Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atpūta Itālijas Adrijas jūras krastā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Atpūta Itālijas Adrijas jūras krastā
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Laiks ceļā pa Čehijas teritoriju, Austriju. Ierašanās Itālijā. Nakts viesnīcā Itālijā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Gaišākā Republika Sanmarīno” (par papildus samaksu 25 € ). San Marino – šauro ieliņu sarežģītie labirinti, pilsētas cietoksnis, liķieru un vīnu degustācija. Sanmarīno uzskata sevi par vecāko republiku pasaulē ar neatkarīgu vēsturi. Pilns nosaukums tulkojumā no itāļu valodas „Gaišākā Republika San-Marino” (Serenissima Repubblica di San Marino Antica Terra della Libertà). Atgriešanās viesnīca. Nakts viesnīcā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē. 
 
4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Tā ir diena baudot sauli, jūru, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Nakts viesnīcā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 55 € ) uz Romu (agra izbraukšana un brokastis līdzņemšanai). Roma – viena no pasaules senākajām pilsētām, Romas impērijas galvaspilsēta, tamdēļ Romu bieži dēvē par „mūžīgo pilsētu". Romu dēvē arī par „pilsētu uz septiņiem pauguriem". Grūti ir saskaitīt visus pieminekļus, baznīcas, grūti ir izprast pilsētas nozīmīgumu, bet ir iespējams apskatīt tās daiļumu un iespaidīgumu. Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Kapitolijs ar Mikelandželo projektētajām kāpnēm, Sv.Pētera bazilika - nozīmīgākā katoļu baznīca pasaulē. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē. 
 
6. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Urbino. Urbino ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Urbino pilsētā redzami vairaki arhitektūras stili. Pilsētā atrodas Itālijas visskaistākā Dodžu pils. Urbino saglabājusi viduslaiku – Rafaēla bērnības atmosfēru un senatnes auru. Iespēja izstaigāt Rafaēla takas un izprast, kas iedvesmoja vienu no izcilākajiem renesanses laika itāļu gleznotājiem un arhitektiem. Atgriešanās viesnīcā. Pēcpusdienas pelde. Nakts viesnīcā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē.
 
7. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Florenci (par papildus samaksu 45 € ). Izbraukšana agri no rīta. Florence – Renesanses dārgumu glabātava. Nevienā citā vietā uz pasaules nav tāds Atdzimšanas perioda arhitektūras, gleznu un skulptūru kopums, kas veido veselus ansambļus. Santa Kročes bazilika, Sinjorijas laukums ar Dāvida statuju, Dantes māja, vecais tilts ar ekskluzīvajiem juvelieru veikaliņiem, Santa Maria del Fiore, Uffici galerija. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie Adrijas jūras, Riminī apkaimē. 
 
8. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Laiks ceļā. Venēcija – romantiskā jūras republika (pēc velēšanās piedāvājam doties pilsētas apskates ekskursijā ar vietējo krievu valodā runajošu gidu par papildus samaksu 20 € ). Pasaulē nav daudz vietu, kuru pieminēšana vien iztēlē spētu radīt tik spilgtu un detaļās krāšņu ainu kā Venēcija. Kanāli, saules apspīdēti skvēri, arhitektūra, ielas bruģa faktūras, krāsas, smaržas.... Pilsēta atrodas uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Satiksme šeit notiek tikai pa ūdeni. Brauciens ar kuģīti pa kanālu uz pilsētas centrālo – Sv. Marka laukumu. Dodžu pils - senās republikas pārvaldes ēka, Zvanu tornis, Sv. Marka bazilika, Nopūtu tilts, Korrera muzejs, Pulksteņtornis, un neskaitāmie baložu bari, tāda ir Venēcija.
Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Tarvisio apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
9. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Maltatal – viena no skaistākajām ielejām Tauern kalnu grēdā, ko dēvē par “kritušo ūdeņu ieleju”. Brauciens pa 14,4 km garu, romantisku, iespaidīgu un aizraujošu ceļu ar neskaitāmiem serpentīniem un sešiem tuneļiem. Pa ceļam mums pavērsies neaizmirstami kalnu skati, neskaitāmi ūdenskritumi... Nokļūstot 1933 m augstumā mēs ieraugam Austrijas augstāko ūdens aizsprostu. Foto pauze skatu laukumā, kur smelsities spēkus un neaizmirstamus iespaidus no dabas krāšņuma. Laiks ceļā. Austrija, Čehija. Nakts viesnīcā Čehijā, Ostrovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
10. diena
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 180 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 150 € ;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Urbino 35 € ; Izbraukuma ekskursija uz San Marino 25 € ; Izbraukuma ekskursija uz Romu 55 € ; Izbraukuma ekskursija uz Florenci 45 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 160 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 145 € , bērniem līdz 14 g.v. 135 € .
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Venēcijā 20 € ; Kuģītis Venēcijā 20 € ; Brauciens ar gondolu no 80 € ; audio austiņas Romā un Florencē 10 € ; Dienas biļete Romā 7 € ; Sabiedriskais transports Florencē 5 € ; pusdienas Itālijā no 13 € ; Pilsētu nodoklis; Maltatal 6 € . 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home