Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atpūta Melnkalnē

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Melnkalne   »   Atpūta Melnkalnē

1. diena
Tikšanās lidostā pirms lidojuma.
Lidojums: Rīga 12:20-15:20 Stambula 18:25-19:10 Podgorica.
Transfērs uz Budvu. Budva ir populārākais tūristu galamērķis Melnkalnē. Saule šeit spīd 220 dienas gadā… Valdzinošas smilšu pludmales, piesātināta nakts dzīve un daudz pagātnes - pilsēta ir 3.500 gadus veca. Budvai raksturīgas šauras, bruģētas ielas, akmens mājas, īpatnēji veikaliņi un restorāni. Budvas vecpilsēta un Rivjēra, pilsētas simboli, sakrālās ēkas, cietoksnis - Citadele, leģendas un stāsti...
Iekārtošanās viesnīcā Hotel Slovenska plaža vai līdzvērtīgā. Pastaigas attālumā atrodas pludmale un Budvas vecpilsēta.
Visas naktis vienā viesnīcā!

2. - 7. diena
6 pilnu dienu atpūta ar iekļautām brokastīm.
Atkarībā no izvēlētās viesnīcas - iespējams doties iepazīt pilsētu, sauļoties, peldēties un vizināties ar kuģīti Adrijas jūrā, baudīt kūrortpilsētas nakts dzīvi.

Vai - iespējams doties ekskursijās par papildus maksu, iegādājoties tās Budvā:

 • Kotoras līcis, katru dienu, ~ 25 EUR. Kotora ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilsētām Dienvidaustrumu Eiropā, gleznaina līča krastā.
 • Cetinja - Lovčice, katru dienu, 08:45-14:15, ~ 25 EUR. Senā Melnkalnes galvaspilsēta Cetinja, Cetinjas klosteris, pastaiga pa pilsētu. Panorāmas skats no Lovčices augstākā punkta uz gleznaino Kotoras līci, Skadaras ezera ieleju, no šejienes var redzēt praktiski visu Melnkalnes teritoriju!
 • Skadaras (Škodras) ezers, katru dienu, 08:45-16:15, ~ 35 EUR. Izbrauciens ar kuģīti pa Skadaras ezeru, kura laikā būs iespēja peldēties dzidrajā ezerā. Baudīsim ezera floru un faunu, ezera teritorijā sastopamas vairāk nekā 260 dažādas putnu sugas, arī pelikāni! Pusdienās - ezerā ķerta zivtiņa.
 • Ostrogas klosteris, katru dienu, 07:45-15:30, ~ 20 EUR. Ostroga - lielākais un iespaidīgākais pareizticīgo klosteris Melnkalnē. Tiks parādīta klintī esošā klostera apakšējā daļa un tad augšējā. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie. Tieši no klints klosterī tek svētavots. Uzturēšanās ilgums Ostrogā ~ 3 h.
 • Kanjoni, katru dienu, 06:20-21:00, ~ 35 EUR. Taras upes kanjons ir garākais (82 km) kanjons Melnkalnē un dziļākais kanjons (1300 m) Eiropā, otrs lielākais pasaulē - pēc Grand Canyon Amerikā. Pa ceļam uz kanjonu redzēsiet Skadaras ezeru, Moračas klosteri un Podgaru. Augstais Džordževiča tilts. Pastaiga pa kanjonu, redzēsiet Biogradska gora nacionālo parku, Durmitora kalna masīvs un būs iespēja izpeldēties Melnajā ezerā, pie kura paredzēta pusdienu pauze.
 • Raftings Taras kanjonā, katru dienu, 06:45-20:00, ~ 65 EUR. Brokastis pusceļā - Pivas, Taras un Drinas upju satecē. Foto pauzes. Ierašanās kempingā pie Taras upes, ~ 2,5 h nobrauciens pa Taras upi instruktora pavadībā. Pusdienas.
 • Albānija - pirmdienās, trešdienās, piektdienās, 07:00-21:30, ~ 50 EUR. Leģendas un tagadne. Škodra - lielākās Albānijas pilsētas apmeklējums. Durres - populārākais Albānijas kūrorts. Tirāna - Albānijas galvaspilsēta, pusdienas un brīvais laiks pilsētas iepazīšanai.
 • Dubrovniki, informācija tiks pievienota, ~ 30 EUR.
 • Trebinje - trešdienās, 09:00-18:00, ~ 25 EUR. Bosnijas un Hercogovinas (līdzi pase) pilsēta Trebinje - vecpilsēta, unikālais Arslanagić tilts un klosteri.
 • Mostara - ceturtdienās, 06:30-21:00, ~ 45 EUR.
 • Kāzu tradīcijas - ceturtdienās, svētdienās, 19:30-22:30, ~ 40 EUR. Melnkalnes māja - iepazīsim tradīcijas, virtuvi, dzērienus.

8. diena
Brokastis.
Izbraukšana uz Podgoricas lidostu.
Lidojums mājup: Podgorica 09:50-12:30 Stambula 14:50-17:50 Rīga.

Cenā iekļauts:
lidojums: Rīga - Podgorica - Rīga (nododamā bagāža - 20 kg, rokas bagāža - 8 kg);
transfēri: lidosta-viesnīca, viesnīca-lidosta;
nakšņošana viesnīcā Budvā (dzīvošana 2-vietīgos numuriņos ar labierīcībām, ģimenēm pieejami lielāki numuriņi) ar brokastīm;
grupas vadītāja un vietējo, krieviski runājošo gidu pakalpojumi.

Papildus:
pēc izvēles - ekskursijas brīvajās dienās;
citi ēdināšanas un personīgie izdevumi;
piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 70 EUR;
ceļojuma apdrošināšana.

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home