Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Apūlijā un Gargano pussalā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Apūlijā un Gargano pussalā
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā - Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Pēcpusdienā, Minimundus parks, kas ir miniatūra pasaule Worthersee ezera krastā, kur iespējams gan lieliem, gan maziem izklaidēties, atpūsties un izzināt interesantas lietas! Apmēram 150 dažādu slavenu ēku, vilcienu un kuģu modeļi, līdz pat sīkākai detaļai mērogā 1:25, Jums ļaus apceļot pasauli miniatūrā. Interesanti būs visiem! Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā, Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz pundurvalstiņu San Marino, kas ir viena no mazākajām, un vecākajām neatkarīgajām valstīm pasaulē. Dosimies uz 750 metrus augsto Titāno kalnu, kura augšpusē atrodas valsts vēsturiskais centrs, aizsargbūves, neskaitāmi muzeji, veikaliņi, kafejnīcas. Un būs arī Sanmarīno vīnu un liķieru degustācija. Salute! Pārbrauciens līdz Itālijas dienvidiem. Nakts viesnīcā Apūlijas reģionā. Ierašanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Bari un Alberobello (par papildus samaksu 45 € ). Bari - Apūlijas galvaspilsēta, svarīga osta un nozīmīgs svētceļnieku centrs. Basilica di San Nicola apmeklējums, kas glabā Sv. Nikolaja pīšļus. Alberobello - trulli galvaspilsēta. Apskatīsim tik ļoti neparastās trulli celtnes, kas būvētas no kaļķakmens gabaliem, no ārpuses nobalsinātas un ar pelēkiem kaļķakmens plākšņu jumtiem. Tās ir apaļas, ar konisku jumtu. Nu gluži kā rūķīšu pasaku mājiņas! Apūlija ir slavena ne tikai ar olīveļļu, lieliskiem vīniem, bet arī ar izsmalcinātiem sieriem. Piedāvājam apmeklēt siera degustāciju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Apūlijā. 
 
5. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursija uz Leče un Gallipoli (par papildus samaksu 35 € ). Leče. Pilsētas apskates eksursija. “Baroka lēdija”, “Itālijas dienvidu Florence” – tā sauc pārsteidzošo pilsētu Leče. Neatkārtojamās akmens “mežģīnes” rotā ne tikai vareno katedrāli, katru māju un ieliņu. Brīvais laiks pilsēta. Piedāvājam ieturēt pusdienas, baudot jūras veltes, tai laikā vērosim nacionālo priekšnesumu. Tālāk mūsu ceļš turpinās uz Gallipoli. Pilsēta atrodas Apulijas reģionā, dibinājuši senie grieķi. Jūs pārsteigs skaistums un neparastā arhitektūra, pārsteidzošā ainava, zilās jūras mierīgie ūdeņi. Vēstures mīļotāji ar interesei varēs izbaudīt Anžū hercoga pils eksterjēru, 12.gs. seno grieķu celto strūklaku, San`t Agata katedrāli, kas celta gotiskā stilā, kuras iekštelpas rotā 12-13. gs mākslinieku darbi. Pēc vēlēšanās (par papildus samaksu 16 € ) vīna degustācija. Vakarā atgriešanās viesnīcā Apūlijā. 
 
6. diena
Brokastis. Brīva diena Apūlijas reģiona kūrortā. Apūlijas reģions kas lepojas ar apm. 800 km garu piekrasti, vissenākajiem olīvkokiem Itālijā, senām lauku saimniecībām, dabas rezervātiem un augļu dārziem, kas ieskauj pilsētas un ciematiņus. Šodien jums būs iespēja (par papildus samaksu 35 € ) doties dienas izbraukumā uz klinšaino Gargano pussalu, kas iestiepjas Adrijas jūrā, un ir slavena ar skaistajām ainavām, brīnišķīgajām pludmalēm, interesanto augu valsti: vīģēm ,palmām, opuncijām un olīvkoku birzīm. Labos laika apstākļos iespējams brauciens ar motorlaivu gar Gargano pussalu vērojot baltās kaļķakmens klintis un grotas. Pastaiga Viestē - Itālijas dienvidu mazpilsētiņā, kuras centrs atrodas uz klints, kuru apskalo jūra. Pelde Viestes pludmalē. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Apūlijā. 
 
7. diena
Brokastis. Diena veltīta atpūtai. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Apūlijā.
 
8. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Dienvidu šarms mazajās pilsētiņās” (par papildus samaksu 35 € ). Lokorotondo – kompakta, mierīga un skaisti sakopta pilsēta, ar balsinātajām mājām ir viena no skaistākajām vietām reģionā. Tālāk mūsu ceļš ved uz Ostuni, tā ir vēsturiskiem notikumiem bagāta, tā tiek saukta arī par Balto pilsētu. Polignano a Mare ir īsts dārgakmens, tas slejas uz augstajām kaļķakmens klintīm pie Adrijas jūras ūdeņiem. Staigājot pa pilsētu jutīsieties kā pasakā – šaurās ieliņas, balkoniņi, ziedi, brīnumainais skats uz jūru. Apūlija ir slavena ar senām olīvkoku audzēm un izcilas kvalitātes olīveļļu. Pēc vēlēšanās piedāvājam olīveļļas degustāciju. Vakarā atgriešanās viesnīcā Apūlijā. 
 
9. diena
Brokastis. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz Matera pilsētu. Pilsētas apskates laikā, varēsiet redzēt dzīvojamās mājas, kuras ir izcirstas klintīs. Līdz 20.gs. 70-gadiem tajās dzīvoja cilvēki. Pastaigājoties pa tās mazajām un līkumotajām ielām, daudzās kapelas, kuras ir izcirstas klintīs, liks izjust neatkārtojamo pilsētas atmosfēru. Tālāk mūsu ceļš ved uz Askoli Piceno, šai pievilcīgajai pilsētai savu vārdu ir devusi pičēnu cilts, tieši viduslaiku mantojums ir tas, kas galvenokārt pievilina tūristus. Pastaigā pa pilsētu varat apskatīt skaisto Piazza del Popolo, San Frančesko, San Pietro baznīcas, 11 gs. Santi Vicenzo e Anastasio baznīcu, kurā ir sena kripta, kas izveidota virs avota, kura ūdens spējot ārstēt spitālību. Pārbrauciens uz Itālijas ziemeļiem. Nakts viesnīcā. Ierašanās viesnīcā.
 
10. diena
Brokastis. Ravenna. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 € ). Dantes kaps un Bizantijas stila mozaīku izgreznotās bazilikas. Ravennu vairums apmeklē, lai apskatītu impērijas laika lieliskās mozaīkas: Sant’t Apollinare Nuovo 6.gs baznīca, Sv.Vitāles baznīca,Battistero degli Ariani, Battisterio Neoniano. Pilsēta ir pārsteidzoši jauka arī ar savām vecajām ielām, skaistajiem veikaliem un mierīgajiem laukumiem. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā, Itālijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 
 
11. diena
Brokastis. Agri no rīta dodamies prom no Itālijas. Austrija. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgo Alpu ainavas skatus. Apstāšanās uz fotopauzi. Pyramidenkogel - 851 m v.j.l. tas ir augstākais koka tornis pasaulē, no tā paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajiem Kārintijas ezeriem. Ceļa turpinājums. Austrija.Čehija. Nakts viesnīcā, Čehijas teritorijā, Olomoucas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
12. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju, Lietuvu, vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 220 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 160 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Gargāno pussalu 35 € ; izbraukuma ekskursija uz Bari (ar vietējo gidu) un Alberobello 45 € ; izbraukuma ekskursija “Baroka lēdijas – Leče un Gallipoli” 35 € ; izbraukuma ekskursija “Dienvidu šarms mazajās pilsētiņās” 35 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 150 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 130 € , bērniem līdz 14 g. 120 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Minimundus parks 18 € ; Ekskursija Ravennā 15 € ; kompleksā ieejas biļete apskates objektos Ravennā un audio austiņas 11 € ; Brauciens Viestē ar motorlaivu uz grotām 25 € ; Pusdienas ar priekšnesumu 35 € ; siera degustācija 10 € ; eļļas degustācija 10 € ; vīna degustācija 16 € ; Pyramidenkogel 14 € ; pilsētu nodoklis.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home