Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atrakciju parki Itālijā un atpūta

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Atrakciju parki Itālijā un atpūta
Saullēkti jūras krastā, baltas smilšu pludmales, jūras un saules peldes. Lido di Jesolo kūrorta plašais piedāvājums izbaudīt brīnišķīgus itāļu ēdienus: krāsnī ceptu itāļu picu, svaigas, gardas jūras veltes, visgardākos saldējumus. Bet vakaros pēc saulrieta dosimies uz itāļu bāriem, kur malkojot vēsus kokteiļus ļausimies īstai itāļu mūzikai. Lido di Jesolo kūrorts ideāla atpūta visiem mums – ģimenēm ar bērniem!
 
1. diena
Agri no rīta ap 05:30 izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija- Lietuva Polija. Pēcpusdienā pusdienu pauze Polijas ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas dienvidos.
 
2. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums caur Čehiju, Austriju. Pusdienu pauze Austriešu krodziņā. Pēcpusdienā atrakciju parks Minimundus Klāgenfurtē. Iespēja apceļot pasauli vienā dienā no Ēģiptes līdz Indonēzijai, no Austrālijas līdz ASV. Minimundus ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā Austrijā, kurā iespējams izklaidēties, atpūsties un uzzināt interesantas lietas – 170 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, kas veidoti ar lielu precizitāti mērogā 1:25. Interesanti būs gan lieliem, gan arī  maziem! Vakarpusē pārbrauciens Austrija - Itālija. Nakts viesnīcā Paduja apkārtnē. 
 
3. diena
Brokastis. Brīva diena pilsētā. Par papildus samaksu, piedāvājam doties braucienā uz Gardaland atrakciju parku (15 EUR). Gardaland - tā ir pasakaina valstība, kas sajūsmina gan lielus, ganmazus. Tas ir spilgts izklaides un iespēju kaleidoskops, kas dāvā visiem to, kā tik ļoti pietrūkst pelēkajā ikdienā- svētkus, kuros katrs apmeklētājs ir ne vien skatītājs, bet arī šo svētku dalībnieks. Desmitiem ultramodernu atrakciju, kalniņu, karuseļu, šovu un izklaides iespēju visu vecumu apmeklētājiem. Vēlā pēcpusdienā pārbrauciens uz Lido di Jesolo kūrortu. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo.
 
4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Lido di Jesolo kūrorts atrodas 36 km uz ziemeļ - austrumiem no Venēcijas. Pateicoties tuvumā esošajiem Alpu kalniem, šeit nav lielu vēju, tāpēc jūra ir mierīga, nav lielu viļņu. Lido di Jesolo lepojas ar ļoti tīrām, labiekārtotām pludmalēm 15km garumā. Baltās smilšu pludmales aprīkotas ar saulessargiem un atpūtas krēsliem. Ieeja jūrā ir lēzena, kas ļaus ģimenēm ar maziem un lielākiem bērniem izbaudīt drošas peldes. Šeit ir absolūti droši- nav lielas transporta kustības, bet pati galvenā kūrorta iela pēc pulkst. 20.00 tiek slēgta autotransportam, un pārvēršas par gājēju promenādi ar daudzām izklaides iespējām- restorāniem, veikaliņiem. Šajā dienā individuāli būs iespēja doties uz kūrortā esošo lielāko Itālijas ūdens atrakciju parku Aqualand. Tā būs fantastiska, aizraujoša diena visai ģimenei. Šis Karību jūras iedvesmojošais parks piedāvā 26 dažādas ūdens atrakcijas. Savukārt vakarpusē, jūrasiemītnieku cienītājiem, iesakām apmeklēt Sealife jūras parku. Tas ir ceļojums no strautiem uz upēm, caur kalniem un lagūnām, tālāk uz jūru un okeānu. Iespēja atklāt zemūdens pasauli no jūras zvaigznēm, ežiem un zirdziņiem līdz milzu medūzām, rajām un haizivīm. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo kūrortā.
 
5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras Lido di Jesolo kūrortā. Piedāvājam doties ekskursijā uz Venēciju, pilsētu, kas radīta pastaigām vairāk nekā jebkura cita pilsēta (25 EUR). Brauciens ar kuģīti.  Iespēja pilsētu izstaigāt vietējā gida pavadībā- Sv. Marka laukums un bazilika,  Dodžu pils, Rialto tiltiņš un kanāli. Klausoties gida stāstījumā, staigājot pa pilsētas ieliņu labirintiem, varēsim iepazīt īsto Venēciju. Pēcpusdienā iespēja izbraukt ar gondolu pa šaurajiem, līkumotajiem kanāliņiem un izdzert glāzi vēsu Prosecco, Bellīni kokteili, vai ieturēt pusdienas kanālmalas krodziņā. Vakarpusē atgriešanās viesnīcā, un nakts kūrortā. Bella Italia!
 
6. diena
Brokastis.Atceļš mājup. Itālija, Austrija. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur Čehiju, nakts viesnīcā Polijā.
 
7. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju, pusdienu pauze, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu;
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Izbraukums uz Gardaland atrakciju parku - 15 EUR;
Izbraukuma ekskursija Venēcijā ar viētējo gidu - 25 EUR;
Personiskie izdevumi;
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  120 EUR;
Papildvieta autobusā – 100 EUR;
Minimundus parks - pieaugušajiem 13 EUR/ bērniem (6-15 gadiem) 8 EUR;
Gardaland atrakciju parks - pieaugušajiem 37,50 EUR/ bērniem (līdz 10 gadiem) 31 EUR;
Aqualand ūdens atrakciju parks - pieaugušajiem 29 EUR/ bērniem 25 EUR;
Sealife jūrs parks – 15 EUR;
Kuģītis uz Venēciju – 20 EUR;
Austiņas ekskursijā - 5 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home