Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Austrālijas Zelta izlase

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Austrālija   »   Austrālijas Zelta izlase
Austrālija sevī apvieno gan dabu, kur ainavas mainās no tuksnešainiem apvāršņiem līdz tropiskiem lietus mežiem un piekrastes pilsētām, gan modernās lielpilsētas – Melburnu un Sidneju, kuras atgādina par Austrālijas augsto attīstību. Šis milzīgais kontinents/sala atrodas tālu no Eiropas, bet tās iezemieši aborigēni atgādina par valsts izcelsmi. Salas vidiene un piekraste glabā Austrālijas dabas vērtības. Uluru klints, Lielais Barjerrifs, Lielais Okeāna ceļš ar 12 Apustuļiem un pasaulslavenā Sidnejas opera ir daļa no mūsu ceļojuma maršruta.
 
1. diena
Plkst. 21:30 tikšanās Rīgas lidostā, 23:30 lidojums Rīga – Abu Dabī.
 
2. diena
No rīta ielidošana Abu Dabī un uzreiz lidojums Abu Dabī – Melburna.
 
3. diena  
Agri no rīta ierašanās Melburnā un sāksim iepazīt vienu no Austrālijas lielākajām pilsētām, kas izceļas ar savu moderno un mājīgo atmosfēru, debesskrāpju klāto pilsētas centru un elegentu zelta drudža laika arhitektūru. Plašie bulvāri, iekārtota zaļā zona un parki, restorāni un plašās iepirkšanās iespējas Melburnu padara par iecienītu pilsētu.  Nakts viesnīcā Melburnā.
 
4. diena
Pēc brokastīm dosimies pa Great Ocean Road jeb Lielo Okeāna ceļu, kas ved gar Austrālijas dienvidu krastu. Ceļš vietām līkumo gar piekrasti, pakalniem, klintīm un sērfinga cienītāju iemīļotām pludmalēm. Pa ceļam apstāsimies un baudīsim pusdienas Apollo Bay līča malā esošajā mazpilsētā. Divpadsmit Apustuļi – klinšu pilāri, kas atrodas okeānā un ir pakļauti spēcīgajiem viļņiem un vējam, kas gadu laikā tos ir izveidojis dažādās formās. Atgriešanās Melburnā. Nakts viesnīcā Melburnā.
 
5. diena
Šodien mūsu mērķis ir Yarra ieleja – Austrālijas vīnu ražošanas reģions. Brauksim pa Viktorijas štatu gar vīnogu laukiem līdz vīnu ražotnēm. Apstāsimies dažās no tām un vērosim šejienes vīna iegūšanas tehniku un nobaudīsim kā garšo vīni pašā tā ražotnē šeit Austrālijas dienvidos. Atgriešanās un nakts viesnīcā Melburnā.
 
6. diena
No rīta brauciens uz Melburnas lidostu un lidojums uz valsts vidieni – Ayers Rock. Uluru Nacionālā parka teritorija ir nodota atpakaļ tās pirmiedzīvotājiem – aborigēniem. Pēc ierašanās brauciens tuksnesī, kur valda bezgalīgs klusums un iespēja vērot saulrietu pār Uluru monolītu. Nakts viesnīcā Ayers Rock.
 
7. diena
Agra celšanās un brauciens vērot saulrietu pār Kata Tjuta kalniem. Vietējo iezemiešu valodā tas nozīmē “Daudzās Galvas” un apzīmē 36 mistiskas sarkanā smilšakmens kupolveida klintis. Pēc saulrieta baudīsim vieglas brokastis. Pēc tā dosimies pastaigā pa Walpa aizu.  Nakts viesnīcā Ayers Rock.
 
8. diena
No rīta brokastis un ap pusdienas laiku brauciens uz lidostu. Lidojums Ayers Rock – Kērnsa. Pēc ierašanās Austrālijas ziemeļaustrumu pilsētā, kas tiek dēvēta par valsts tropisko ziemeļu sirdi ar tropu džungļiem un okeānu tās apkārtnē, ceļosim tālāk uz mazāku šī reģiona pilsētu okeāna krastā - Port Douglas. Nakts viesnīcā Port Douglas.
 
9. diena
Iepazīsim Port Douglas apkārtni un dosimies uz džungļiem! Šis reģions sniedz iespēju vērot eksotiskus putnus, krokodilus un vērot UNESCO sarakstā iekļauta Daintree lietusmeža ainavas. Pēc austrāliešu stilā ieturētām pusdienām, turpināsim ceļu gar pludmali, vērojot skatus uz Lielo Barjerrifu, līdz mūsu naktsmītnei. Nakts viesnīcā Port Douglas.
 
10. diena
Brīva diena atpūtai vai iespējama kāda papildus aktivitāte. Nakts viesnīcā Port Douglas.
 
11. diena
Šodien mūs sagaida vēl viens Austrālijas brīnums – Lielais Barjerrifs. Dosimies uz Port Douglas ostu kur sēdīsimies kuģī. Visas dienas garumā brauksim pa okeānu un baudīsim šo dienu. Dienas laikā ir iespējams snorkelēt un redzēt rifu arī no zemūdens. Agincourtrifs vai Opalrifs ir vienu no neskartākajiem visā šajā ekosistēmā. Šeit atrodas kontinenta plātņu sadursmes vieta okeāna ūdeņos. Vakarā atgriešanās krastā un nakts viesnīcā Port Douglas.
 
12. diena
Pēc brokastīm brauciens no Port Douglas uz Kērnsu, pastaiga pa pilsētu un vakarā iepazīsim Austrālijas iezemiešus - aborigēnus. Nakts viesnīcā Kērnsā.
 
13. diena
No rīta brauciens uz Kērnsas lidostu un lidojums uz Sidneju. Viena no pasaules slavenākajām pilsētām, kuras panorāmu ar tās operu ir redzējis gandrīz ikviens. Pilsēta ar izsmalcinātiem restorāniem, augstiem debesskrāpjiem un modernu dzīvesstilu. Pēc iekārtošanās viesnīcā dosimies pilsētas apskatē – Sidnejas ostas tilts un Sidnejas operas nams, kā arī Bondi pludmale ir vienas no pilsētas nozīmīgākajām vietām. Nakts viesnīcā Sidnejā.
 
14. diena
Šodien turpināsim iepazīt 2000. gada Olimpisko spēļu mājvietu - Sidneju. Dienas ekskursijā apmeklēsim pilsētas nozīmīgākās un savdabīgākās vietas. Izvēlei: Koncerta vai operas apmeklējus. Nakts viesnīcā Sidnejā.
 
15. diena
Pēc brokastīm iepazīsim Sidnejas apkārtni ar tās savdavbīgo dabu. Brauksim līdz Featherdale wildlife parkam, kur sastopami divi Austrālijas simboli – koalas un mazie ķenguri. Turpinājumā Zilie kalni, kas tā nosaukti zilganās dūmakas dēl, ko rada tvaikojošie eikaliptu eļļas pilieni. Kalni atrodas bagātīgā floras un faunas teritorijā ar skaistām ainavām. Atgriešanās un nakts viesnīcā Sidnejā.
 
16. diena
Brīvs rīts pilsētā pēdējiem pirkumiem un 16:20 lidojums Sidneja – Abu Dabī, ap 23:55 ierašanās Abu Dabī.
 
17. diena
Pēc dažām stundām 02:50 lidojums Abu Dabī – Brisele, pēc pāris stundām lidojums Brisele – Rīga, ap 13:00 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Melburna/ Sidneja – Rīga;
iekšējie pārlidojumi Melburna - Ayers Rock/ Ayers Rock – Kērnsa un Kērnsa – Sidneja;
transporta pakalpojumi;
naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
12 brokastis un 2 pusdienas;
aprakstā minētās ekskursijas;
Austrālijas iebraukšanas atļaujas un to formēšana;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam;
Piemaksa par vienvietīgu numuru - 898 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home