vakariņām, ar transfēru) satikšanās viesnīcā pulksten 20:00. Vakariņas vietējā restorānā. Transfērs uz Tropicana. Izbaudiet šovu ar dzērieniem. Transfērs uz viesnīcu. 125 USD/pers.
Картинки по запросу "тропикана куба"
Brīvais laiks Havanā.
 
4. diena.
Brokastis. Transfērs uz Varadero viss iekļauts vai 3-4-5* par papildus samaksu.
Brīvais laiks Varadero.
 
5. diena.
Atpūta Varadero vai pēc velēšanas par papildu samaksu vai Safari Kaijo Blanco salā.
Satikšanās viesnīcā pulksten 08:00. Transfērs uz piestātni. Braukšana ar katamarānu, kurā jūs varat novērtēt visus jūras priekus, baudīt ņiršanu koraļļu rifā ar masku. Uz klāja: bārs, uzkodas, animācija. Brīvā laika pavadīšana balto smilšu pludmalē. Pusdienas: jūras veltes, vista, rīsi, dārzeņi, deserts, kafija- viss iekļauts. Kā arī  interaktīva komunikācija ar delfīniem (10 minūtes). Transfērs uz viesnīcu.
120 USD/ pers.
Brīvais laiks Varadero.
 
6. diena.
Atpūta Varadero vai pēc velēšanas par papildu samaksu ekskursija Guama Playa Larga 
75 USD/pers. Satikšanās viesnīcā plkst 08:00. Ceļojums ar gidu, apstāšanas pilsētā Parador Fiesta Campesina pie valsts autoceļa. Krokodilu audzētavas apmeklējums. Brauciens ar motorlaivu uz Dārgumu lagūnu un indiešu ciemata Taina reprodukcijas apmeklējums. Pusdienas: dārzeņu salāti, cūkgaļa/ vista/zivis ar piedevām, deserts, kafija. Brīvajā  laikā pludmales apmeklējums.  
Ekskursija uz Oscar Maria de Rojas muzeju Kardenas pilsētā. 
Brīvais laiks Varadero.
 
7. diena.
Atpūta Varadero.
 
8.diena.
Atpūta Varadero vai Jeep Safari eksursija 100 USD/pers.
Satikšanās viesnīcā plkst. 08:00. Vesturiskais ceļojums – safari ar džipu pa laukiem, lai atklātu eksotisko Kubas dabu. Vizīte pie alām ar iespēju nopeldēties alu ezerā un apmeklēt slavenāko alu - "Saturnu". Pludmales apmeklējums, kas atrodas pretī koraļu rifam, iespēja nopeldēties ar masku. Zemnieku mājas apmeklējums Yumuri Rancho Seagulls ielejā, kafijas plantācijas, zirgu izjādes, brauciens ar laivu pa ezeru. Pusdienas: zupa, dārzeņu salāti, cepta cūkgaļa, deserts, kafija un 1 dzēriens. Laivu brauciens pa  Canimar upi caur rezervāciju, kur būs iespēja peldēties siltajos ūdeņos, vai vienkārši laiks atpūsties un nobaudīt vietējo floru un faunu. Atgriešanās viesnīcā.
Brīvais laiks Varadero.
 
9.diena.
Atpūta Varadero vai ekskursija Havana ar autobusu (grupas)- 90 USD/pers.
Satikānās viesnīcā ap plkst. 07:45. Ceļojums ar gidu, ar  apstāšanas pilsētas Mirador de Bacunayagua. Ekskursija pa Veco Havanu ar galveno ēku atskati: Katedrāles laukums, Plaza de Armas, Old Square, Square Francis Aziskogo. Suvenīru iegāde. Apskates ekskursija pa mūsdienīgo Havanu: Revolūcijas laukums, Kolumbus kapi, Malecon krastmala. Fotogrāfēšanās pie Kapitolija.
Atgriešanās Varadero.
Brīvais laiks Varadero.
 
10.diena.
Atpūta Varadero vai ekskursija pa Canimar upes ieleju ar autobusu (grupas) 75 USD/pers.
Satikšanās viesnīcā pulksten 08:00. Pietura pie Coral Beach, ar iespēju nopeldēties ar masku. Slavenākais alas "Saturn" apmeklējums, ar iespēju nopeldēties alas ezerā. Laivu brauciens pa upi Canimar, baudot šīs paradīzes skaisto dabu, (11 km viens no visinteresantākajiem ūdensceļiem reģionā). Kreoles vakariņas, pēc vakariņām pēc velēšanas - zirgu izjādes vai relakss ar šūpuļtīklu. Atpakaļceļš caur gleznaino pilsētu Matanzas.
Brīvais laiks Varadero.
 
11.diena.
Brokastis. Transfērs uz Havanu. 
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga - Havana - Rīga 
Transfer - Havana Airport - Hotel Havana - Varadero Viesnīcas - Havana lidosta
3 * viesnīca ar brokastīm tipa ēdienu Havanā un viss iekļauts Varadero 3*
 
Cenā nav iekļauts:
apdrošināšana 
personīgie izdevumi
ekskursijas 
 
Papildus izdevumi:
Tūrisma karte 
Lai ieceļot Kuba -  ir nepieciešama Kubas karte LV nepilsoņiem un pilsoņiem (Travel Card).
nepieciešamie dokumenti kartei:
- aizpildīta anketa;
- pases lapas kopijas ar pamatinformāciju;
- pase.
Prasības pasēm:
- derīguma termiņš pasei jābūt vismaz 6 mēnešiem (no ceļojuma beigam);
- tukša pases lapa vīzai.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home