Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brīvdiena Klaipēdā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lietuva   »   Brīvdiena Klaipēdā
1. diena
Izbraukšana no Rīgas plkst. 06.30. apstāšanās kafijas pauzei. Pārcelšanās uz Kuršu kāpām (Neringa), kas ir viena no skaistākām kūrorta vietām Baltijas jūrā. Kopš 2000.gada, Kuršu kāpas tika iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā kultūras objekts ar izcilu ainavu vērtību. Apmeklēsim, pēc rekonstrukcijas atvērto Akvārija-Jūras muzeju, kurā mūs pārsteigs 25 m garais tunelis, kas ir izveidots, tā lai akvārija iemītnieki burtiski peldētu virs mūsu galvām. Iepazīsim jūras zemūdens pasauli 24 jaunos akvārijos. Mūs pārsteigs vairāk nekā 70 dažādu eksotisko sugu zivis. Uzzināsim par floru un faunu. Kā arī vērosim vairākas tematiskās ekspozīcijas: par jūras putniem, dzīvniekiem un jaunāko par vēsturi. Dosimies uz unikālo Delfināriju, kur izbaudīsim delfīnu un kalifornijas jūras lauvu priekšnesumus. Programmā - jaunas un aizraujošas delfīnu atraktīvās izrādes - gudrie dzīvnieki dejo valsi, glezno Lietuvas karogu, dzied, spēlē bumbu, sagādājot lielu prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem!
Apskates ekskursija Klaipēdā. Šī vējainā ostas pilsēta pārsteidz - Skaistās Vecpilsētas ielas un pilsētas rātsnams., teātra laukums, kur atrodas Drāmas teātris. Apskatīsiet neparastas skulptūras: Kaķi ar džentelmeņa seju, Burvju peli, Vecpilsētas sargu, Klaipēdas iedzīvotāju, Skursteņslauķi, Pūķi, Laika grāmatu, Podiņu ar naudu un daudz ko citu. Tās visas ir Klaipēdas vizītkartes. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
  • Brauciens komfortablā autobusā;
  • Gida - vadītāja pakalpojumi
Papildus:
  • Ekskursiju pakete - 34 EUR pieaugušajiem/27 EUR studentiem, skolēniem pensionāriem un invalīdiem (biļete uz Delfināriju un Jūras muzeju, ekoloģijas nodeva, prāmis uz Kuršu kāpu un atpakaļ, apskates ekskursija Klaipēdā)
  • Personīgie tēriņi

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home