Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atpūta pie jūras un ekskursijas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Albānija   »   Atpūta pie jūras un ekskursijas

Datums

Viesnīca

Ceļojuma cena
+ eksk. pakete

Ceļojuma cena
bez eksk. pakete

09.09.2019

Viesnīca pēc Fortūna sistēmas

349 € + 189 €

529 €

Lokaj Hotel 3*

399 € + 189 €

579 €

Viesnīca 4*

449 € + 189 €

629 €

16.09.2019

Viesnīca pēc Fortūna sistēmas

199 € + 189 €

379 €

Lokaj Hotel 3*

249 € + 189 €

429 €

Viesnīca 4*

299 € + 189 €

479 €

23.09.2019

Viesnīca pēc Fortūna sistēmas

249 € + 189 €

429 €

Lokaj Hotel 3*

299 € + 189 €

479 €

Viesnīca 4*

349 € + 189 €

529 €

Albānija ir visnoslēpumainākā un nezināma valsts Eiropā ar ļoti skaistu dabu, gleznainiem kanjoniem un ļoti tīrām pludmalēm.
Tūristu sezona ilgst no maija līdz oktobrim, vidēja gaisa temperatūra ir +25..+26 °С. Gadā ir aptuveni 300 saulainu dienu.

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Aviopārlidojums Rīga – Podgorica (~20:00 – 21:40).
Transfērs no Melnkalnes lidostas uz Albānijas kūrortpilsētu Velipoje.
Pilsētas piekrastes līnija ir ap 20 km gara. Piekrastē atrodas skaistas, gleznainas pludmales ar tīru un starojošu Adrijas jūru. Netālu no krasta ir restorāni, no kuriem daži strādā visu diennakti, kā arī kafejnīcas un veikali.
Iekārtošanas izvēlētajā viesnīcā.

2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Otrajā dienas pusē ekskursijas brauciens uz Škodru.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā Romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: Skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trisstāvu mājas.  Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsetā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

3. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē “Gastronomiska tūre kalnainajā Albānijā”.
Dosimies uz vīna plantāciju, kur audzē daudzas vīnogu šķirnes, vēlāk apmeklēsim vienu no lielākajām vīna ražotnēm  “Kantina”, kur Jums būs iespēja izbaudīt Albānijas vīnus un iegādāties mīļākās šķirnes (pudeles cena, sākot no 5 EUR).
Pēc degustācijas dosimies nelielā ceļojumā pa gleznaino ceļu gar Skadaras ezeru uz vienu no noslēpumainākajām un apburošajām kalnu grēdām Albānijā. Monumentālo kalnu maģija apvienojumā ar savvaļas dabu ļaus iegrimt fantāziju pasaule. Tautas valodā šos kalnu dēvē par “Nolādētājiem kalniem”.
Tālāk pusdienas ciematiņā, kur Jums būs iespēja izbaudīt tradicionālo albāņu virtuvi, kā arī nogaršot slavēno kalna foreli.  
Brīvs laiks.

4. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras, vai, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz “Tirānu – Kruja” (papildu maksa 50 EUR).
Ceļš uz Albānijas galvaspilsētu – Tirānu.
Tirāna ir lielākā pilsēta Albānijā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz vienu miljonu, bet vienlaikus tā ir visjaunākā pilsēta Albānijā, kas tika dibināta 17.gs. Gājēju ekskursijas laikā pilsētā redzēsim: prezidenta rezidenci, parlamenta ēku, bijušā diktatora Envera Hodžas māju, Mātes Terēzas laukumu, Ethem Beja mošeju u.c. Pēc vēlēšanās, BunkArt apmeklējums. Pazemes bunkurs, kuru 80.gados uzcēla Albānijas Iekšlietu ministrija atomkara gadījumam. Brīvs laiks.
Ceļš uz Kruju.
Kruja ir viduslaiku pilsēta, kas ir uzcelta 600 metru virs jūras līmeņa. Cīņas centrs pret Osmaņu impēriju un Albānijas leģendārā varoņa – Skanderbega – dzimšanas vieta. Cietokšņa un pilsētas etnogrāfijas muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senajā 17.gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālajiem albāņu ēdieniem (papildus maksa).
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

5. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.

6. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz „Duresa – Berata”.
Ceļš uz Duresu.
Duresa – otra lielākā pilsēta Albānijā, kas atrodas Adrijas jūras krastā. Duresa tika dibināta 7. gs. p.m.ē. Pastaigas ekskursijas laikā redzēsim: arheoloģijas muzeju, 5. gs. Bizantijas tirdzniecības centru, pilsētas sienas, kas palikušas no 5. gs., 2. gs. romiešu amfiteātri, venēciešu torni un citus populārākos apskates objektus . Brīvs laiks.
Ceļš uz Beratu.
Pilsēta tika dibināta 7. gs. p.m.ē., kurai piemīt unikāla arhitekrūra – māju jumti slejas cits pāri citam. Berata atrodas UNESCO aizsardzībā . Beratas cietokšņa apmeklējums – lielākais cietoksnis Albānijā. Tikai cietokšņa teritorijā atrodas 40 mazas pareizticīgo baznīcas. Vienā no tām ir izveidots Svētā Onufrija muzejs. Onufrijs – slavens 16. gs. Albāņu mākslinieks, kas zīmēja ikonas. Divu unikālu kvartālu apmeklējums – Mangalēms un Gorica.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.

8. diena
Brokastis.
No rīta numuru atbrīvošana, ceļš uz Melnkalni.
Ekskursijas programma.
Brauciens augšup kalnos pa gleznainu kalna ceļu. Pietura panorāmas laukumā ar skatu uz Budvas Rivjēru. Cetines pilsētas apskats, kas ir senā Melnkalnes karaļu galvaspilsēta. Cetine – tipiska Melnkalnes pilsēta, kur mīt Melnkalnes dvēsele. Ieinnteresetie varēs apmeklēt Nikolas karaļa muzeju, kas bija pēdējais Melnkalnes monarhs. Muzejā ir saglabāta karaļu ģimenes priekšmeti, tai skaitā mēbeles, trauki, personīgas mantas, karaļa ieroči, Eiropas monarhu dāvanas, princešu tērpi. Cetinē atrodas arī klosteris, kur glabājas kristiešu pasaules relikvijas. Tad uzbrauksim vēl augstāk kalnos, Neguši ciematā.
Kādreiz Neguši bija Melnkalnes monarhu rezidence, bet mūsdienās tas ir nacionālo delikatešu izgatavošanas centrs. Šeit ražo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināti vītināts cūkgaļas šķiņķis) saskaņā ar senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnu un rakiju.
Brīvs laiks degustācijai par papildu maksu (4,50 EUR) un Melnkalnes delikatešu iegādei.
Maršruts beidzas, nokāpjot pie Kotoras līča. Slavens ceļš, kas sastāv no 25 pagriezieniem, atklāj skatu uz līci no putna lidojuma augstuma. Tiek paredzēta pauze, lai uzņemtu bildes. Brīvs laiks.
Transfērs Melnkalnes lidostā. Lidojums Podgorica-Rīga (22:25 – 02:00).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Podgorica – Rīga;
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā - 7 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana).

Ekskursiju pakete 189 EUR:
Ekskursijas brauciens „Duresa – Berata”;
Ekskursija Škodrā;
Ekskursijas brauciens uz Melnkalni;
Gastronomiska tūre kalnainajā Albānijā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta.

Papildus:
Obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā - 120 € ;
Obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu 4* viesnīcā - 180 € ;
Ekskursijas brauciens uz “Tirānu – Kruja” - 50 € ;
Ēdināšana 3* viesnīcā (6 vakariņas + 1 pusdienas) - 40 € ;
Ēdināšana 4* viesnīcā (6 vakariņas + 1 pusdienas) - 50 € ;
Tūristu nodeva par uzturēšanos Albānijā - 1 € / cilv./dienā;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home