Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aviotūre uz ASV

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Aviotūre uz ASV

3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Ceļojuma cena 1098 EUR + eksk. pakete 399 EUR.
Ceļojuma cena bez eksk. paketes - 1477 EUR.

Ceļojuma cenā iekļauts
Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga (Finnair)
Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm)
Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls kopējais svars: 8 kg
Lidostas nodevas
7 naktis *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transporta apkalpošana (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)
Grupas vadītāja pakalpojumi (pērkot "Lidojums / Viesnīca / Transfers" paketi vai ekskursijas un transporta paketi)

Ekskursiju-transporta pakete 399 €
Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām)
Ekskursija Bostonā
Ekskursija Filadelfijā
Ekskursija Vašingtonā
Transporta apkalpošana
Apskates ekskursija pa Baltimoru

1.diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Ņujorka.


2.diena
Ierašanās tranzīta viesnīcā, atpūta.
BOSTONAS BURVĪGUMS
Brokastis. Došanās uz Bostonu.
Autobusu-gājēju ekskursija Bostonā.
Dosimies uz labāku Jaunās Anglijas pilsētu! Bostona atrodas Masačūsetsas līča Atlantijas piekrastes ziemeļaustrumos. Pilsēta tika dibināta 17.gs. sākumā. Ekskursiju sāksim ar Lielā Bostona apmeklējumu, no Kembridžas, kur atrodas divas pasaulē slavenas universitātes: Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts un Hārvarda universitāte. Dosimies uz Hārvarda pagalmu, kur atrodas studentu kopmītnes, kur atrodas slavenā mecenāta, garīdznieka Džona Hārvarda, statuja. 
Tālāk dosimies uz Kopli skvēru, kas ir nosaukts par godu slavenajam māksliniekam. Apkārt tam atrodas ievērojami arhitektūras pieminekļi. Džona Henkoka tornis ir visaugstākā Jaunās Anglijas celtne.
   Tālāk dosimies uz vēsturisko Bostonas centru, kur iziesim pa Brīvības taku. Redzēsim Masačūsetsas štata Likumdošanas sapulces ēku.
Tālāk virzīsimies uz Bostonas sirdi, kur apskatīsim Karalisku kapelu un vecu pilsētu, vietu, kur bija pirmā publiska skola, kas tika atklāta 1635. g. Varēsim pavērot skaistus debesskrāpjus, pieturēsim pie Faneuil halles ar tās raksturīgu vējrādi sienāža formā.
Brīvs laiks, pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti (papildu maksa 28 €).
Atgriešanās viesnīcā.


3.diena
DAUDZSTĀVU ŅUJORKA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Ņujorku, autobusu-gājēju ekskursija pilsētā.
Ņujorka (New York City) - pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Taimskvērs. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.

Ekskursija sāksies ar pašas slavenākās ielas, Piektās avēnijas, apskati. Pastaigāsim pa Rokfellera centru, apmeklēsim Sv. Patrika katedrāli – visskaistāko un lielāko Ņujorkas ēku neogotikas stilā. Redzēsim Centrālparka panorāmu, Medisonas svēru un apbrīnosim pilsētas debesskrāpjus. Taimskvērs un Brodveja arī būs pa ceļam.

Tālāk dosimies uz Volstrītu – pilsētas finanšu rajonu. Redzēsim Federālās rezerves bankas ēku, kurā tiek izlaista ASV valūta, Ņujorkas Fonda biržu, pieturēsim pie bronzas Buļļa – Volstrītas simbola, blakus muitas ēkai. Battery parks atrodas netālu no Hudzonas, apmeklēsim arī Starptautisku finanšu centru. Ar prāmi pabrauksim garām Brīvības statujai.
Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt kādu no Manhetenas skatu laukumiem: One World Observatory vai Top of The Rock, kas atrodas Rokfellera centrā (papildu maksa ~42 USD), no kura paveras skats pāri visai pilsētai.
Iekārtošanās viesnīcā Ņūdžersijas štatā.

4.diena
DAUDZVEIDĪGA Ņujorka
Brokastis.
Autobusu-gājēju ekskursijas turpinājums Ņujorkā, kuras laikā redzēsiet: ANO mītnes ēku (ārpusē). Redzēsim Bruklinas un Manhetenas tiltu panorāmu; Metropolitan opera Linkolna centrā pārsteigs ar tās formām. Iesim garām mājai, kur dzīvoja un tika nogalināts Džons Lenons.
Nākamais apskates objekts ir Hārlems. Kolumbijas universitāte – senākā un skaistākā universitāte tika dibināta kā karaliskā koledža, pastaigāsim universitātes teritorijā. Universitāte ietilpst Efejas līgas sastāvā. Sv. Džona katedrāle, kas atrodas Hārlemā, pārsteigs ar savu izmēru un arhitektūru.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē ekskursija „VIENSTĀVU AMERIKA: Braintonbīča” (papildu maksa 25 €).
Vieta, kur dzīve it kā apstājusies 70.-80. gados. „Mazā Odesa” okeāna līča piekrastē dzīvo savu dzīvi. Nelielie 20. gs. sākuma bungalo sacenšas ar daudzstāvu mājām.
Vakarā, pēc vēlēšanās, var apmeklēt kādu no Brodvejas šoviem (iepriekšējā rezervēšana, papildu maksa atkarībā no izvēlētā šova).

5.diena
NOSLĒPUMAINA Ņujorka
Brokastis.
Brīva diena.
Pēc vēlēšanās, transferts uz Ņujorku, papildu maksa 25€* turp-atpakaļ, brīvs laiks, iepirkšanās.
Pēc vēlēšanās (par papildu maksu 40€*, ieskaitot ieejas biļetes), piedāvājam apmeklēt Metropoles gida pavadībā. Pabūt Ņujorkā un neapmeklēt Metropoles mākslas muzeju nav iespējams! Vienā no lielākajiem muzejiem pasaulē tiek glabāti tādi dārgumi, kas aptver 5000 gadu ilgu kultūru visās pasaules malās.
Vakarā, kas Ņujorka ieslēdz gaismas, piedāvājam izbaudīt pilsētas apskates objektus ekskursijā „Naksnīgā Ņujorka” (papildu maksa 40€*).
Nakts viesnīcā.


6.diena
AMERIKAS KULTŪRAS PĒRLE
Brokastis, numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Filadelfiju.

Filadelfija - Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt pilsētas alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās pilsētas apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.).
Brīvs laiks. Došanās uz Vašingtonu.
Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

7.diena
SNIEGBALTA VAŠINGTONA
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Vašingtonu.

Vašingtona tiek uzskatīta par „neatkarīgāko” pilsētu, jo nepieder nevienam štatam. Tomēr šīs pilsētas nozīme visai valstij un visai amerikāņu tautai ir krietni liela. Vašingtonā atrodas galvenās valdības ēkas, tai skaitā municipalitātes padome, Senāts un Kongress, kā arī ārvalstu vēstniecības, amerikāņu departamenti un ministrijas, Pentagons, FIB, lielo banku un organizāciju mītnes.
Pilsēta ir slavena ar arhitektūras pieminekļu, memoriālu, vēsturiski nozīmīgu ēku, gleznainu parku, virkni galeriju un nacionālu muzeju skaitu. Katrā muzejā ir ļoti daudz interesantu eksponātu.
Ekskursijas laikā redzēsiet: Kapitoliju, Balto namu (no ārpuses); Centrālās avēnijas: Pensilvānijas, Neatkarības un Konstitūcijas; memoriālus: Linkolnam, Džefersonam, Otrajam pasaules karam, Korejas un Vjetnamas karam.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.


8.diena
GOOD BYE, AMERICA
Brokastis, numuriņu atbrīvošana.
Došanās apskates ekskursijā uz Baltimoru.
Šajā jaukajā ostas pilsētā ir virkne kafejnīcu un restorānu, dzīvojis Edgars Alans Po; šeit viņš ir piedzimis, apprecējies un miris. Pilsēta ir nosaukta par godu lordam Baltimoram. Jums būs iespēja ieraudzīt Viktorijas laikmeta ēkas, Inner Harbour ostu, kur līdz šodienai var redzēt senus pietauvotos jūras kuģus šonerus, Vernon kalnu ar Džordža Vašingtona kolonnu, vissenāko konservatoriju un mākslas muzeju. Beisbola cienītāji, bez šaubām, ir lietas kursā, ka visskaistākais stadions ASV atrodas tieši Baltimorā.

Došanās uz lidostu. Lidojums Ņujorka - Rīga.


9.diena
Lidojums Ņujorka - Rīga.
Ierašanās Stambulā.
**Transfers uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā, atpūta.


10. diena
**Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transfers uz lidostu.
Lidojums Stambula - Rīga


**Gadījumos, kad starp avioreisiem gaidīšanas laiks pārsniedz 12 stundas, Stambulā tiek nodrošināta izmitināšana tranzīta viesnīca. Brokastis tranzīta viesnīcā tiek nodrošinātas gadījumos, ja transfers uz lidostu nav agrāks par plkst. 8:00 no rīta.


Apmaksa uz vietas:
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Ieejas biļetes uz skatu laukumu One World Observatory - $ 40 pieaugušajam, bērnam - $ 35
"Metropolitēna" muzeja apmeklēšana ar 2,5 stundu ekskursiju gida pavadībā (min 20 cilv.) - 40 €, iesk. biļetes
Ekskursija „Naksnīgā Ņujorka” - 40 € (transfērs nav iekļauts cenā)
Transfērs uz Ņujorku (bez ekskursijas) - 25 € (turp un atpakaļ)
Transfērs +1 ekskursija - 55 €
Transfērs + 2 ekskursijas - 80 €
Viesnīcas tūristu nodoklis (occupancy tax) 4-5,50 $ cilv. / nakts atkarībā no reģiona divvietīgai izmitināšanai, vienvietīgai izmitināšanai 8-11 $ par nakti no personas
Pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti - 28 €
„VIENSTĀVU AMERIKA: Braintonbīča” - 25 €
Brodvejas šoviem (iepriekšējā rezervēšana, papildu maksa atkarībā no izvēlētā šova)

Papildus:
Veselības apdrošināšana
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Ja Jūs ceļojat viens – piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 350.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100.00€
Fiksētas vietas autobusā

Svarīgi!!!
Cien. tūristi, obligāti jānoformēt ceļojuma apdrošināšanas polisi, kurš ir nepieciešams iebraukšanai ASV!
Amerikas Savienotās Valstīs ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, dodot viņiem dzeramnaudu ~ 35 $ visa ceļojuma laikā
Ieceļošana ASV ir atļauta personām, kuras ir vakcinējušās ar ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes vai Pasaules Veselības organizācijas ārkārtas sarakstā atzītu vakcīnu. Balstvakcinācija nav obligāta. Bērni, kuri nav vakcinēti, ierodoties ASV var neievērot pašizolāciju, bet 3-5 dienu laikā pēc ierašanās ASV ir jāveic Covid-19 tests. Pašizolācija būs jāievēro, ja būs pozitīvs Covid-19 tests vai būs kādi no Covid-19 simptomiem.
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājum
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home