Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Apūlijas pērles

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Apūlijas pērles
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā - Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.
 
2. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Minimundus parks, kas ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā, kur iespējams gan lieliem, gan maziem izklaidēties, atpūsties un izzināt interesantas lietas! Apmēram 150 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, līdz pat sīkākai detaļai mērogā 1:25, Jums ļaus apceļot pasauli miniatūrā. Interesanti būs visiem! Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā, Veneto reģionā.
 
3. diena
Brokastis. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz pundurvalstiņu San Marino, kas ir viena no mazākajām, un vecākajām neatkarīgajām valstīm pasaulē. Dosimies uz 750 metrus augsto Titāno kalnu, kura augšpusē atrodas valsts vēsturiskais centrs, aizsargbūves, neskaitāmi muzeji, veikaliņi, kafejnīcas. Un būs arī Sanmarīno vīnu un liķieru degustācija. Salute! Pārbrauciens līdz Itālijas dienvidiem. Nakts viesnīcā Apūlijas reģionā.
 
4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Bari un Alberobello (par papildus samaksu 45 € ). Bari- Apūlijas galvaspilsēta, svarīga osta un nozīmīgs svētceļnieku centrs. Basilica di San Nicola apmeklējums, kas glabā Sv. Nikolaja pīšļus. Alberobello - trulli galvaspilsēta. Apskatīsim tik ļoti neparastās trulli celtnes, kas būvētas no kaļķakmens gabaliem, no ārpuses nobalsinātas un ar pelēkiem kaļķakmens plākšņu jumtiem. Tās ir apaļas, ar konisku jumtu. Nu gluži kā rūķīšu pasaku mājiņas! Apūlija ir slavena ne tikai ar olīveļļu, lieliskiem vīniem, bet arī ar izsmalcinātiem sieriem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Apūlijā.
 
5. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija uz Leče un Gallipoli (par papildus samaksu.35 €). Leče. Pilsētas apskates eksursija. “Baroka lēdija”, “Itālijas dienvidu Florence” – tā sauc pārsteidzošo pilsētu Leče. Neatkārtojamās akmens “mežģīnes” rotā ne tikai vareno katedrāli, katru māju un ieliņu. Brīvais laiks pilsētā. Piedāvājam ieturēt pusdienas, baudot jūras veltes, tai laikā vērosim nacionālo priekšnesumu. Tālāk mūsu ceļš turpinās uz Gallipoli. Pilsēta atrodas Apūlijas reģionā, dibinājuši senie grieķi. Jūs pārsteigs skaistums un neparastā arhitektūra, pārsteidzošā ainava, zilās jūras mierīgie ūdeņi. Vēstures mīļotāji ar interesi varēs izbaudīt Anžū hercoga pils eksterjēru, 12.gs. seno grieķu celto strūklaku, San`t Agata katedrāli, kas celta gotiskā stilā, kuras iekštelpas rotā 12.-13.gs mākslinieku darbi. Pēc vēlēšanās (par papildus samaksu 16 €) vīna degustācija. Vakarā atgriešanās 3* viesnīcā Apūlijā.
 
6. diena
Brokastis. Brīva diena Apūlijas reģiona kūrortā. Apūlijas reģions kas lepojas ar apm. 800 km garu piekrasti, vissenākajiem olīvkokiem Itālijā, senām lauku saimniecībām, dabas rezervātiem un augļu dārziem, kas ieskauj pilsētas un ciematiņus. Šodien jums būs iespēja (par papildus samaksu 35 € ) doties dienas izbraukumā uz klinšaino Gargano pussalu, kas iestiepjas Adrijas jūrā, un ir slavena ar skaistajām ainavām, brīnišķīgajām pludmalēm, interesanto augu valsti: vīģēm, palmām, opuncijām un olīvkoku birzīm. Labos laika apstākļos iespējams brauciens ar motorlaivu gar Gargano pussalu vērojot baltās kaļķakmens klintis un grotas. Pastaiga Viestē - Itālijas dienvidu mazpilsētiņā, kuras centrs atrodas uz klints, kuru apskalo jūra. Pelde Viestes pludmalē. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Apūlijā. 
 
7. diena
Brokastis. Diena veltīta atpūtai. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Apūlijā.
 
8. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Dienvidu šarms mazajās pilsētiņās” (par papildus samaksu 35 € ). Lokorotondo – kompakta, mierīga un skaisti sakopta pilsēta, ar balsinātajām mājām ir viena no skaistākajām vietām reģionā. Tālāk mūsu ceļš ved uz Ostuni, tā ir vēsturiskiem notikumiem bagāta, tā tiek saukta arī par Balto pilsētu. Polignano a Mare ir īsts dārgakmens, tas slejas uz augstajām kaļķakmens klintīm pie Adrijas jūras ūdeņiem. Staigājot pa pilsētu jutīsieties kā pasakā – šaurās ieliņas, balkoniņi, ziedi, brīnumainais skats uz jūru. Vakarā atgriešanās viesnīcā Apūlijā.
 
9. diena
Brokastis. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz Matera pilsētu. Pilsētas apskates laikā, varēsiet redzēt dzīvojamās mājas, kuras ir izcirstas klintīs. Līdz 20. gs. 70-gadiem tajās dzīvoja cilvēki. Pastaigājoties pa tās mazajām un līkumotajām ielām, daudzās kapelas, kuras ir izcirstas klintīs, liks izjust neatkārtojamo pilsētas atmosfēru. Pārbrauciens uz Itālijas ziemeļiem. Nakts viesnīcā.
 
10. diena
Brokastis. Ravenna. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 € ).Dantes kaps un Bizantijas stila mozaīku izgreznotās bazilikas. Ravennu vairums apmeklē, lai apskatītu impērijas laika lieliskās mozaīkas: Sant’t Apollinare Nuovo 6.gs baznīca, Sv. Vitāles baznīca, Battistero degli Ariani, Battisterio Neoniano. Pilsēta ir pārsteidzoši jauka arī ar savām vecajām ielām, skaistajiem veikaliem un mierīgajiem laukumiem. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā, Itālijas teritorijā.
 
11. diena
Brokastis. Agri no rīta dodamies prom no Itālijas. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgos Alpu ainavas skatus. Apstāšanās uz fotopauzi. Pyramidenkogel - 851 m v.j.l. tas ir augstākais koka tornis pasaulē, no tā paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajiem Kārintijas ezeriem. Ceļa turpinājums. Austrija, Čehija. Nakts viesnīcā, Čehijas teritorijā, Olomoucas apkaimē.
 
12. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju, Lietuvu, vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcās
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 150 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 130 € , bērniem līdz 14 g. 120 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 390 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 330 €
 • medicīniskā apdrošināšana
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētu sabiedriskais transports
 • izbraukuma ekskursija uz Gargāno pussalu - 35 €
 • izbraukuma ekskursija uz Bari (ar vietējo gidu) un Alberobello - 45 €
 • izbraukuma ekskursija “Baroka lēdijas – Leče un Gallipoli” - 35 €
 • izbraukuma ekskursija “Dienvidu šarms mazajās pilsētiņās” - 35 €
 • Minimundus parks - 18 €
 • ekskursija Ravennā - 15 €
 • kompleksā ieejas biļete apskates objektos Ravennā un audio austiņas - 14 €
 • brauciens Viestē ar motorlaivu uz grotām - 25 €
 • pusdienas ar priekšnesumu - 35 €
 • vīna degustācija - 18 €
 • Pyramidenkogel - 14 €
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home