Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aufsterern festivāls Grācā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Austrija   »   Aufsterern festivāls Grācā
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Vīni. Nebanālā Vīne – Vīnes pagalmu leģendas. Šaurās ieliņas, mājīgie pagalmi ar savu vēsturi, soliņi un laternas, bruņinieku rezidences paša Vīnes centrā, slepenās kāpnes, kas ved pie sakrālajiem pilsētas noslēpumiem. Vai tad tas nav īstais iemesls, kādēļ apmeklēt Vīni un izjustu patieso pilsētas garu? Vēlaties atklāt Austrijas galvaspilsētas noslēpumus? Ar gidu noiesim no trokšņainajiem tūristu maršrutiem un dosimies tur, kur pirms simts gadiem staigāja Gustavs Klimts un Stefans Cveigs, karietē brauca imperatore Sisī, kur mājīgajās Austrijas kafejnīcās viesojās Antons Čehovs un Nikolajs Gogolis. Dodieties pastaigā tur, kur Mocarts rakstīja savas mūžīgas operas, bet Teitoņu ordeņa bruņinieki kopš 12.gadsimta līdz mūsu dienām nes karogu: «Palīdzēt! Sargāt! Dziedināt!» Vīnes pagalmi – īstenās noslēpumu glabātuves. Tajos nav «jauninājumu», restauratori šeit nav cieņā. Šī ekskursija piedāvā unikālu iespēju doties citā dimensijā, kur it kā apstājies laiks. Šeit tiek glabāta pilsētas patiesā vēsture un sitās skaistās Vīnes sirds.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien mēs būsim liecinieki Aufsteirern. Šis ir viens no populārākajiem festivāliem, kura laikā jūs varēsiet tuvāk iepazīt vietējo kultūru. Šis ir tradicionālās austriešu virtuves, mūzikas, deju un mākslas laiks. Gadatirgus apmeklējums, ar iespēju iegādāties neparastus un oriģinālus nieciņus un suvenīrus mājās palikušajiem. Arī  bērniem ir sagatavota īpaša un interesanta aktivitāšu programma. Svētkus apmeklē vairāk nekā 100 000 interesentu. Tā norises vietas Štīrijas galvaspilsētā ir dažādas – Hauptplatz, Karmeliterplatz un Landhaushof.
Nakšņošana viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
Visas izbraukuma ekskursijas;
Brauciens ar komfortablu autobusu;
Ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
Romherterme – 14,60/16,60 € ;
Piemaksa par 1-vietīgu numuru - 100 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home