Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aļaska, vasara - maksimālais ceļojums!

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Aļaska, vasara - maksimālais ceļojums!

Aļaska. Vasara. Maksimālais ceļojums!

Maksimālais vasaras ceļojums Aļaskā, kas sastāv no grupas un individuālās daļas.
Viss dabas skaistums, nacionālie parki, ledāji, fjordi, virsotnes un ielejas! Visdažādākās aktivitātes un garšīgs ēdiens!
 
1. diena
Enkurvieta
1.-8. diena - GRUPAS ekskursijas daļa
Ierašanās Ankoridžā.
Transfērs uz viesnīcu Ankoridžā vai priekšpilsētā. Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks.
 
2. diena
Ankoridža
Ekskursija pa Ankoridžu.
Ankoridža ir lielākā pilsēta Aļaskā, kurā dzīvo gandrīz puse no visiem štata iedzīvotājiem, galvenais štata tirdzniecības, transporta un tūrisma centrs. Tajā pašā laikā reģionā nav daudz tūrisma apskates objektu šī vārda klasiskajā izpratnē, šeit pirmo vietu ieņem daba, majestātiska, skarba un tik reālistiski aprakstīta Džeka Londona romānos.
Oriģināli iekārtotā Ankoridžas Tūrisma informācijas centra ēka, viena no pirmajiem pilsētas kolonistiem Oskara Andersona māja, pilsētas sienas gleznojumi, upe ar peldošiem lašiem, skati uz Knika Arm līci un ar lidojošām lidmašīnām virs galvas, uzkāpšana uz skatu laukuma virs pilsētas no kalnu puses ar panorāmas skatu.
Pusdienās brauksim uz labāko picēriju Ankoridžā un trešo vislabāk novērtēto picēriju visā Amerikā!
Aļaskas lielākā muzeja Ankoridžas muzejā, kas iepazīstina ar štata vēsturi, kultūru un apskates objektiem, apmeklējums ar pašvadību.
Vakarpusē vakariņas jūras velšu restorānā, lasis, krabji... un viss svaigs un no uguns... Pēc, atgriešanās viesnīcā.
 
3. diena
Ankoridža | Girdvuda | Portage Valley | Alyeska | Ankoridža
Transfērs uz Girdvudas pilsētu. Pa ceļam apstāšanās skatu punktos ar skatu uz Turnagain Arm līci.
Aļaskas savvaļas dabas aizsardzības centra apmeklējums.
Bezpeļņas rezervāts, kas veltīts Aļaskas savvaļas dabas saglabāšanai. Rezervāta teritorija ir iekārtota tā, lai dzīvnieki šeit justos kā mājās un demonstrētu savu dabisko uzvedību savvaļā.
Apmeklētāji redzēs brūnos lāčus, staigājošus aļņus, klīstošus meža bizonus, spēlējas aitas, pozē vilki, rāpjas dzeguzes un daudz ko citu!
Apmeklējiet ieleju, ezeru un brauciet gar Portage ledāju. Apstāšanās skatu punktos un īsi pārgājieni.
Whittier pilsētas apmeklējums.
Vitjēra atrodas Passage kanāla līča malā. Šī pilsēta ir ievērojama ar to, ka gandrīz visi tās iedzīvotāji, aptuveni 300 simti cilvēku, gandrīz visi dzīvo vienā dzīvoklī.
Pilsētā ir kruīza kuģu piestātne. Pusdienās mēs apmeklēsim vietējo kafejnīcu un nobaudīsim laša burgeru.
Atgriešanās Ankoridžā. Vakarpusē vakariņas steiku restorānā, nobaudīsim Aļaskas steikus! Atgriešanās viesnīcā
 
4. diena
Ankoridža | Seward | Kenai Fjords National Park | Ankoridža
Agrs transfērs uz Seward pilsētu.
Pastaiga pa Seward. Šī ir neliela pilsēta Aļaskas dienvidos ar kruīza kuģu ostu. Zīmīgi, ka pilsēta ir nosaukta bijušā ASV valsts sekretāra Viljama Sevarda vārdā, kurš 1867. gadā, strādājot prezidenta Endrjū Džonsona administrācijā, organizēja Aļaskas iegādi no Krievijas impērijas.
Kruīzs pa Kenai fjordu nacionālo parku (iekļauts ekskursijas cenā).
Kenai fjordu nacionālais parks ir piekrastes fjordi ar klusiem, skaistiem jūras skatiem, apledojušām ainavām, miglainiem kalniem, beznosaukuma ūdenskritumiem kanjonos un ledājiem. Tās ir senas un mežonīgas teritorijas ar daudzām daudzveidīgām ekosistēmām.
Fjordu ūdeņos mīt jūras ūdri un lauvas, vaļi, vaļi kājnieki un dažādas putnu sugas.
Izbrauciens notiks uz silta un plaša kuģa, kas paredzēts komfortam. Izbrauciena laikā ir iekļautas pusdienas.
Atgriešanās enkurvietā. Vakariņas amerikāņu restorānā, kur tiek piedāvāts pašu darināts alus. Atgriešanās viesnīcā.
Pa ceļam uz viesnīcu apmeklējiet krievu pareizticīgo baznīcu, kas Ankoridžā saglabājusies no laika, kad Aļaska vēl piederēja Krievijas impērijai, un tiek uzskatīta par vienu no senākajām ēkām reģionā.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.
 
5. diena
Ankoridža | Matanuska | Wasilla | Ankoridža
Agrs transfērs uz Matanuskas ledāju.
Matanuskas ledājs ir lielākais ledājs Aļaskā, uz kuru var nokļūt ar automašīnu. Ceļotājiem ir iespēja apskatīt to tuvumā vai pastaigāties pa ledu.
Ledāja garums ir 43 km, platums - 6,4 km, tā caurplūdums ir aptuveni 30 cm dienā, un tā gals ir Matanuskas upes sākums. Ledāji ir Aļaskai raksturīga un kopumā unikāla dabas parādība.
Pastaigu uz ledāju un gar to vada īpašs instruktors-gids, tā ilgst aptuveni 2-3 stundas, un tūristiem tiek izsniegts viss nepieciešamais aprīkojums ērtībai un kustību drošībai. Tas ir aizraujošs un ļoti interesants piedzīvojums!
Transfērs uz Vasisilas pilsētu. Pusdienas amerikāņu virtuves restorānā.
Iditarod Trail suņu pajūgu sacensību štāba apmeklējums.
Tās ir ikgadējas, vairāku dienu garas, aptuveni 1868 kilometrus garas suņu pajūgu sacensības, kas notiek marta sākumā Aļaskas teritorijā no Ankoridžas līdz Nomei.
Sacīkšu dalībnieki šo distanci veic 8 līdz 15 dienās ar kamanām, kurās ir 12 līdz 14 suņi, no kuriem vismaz 5 suņiem finišā jābūt uz vilkšanas virves. Kopš 1973. gada šīs sacīkstes Aļaskā ir ļoti populārs pasākums, un uzvarētāji ir ļoti cienīti un ir vietējās slavenības.
Pa ceļam atpakaļ uz viesnīcu krievu pareizticīgo baznīcas apmeklējums, kas Ankoridžā saglabājusies no laika, kad Aļaska vēl piederēja Krievijas impērijai, un tiek uzskatīta par vienu no senākajām celtnēm reģionā.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.
 
6. diena
Ankoridža | Talkeetna | Denali nacionālais parks | Fairbankss
Ļoti agri pārbrauciens uz Talkeetnu.
 
Talkeetna ir neliela tūristu pilsēta, kas atrodas trīs upju satekā.
Mēs apmeklēsim un degustēsim nelielu bērzu sīrupa ražotni. Vietējais gardums un konkurents kļavu sīrupam no austrumiem, īpaši Vermontas. Nobaudīsim slaveno vietējo ēdienu - Talkeetnas spinātu maizi. Pēc vēlēšanās arī lidojums ar lidmašīnu uz Denali kalnu.
Transfērs uz Denali.
Pa ceļam pieturas pie skatu platformām, no kurām paveras panorāmas skati uz ielejām, tundru, ezeriem un, protams, skati uz Denali kalnu.
Denali nacionālā parka un rezervāta apmeklējums.
Denali nacionālais parks ir slavenākais un labākais rezervāts Aļaskā, tas ir planētas vistālāk uz ziemeļiem esošais rezervāts. Šeit ir unikāla iespēja pabūt neskartas mežonīgas dabas, tundras ieskautā vidē un redzēt savvaļas dzīvniekus to dabiskajā vidē: aļņus, karibu, brūnos lāčus, vilkus un daudzus putnus. Lielisks skats uz Denali kalnu, Ziemeļamerikas augstāko virsotni (6194 m).
Diezgan garš brauciens ar parka autobusu pa Denali nacionālo parku ar īsām pieturām pie skatu punktiem. Pa ceļam var sastapt vietējās faunas pārstāvjus - brūnos lāčus un aļņus, kas mierīgi pastaigājas. Skati uz Denali kalnu nav garantēti un ir iespējami tikai skaidrā un bezmākoņainā laikā.
Pēc parka apmeklējuma vakariņas vietējā amerikāņu restorānā, steiki vai burgeri ar amatnieku alu.
Transfērs uz Fairbanksu, vēla ierašanās. Nakšņošana viesnīcā.
 
7 diena
Fairbanks | Chyna | Fairbanks
Fairbanksas apskates ekskursija.
Fairbanks ir lielākā un aukstākā pilsēta Aļaskas iekšienē un otrā lielākā pilsēta štatā, kurā atrodas otrā Aļaskas Universitāte. Tā ir pilsēta, kur ziemeļblāzmu noteiktos laika apstākļos var redzēt jau augusta beigās...
Brauciens gar Chyna upi, Aļaskas Universitāte Fairbanksā un Ziemeļu muzejs, Maurice Thomson kultūras centrs.
"Pioneer Park", vēsturiskā tematiskā parka apmeklējums, kas ir viens no svarīgākajiem apskates objektiem, kas demonstrē Aļaskas izpētes vēsturi, kultūru un tradīcijas.
Fountainhead antīko automobiļu muzeja apmeklējums.
Pārsteidzoši krāsaina ekspozīcija, prezentācija un patiešām plaša izstādīto eksemplāru kolekcija!
Brauciens uz vietu, kur gar pilsētu no ziemeļiem uz dienvidiem stiepjas Trans-Alaskas naftas cauruļvads.
Pēc tam, ja būs vēlēšanās, mēs dosimies zelta meklēšanā!
Brauciens uz Ķīnas pilsētu. Peldēšanās karstajos avotos, muzeja "Aurora" apmeklējums - pasaulē lielākais ledus muzejs, kurā temperatūra saglabājas -7°С visu gadu.
Atgriešanās uz Fairbanks. Nakšņošana viesnīcā.
 
8 diena
Fairbanks | Denali | Ankoridža
Atgriešanās Ankoridžā. Ekskursijas grupas daļas pabeigšana. Ja vēlaties, varat izlidot tieši no Fairbanksas lidostas.
Pārcelšanās laikā uz Ankoridžu būs pieturvieta Denali pilsētā, lai organizētu braucienu ar plostu.
Ierašanās Ankoridžā pēc 18:00-19:00. Ekskursijas grupas daļas beigas Ankoridžas lidostā.
Tūristus, kuri turpinās individuālo ekskursijas daļu, aizvedīs uz viesnīcu, kur viņi tiks izmitināti.
 
9 diena
Ankoridža | Katmai NP | Ankoridža
9.-10. diena - INDIVIDUĀLA ekskursijas daļa - izmaksas pēc pieprasījuma
Pilnas dienas ekskursija uz Katmai nacionālo parku.
Katmai nacionālais parks, dabas rezervāts, atrodas Aļaskas dienvidrietumos. Parks nosaukts vulkāna kalna Katmai vārdā, parkā kopumā ir 18 vulkāni, no kuriem vairāk nekā puse bija aktīvi XX gadsimtā.
Pateicoties Katmai vulkāna izvirdumam, parkā atrodas viena no tā apskates vietām - Desmit tūkstošu dūmu ieleja. Taču galvenā Katmai nacionālā parka atrakcija, kas piesaista tūristus no visas pasaules, ir lāči, kuri vasaras mēnešos medī Brūksas upē nārstošos lašus.
Katmai nacionālajā parkā dzīvo vairāk nekā 2200 lāču, aptuveni 140 putnu sugu un vairāk nekā 20 zivju sugu, kā arī vilki, lapsas, aļņi, kojoti, bebri un daudzi, daudzi citi dzīvnieki.
Parka teritorija nav pieejama pa sauszemi. Visas ekskursijas notiek no Ankoridžas ar nelielu lidmašīnu.
 
10 diena.
Anchorage
Makšķerēšana Aļaskā. Okeāns vai upe.
Aļaska ir platības ziņā lielākais ASV štats, kas slavens ar savām dabas bagātībām. Tās teritorijā ir vairāk nekā 3 miljoni ezeru, 3 tūkstoši upju. Un tāpēc visās šajās ūdenstilpēs ir neticami daudz trofeju zivju.
Galveno vietu ieņem Klusā okeāna dižlaši. Pasaulē ir grūti atrast unikālāku zivju sugu. Atgriezties tūkstošiem kilometru atpakaļ uz dzimšanas vietu, pārvarēt visgrūtākos šķēršļus un pārvietoties sugas turpinājuma vārdā... No visām upēm un pietekām tā ir unikāla - atrast tieši to, kurā dzima tās dzīve.
Aļaska ir lieliska izvēle upju zvejai. Vietējās upēs un ezeros bagātīgi mīt nēģis, varavīksnes forele, sārtlaši un daudzas citas dzīvotņu prasīgas sugas. Turklāt ceļojums uz Aļasku ir neaizmirstams piedzīvojums skarbās, bet neparasti skaistās dabas pasaulē.
Makšķerēšanas ekskursijas var būt gan individuālas, gan grupu.
Mēs esam gatavi nodrošināt gan vienas dienas makšķerēšanas ekskursiju, gan vairāku dienu makšķerēšanas ekspedīciju.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home