Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Azoru salas valsts svētkos

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Azoru salas valsts svētkos
Tiešais lidojums Rīga - Orta - Rīga
16.11.2023 Rīga 06.00 08.30 Porto 09.20 11.30
Orta 20.11.2023 Orta 10.00 11.10 Ponta Delgada 22.10 08.20
Rīga Lidojums 869 EUR: Cena par lidojumu uz Ortu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (10 kg nododamā un 5 kg rokas). Turpceļā paredzēta tehniskā nosēšanās degvielas uzpildei, atpakaļceļā 20. novembrī būs brīva diena Sau Migela salā
Lidojums + viesnīca Hotel do Canal 4* ar brokasm 1099 EUR: Cena par ešo lidojumu, transfēru un 4 naks 4* viesnīcā Hotel do Canal 4* divviegā istabā ar brokasm 
 
16.novembrī lidojumā uz Ortu paredzēta tehniskā nosēšanās degvielas uzpildei. 20.novembrī no rīta ks veikts pārlidojums no Faialas salas uz Sau Migelas salu, kas arī atrodas Azoru salu arhipelāgā. Tur klienem ks dota brīva diena (~12h) līdz vakarā lidosim tālāk uz Rīgu. Šo dienu var pavadīt pēc saviem ieskaem vai pievienoes FlyMeAway organizētajai ekskursijai.
Labākā Faijalas viesnīca Hotel do Canal 4* atrodas pašā pilsētas centrā, līdzās jahtu ostai un promenādei, kas sepjas gar okeānu. No dažiem viesnīcas numuriem paveras skats uz Piku kalna virsotni. Viesnīcas plašajās istabās atrodams viss viesu ērbām nepieciešamais: gaisa kondicionieris/apkure, seifs, fēns, TV, WI-FI, minibārs, kafijas un tējas pagatavošanas piedrumi. Viesnīcas restorānā „Kliperis” pieejamas gan bufetes brokass gan nobaudāmas arī vakariņas pēc piedāvātās ēdienkartes. Dzērieni ek pasnieg bārā. Viesnīcā pieejams fitnesa centrs un Spa zona ar tvaika pir, džakuzi, ka arī skaistumkopšanas un masāžas procedūrām (par papildus samaksu). Noīrēto automašīnu var atstāt viesnīcas bezmaksas stāvvietā.

Ortas pilsētas ekskursija
16.11.2023 13:30 no viesnīcas ar kājām

Pilsētas apskates ekskursiju kājām sāksim virzienā uz Pim ostas pludmali un 16. gs. uzbūvēto Sv. Sebastjana fortu. Pa ceļam apskasim slaveno Ortas ostu ar simem noenkurotām jahtām un zīmējumus uz ostmalas sienām, ko atstājuši jūrnieki no visas pasaules. Pilsētas centrā varēs apbrīnot Art Deko sla ēkas, seno Jezuītu klosteri, kurā mūsdienās pulcējas pilsētas dome un Ortas muzeju, ar kura ekskpozīciju arī varēsim iepazīes. Līdzās muzejam atrodas Sv. Pestāja baznīca – salas visievērojamākais dievnams, kura 17 gs. veidotos zeltos kokgriezumus būs iespēja apskat. Ekskursijas laikā paredzēts iegriezes vietējā rgū un 20.gs, sākumā izveidotajā pilsētas publiskajā dārzā ar dīķi un gulbjiem tajā.
Ekskursijas ilgums ~4h.
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājošs gids

Faialas salas ekskursija
17.11.2023 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas iesākumā ceļš vedīs gar salas dienvidrietumu piekras. Iegriezīsimies vietējā siera ražotnē „O Morro”, kur varēsim iepazīes ar siera ražošanas procesu un degustēt pašu populārāko produkciju. Pēc tam apstāsimies pie Varadouru dabiskajiem baseiniem, kur milzīgi akmens lavas bluķi norobežojuši baseinus no okeāna jau daudzus gadsimtus atpakaļ. Pēc vēlēšanās varēs arī nopeldēes ( ja laika apstākļi atļaus). Pēc pusdienām dosimies uz pašu tālāko salas rietumu punktu – Kapeliņuš. Te apskasim ainavu, kas izveidojusies pēc zemūdens vulkānu izvirduma 65 gadus atpakaļ. Apmeklēsim Kapeliņu Vulkānu izskaidrošanas centru unveco bāku. Tālāk dosimies uz salas augstāko punktu, Kaldeiru, kas atrodas Faialas vidienē (1043m), bet atpakaļceļā uz Ortu, piestāsim Mirantes skatu laukumā, no kurienes paveras panorāma uz Flāmu ieleju, kas kluva par mājvietu pirmajiem ieceļotājiem.
Ekskursijas ilgums ~8h.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Kapeliņu Vulkānu centrā, degustācija siera ražotnē un pusdienas 

Vaļu vērošanas tūre
18.11.2023 08:30 no viesnīcas

Šīs dienas rīta lielākā daļa ks pavadīta laivā, lai kopā ar gidu un jūras biologu iepazītu vaļveidīgos un citus jūras iemītniekus, kuri dzīvo salai tuvīnajos ūdeņos. Visbiežāk te var sastapt kašalotus un pudeļdeguna delnus. Pēc tam dosimies uz Almošarifes pludmali Faialas ziemeļos ar brīnišķīgām melnajām smilm, kur piestāja pirmie ieceļotāju kuģi. Tad apstāsimies skatu laukumā Ispalamaka – svētceļnieku un jaunlaulāto apmeklējuma vietā, no kura var redzēt visas apkārtējās salas un apbrīnot šeit uzstādīto 30m augsto krustu un marmorā veidoto Dievmātes statuju. Pēc pusdienām dosimies uz Pim ostas vaļu fabrikas muzeju, pēc muzeja ekskpozīcijas apskates, iegriezīsimies Pītera Sporta kafejnīcā, kurai ir 103 gadu un kas plaši pazīstama jūrasbraucēju vidū.
Ekskursijas ilgums ~8.5h
Cena: 140 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vaļu vērošana, pusdienas, ieejas maksa Pim ostas vaļu fabrikas muzejā un Pītera Sporta kafejnīcas muzejā.

Piku salas ekskursija
19.11.2023 07:00 no viesnīcas

No viesnīcas dosimies uz ostu, lai 30 min laikā pārceltos uz Piku salu. Ostas ciematā Madalēna varēsim iedzert kafiju vietējā kafejnīcā un tad ar autobusu does uz ciematu Kriacau Velha, kur atrodas Piku tradicionālie vīna dārzi, kas iekļau UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Te atrodas arī labi saglabātas vējdzirnavas, kurām līdzās, ar Piku kalnu fonā, varēs nofotografēes. Brauciens turpināsies pa Piku salas gleznaino dienvidu piekras, cauri piskiem salas ciemaem. Šeit varēs redzēt no lavas bluķiem sen sakrautos mūrus, kas padara Piku salas vīnus k īpašus un vietējo ainavu k neparastu. Gids mums pastāss par salas vulkānisko vēsturi un salinieku piemērošanos dzīvei tajā. Apstāsimies Lažiš – ciematā, kurā atradās pirmā salinieku apmetne. Tur viesosimies iespaidīgajā Vaļu muzejā, kas ir visapmeklētākais muzejs Azoru salās. Pēc tradicionālām pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz Piku salas centrālo daļu, kur atrodas Kapteiņa ezers. Šeit būs brīvs brīdis neskartas dabas vidū, Piku kalna piekājē. Tad ceļš vedīs uz salas ziemeļiem, izbaudot vietējo ainavu, kurā zaļojoši pakalni mijas ar melnu vulkānisku iežu krāvumiem. Viesosimies vietējā vīna darītavā „A Buraca”, kur varēs nobaudīt lielisku baltvīnu un liķierus, kas darinā, izmantojot pašu saimniecībā audzētās vīģes un citus augļus. Varēs apskat arī senatnīgus priekšmetus, kas ka izmanto pirms daudziem gadu desmiem vīna ražošanas procesā, bet tagad atraduši savu vietu vīndarītavas nelielajā muzejā. Turpināsim Piku salas apska, braucot pa Vīna ceļu un apstāsimies Lažidu ciematā, kur ūdens un vējš ir pārveidojis milzīgu bazalta bluķi kucēna skulptūrā. Ekskursijas pēdējais apmeklējuma punkts būs Vīna muzejs un tam līdzās augošie Pūķa koki, kuri ir raksturīgi Makronēzijas florai. Pēc tam atgriezīsimies Madalēnas ciemata prāmju ostā, lai dotos atpakaļ uz Faialu.
Ekskursijas ilgums ~11.5h
Cena: 140 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, prāmja biļetes pārbraucienam uz Piku salu un atpakaļ, ieejas maksa Vaļu muzejā un Vīna muzejā, vīna degustācijas, pusdienas
 
Ekskursija uz Gorreanas tējas fabriku, Furnu ieleju, Terra Nostra parku un ananāsu audzētavu 20.11.2023 11:10 no lidostas
08:00 transfers uz lidostu
10:00 izlidošana uz Sau Migela salu
11:10 ielidošana Sau Migela salā un ekskursijas sākums no lidostas (bagāža paliek lidmašīnā, līdzi jāņem kai peldēšanai nepieciešamos piederumus)

Vispirms dosimies salas ziemeļu piekrastes virzienā, lai no St. Irijas skatu laukuma varētu pārlūkot visu Sau Migela salas ziemeļdaļu. Turpinot ceļu, apstāsimies pie Gorreanas tējas fabrikas un plantācijām, lai apskatu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu, kas skaitās pats garšīgākais salā. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu. Pirms pusdienām apstāsimies Furnas ezera krastā, kur būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm ek izvilk milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu (Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās. Pēc pusdienām, pastaiga romanskajā Terra Nostra parkā, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēes (Iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkosmu/peldbikses). Ja pieks laika, mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avoem, kuri ir unikāls vulkanisks elements Azoru salās. Ekskursijas noslēgumā viesosimies ananāsu siltumnīcās Pontas Delgadas pievārtē, lai iepazītos ar vienīgo vietu pasaulē, kur ananāsi šādi ek audzē rūpnieciskos apmēros, kā arī nodegustēt ananāsu liķieri. Pēc tam Pontas Delgadas centrā ks dots apmēram 1,5 stundas brīva laika, lai iepirktos vai pavakariņotu. 21:00 Transfers no Ponta Delgadas pilsētas uz lidostu.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Terra Nostra parkā un Furnas ezera fumarolu zonā
 
Transfers Pontas Delgadas lidosta - pilsēta - Pontas Delgadas lidosta
20.11.2023 11.10 no lidostas // 21.00 no pilsētas

Autobusa transfērs no Pontas Delgadas lidostas uz pilsētu un atpakaļ ceļojuma pēdējā dienā Sau Migelas salā em, kas nevēlas does organizētā ekskursijā ar pārējo grupu, bet labprātāk pavadīs brīvu dienu Pontas Delgadas pilsētā. Pakalpojums nav papildus jāiegādājas ceļotājiem, kas rezervējuši Sau Migelas salas ekskursiju "Tējas fabrika, Furnu ieleja, Terra Nostra parks un ananāsu audzētava".
11.10 Transfērs no lidostas uz pilsētu
21.00 Transfērs no pilsētas uz lidostu.
Pakalpojums ks nodrošināts pie minimums 20 cilvēkiem!

Cena: 20 EUR
Cenā iekļauts: transports 
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home