Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

Losandželosa – Lielais kanjons – Monumentu ieleja – Antilopes kanjons – Braisa kanjons – Zion nacionālais parks – Lasvegasa – Nāves ieleja – Josemītu nacionālais parks – Montereja – Sanfrancisko – Ņujorka

1. diena
Ap 12:30 tikšanās Rīgas lidostā, 14:20 lidojums Rīga – Helsinki, turpinājumā 16:40 lidojums Helsinki – Losandželosa. Vēlā pēcpusdienā ierašanās Kalifornijas štatā un Eņģeļu pilsētā – Losandželosā. Kādreiz šo apvidu apdzīvoja tongvas cilts indiāņi, bet šodien tā ir viena no mūsdienu pasaules izklaides industrijas kino un mūzikas centriem. Nakts viesnīcā Losandželosā.

2. diena
Pēc brokastīm dosimies visas dienas ekskursijā pa Losandželosu. Ekskluzīvais Beverly Hills rajons, kur mājo pasaules slavenības, pastaigāsim pa zvaigžņoto slavenību aleju Hollywood Boulevard, aiziesim uz ekskluzīvajiem rajoniem Santa Monika un Marina del Rey. Nakts viesnīcā Losandželosā.

3. diena
Šodien pabūsim brīnumainajā filmu tapšanas pasaulē Universal Studios – no specefektiem un dekorācijām, līdz negaidītām situācijām un pārsteigumiem no populārām filmām. Nakts viesnīcā Losandželosā.

4. diena
Atvadīsimies no Losandželosas un dosimies ceļā caur Majove tuksnesim, šī nacionālā parka teritorijā aug savdabīgie Joshua Tree koki. Tālāk ceļš vedīs uz Palm Springs, sēdīsimies gaisa tramvajā un no augšas apskatīsim kalnus un ieleju, sasniedzot 2595 m augstumu. Nakts viesnīcā Bullhead city.

5. diena
Dosimies cauri Kolorado plato pa vēsturisko 66. autoceļu uz Lielo Kanjonu – vienu no iespaidīgākajiem pasaules ģeoloģijas brīnumiem. Pastaiga gar kanjona Dienvidu krauju, vērojot Kolorado upes plūdumu no pusotra kilometra augstuma. Šķērsojot Navaho indiāņu rezervātu, piestāsim skatu laukumā. Izvēlei: lidojums ar helikopteru virs Lielā kanjona (no 190 USD). Nakts viesnīcā Tubā.

6. diena
Ceļš vedīs tālāk pa Navaho reģionu cauri daudzkrāsaino smilšu tuksnesim Painted Desert un tumšsarkano kalnu masīvam uz Monumentu ieleju - vairāku desmitu kvadrātkilometru tuksnešains līdzenums, pār kuru izslējušies gigantiski, laika zoba drupināti smilšakmens veidojumi. Turpinājumā dosimies uz Peidžas ciematu, kur apskatīsim savdabīgo Antilopes kanjonu. Nakts viesnīcā Kanabā.

7. diena
Šodien šķērsosim Braisa kanjonu - vienu no pārsteidzošākajiem Jūtas dabas parkiem ar nebeidzami mainīgajām krāsu un formu spēlēm. Pastaiga Braisa kanjonā, baudot krāsu nianses un formu dažādību. Foto pauze pie Sārtajām klintīm un dodamies tālāk aplūkot 1000 metrīgās smilšakmens klintis Zion nacionālajā parkā. Vakarā ieradīsimies Lasvegasā. Izvēlei: populāru mākslinieku koncertšovi un izrādes. Nakts viesnīcā Lasvegasā.

8. diena
Brīva diena Lasvegasā. Iespēja apskatīt šo uguņos ņirbošo pilsētu, neskaitāmās viesnīcas un spēļu zāles, iepirkšanās centrus un restorānus, atrakcijas un brīvdabas šovus. Nakts viesnīcā Lasvegasā.

9. diena
Brauciens cauri svelmainajam Nevadas tuksnesim uz Nāves ieleju. Karstāko sausāko un zemāko punktu ASV – tāds ir Nāves ielejas raksturojums. 86 m zem jūras līmeņa izsaka daudz. Šķērsosim kalnu grēdas un nonāksim Kalifornijas centrālajā ielejā. Nakts viesnīcā Bakersfieldā.

10. diena
Pēc brokastīm ceļosim uz Yosemite National Park – vienu no Kalifornijas dabas parkiem ar spirgtām alpu pļavām, priežu un sekvoju mežiem, ūdenskritumiem un baltām klintīm. Pavadīsim laiku šajā Kalifornijas populārajā parkā, bet dienai noslēdzoties, dosimies lejup no Sjerra Nevada uz auglīgo Kalifornijas centrālo ieleju uz Hanford pilsētu. Nakts viesnīcā Hanford.

11. diena
Šodien pārbrauksim uz Klusā okeāna piekrasti ar kontrastainām dabas ainavām. Brauksim pa Kalifornijas Klusā okeāna piekrastes autoceļu Nr.1, kas vietām atklās krasta ainavas ar Karmelu – vienu no pazīstamākajām reģiona pilsētām, kā arī rakstnieka Džona Steinbeka romānos aprakstīto Kalifornijas pirmo galvaspilsētu Montereju. Vēlāk pēcpusdienā dosimies uz Marinas ciematu. Nakts viesnīcā Marinā.

12. diena
No rīta dosimies uz vienu no ASV visvairāk apmeklētajām pilsētām – Sanfrancisko, kas ir arī viena no pasaulē visvairāk fotografētajām, filmētajām un dokumentētajām pilsētām. Sanfrancisko sajaukušās sūrā vēsture ar mūsdienu izsmalcinātību. Pilsēta izvietojusies uz vairākiem pakalniem okeāna līča krastos. Apskatīsim darījumu kvartālus, Union Square un rosīgos ostas kvartālus. Nokļūsim uz Golden Gate tilta, kas ir atpazīstamākā Sanfrancisko vizītkarte un inženierbūves šedevrs. Nakts viesnīcā Sanfrancisko.

13. diena
Diena Sanfrancisko, grupas vadītājas pavadībā iepazīsim pilsētu. Nakts viesnīcā Sanfrancisko.

14. diena
Brokastis viesnīcā un pēc tā brauciens uz lidostu, lidojums Sanfrancisko – Ņujorka, vakarā ierašanās ASV lielākajā pilsētā Ņujorkā. Brauciens un nakts viesnīcā Manhetenā Ņujorkā.

15. diena
No rīta sāksim iepazīt vienu no pasaules slavenākajām lielpilsētām – Ņujorku un tās centru Manhetenas salu. Izmantosim vienu no ērtākajiem Ņujorkas iepazīšanas veidiem, kāpsim divstāvīgos autobusos, vērosim pilsētu un apmeklēsim galvenās Ņujorkas piesaistes vietas - reklāmās ņirbošo Times Square, piekto Avēniju, Centrālparku un Rokefellera centru. Nakts viesnīcā Manhetenā Ņujorkā.

16. diena
Turpināsim Ņujorkas iepazīšanu. Manhetenas dienvidu daļa ar Finanšu kvartālu jeb Wall street, kurā notiekošais ietekmē visas pasaules finanšu dzīvi. Apmeklēsim 11. Septembra memoriālu, kas uzcelts vietā, kur agrāk slējās Dvīņu torņi. Iziesim caur Battery parkam un sēdīsimies kuģī un brauksim uz skulptora Bartholdi un inženiera Eiffel būvēto Brīvības statuju, piestāsim arī Ellis salā un apmeklēsim vēsturisko Imigrācijas muzeju, caur kura posteņiem no 1892. -1954. gadam valstī ieradušies 12 miljoni imigrantu. Nakts viesnīcā Ņujorkā.

17. diena
Rīts pilsētā, ap plkst. 16:00 brauciens uz Ņujorkas lidostu, 19:05 lidojums Ņujorka – Helsinki, nakts lidmašīnā.

18. diena
No rīta ap 10:10 ierašanās Helsinkos, turpinājumā 12:45 Helsinki – Rīga, ap 13:55 ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
aviobiļetes Rīga – Losandželosa/Sanfrancisko – Ņujorka/Ņujorka - Rīga;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītnes 3*/3+* viesnīcās divvietīgā numurā;
16 brokastis un 8 pusdienas;
aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
ASV iebraukšanas atļaujas ESTA;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angliski runājošs vietējais gids/šoferis.

Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
ASV vīza;
dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam (apt. 100 USD);
Piemaksa par vienvietīgu numuru – 960 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home