Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brīvdienas Romā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Brīvdienas Romā
1. diena
Izlidošana no Rīgas  ar a/k“Air Baltic” . Ierašanās Romā . Transfērs uz viesnīcu. Neliela atpūta. Iepazīšanās ar Romu. Spāņu kāpnes, kas ved uz Trinita dei Monti baznīcu. Romas centrs – Spānijas laukums. No šī laukuma kā stari izvietojušās vairākas ielas, kur strādā un izvieto apskatei savus darbus mākslinieki, tur atrodas slaveni un iecienīti restorāni un moderni, mūsdienās slavenu dizaineru veikali. Trevi strūklaka (Fontana di Trevi) - ievērojamākā Romas strūklaka. Ikviens Romas apmeklētājs zina leģendu - iemetot vienu monētu Trevi strūklakā, tā atnes laimi un iespēju atgriezties Itālijas galvaspilsētā kādreiz vēl. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Romā.
 
2. diena
Brokastis. Romas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (krievu val.). Santa Maria Madžore baznīca. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja redzētRomas sirdi– Kapitoliju.Kapitolija laukumu iekļauj trīs ievērojamas celtnes, viena no tām Senatori pils. Panteons. Venēcijas laukums un karaļa Viktora Emanuela II piemineklis, Romas forums, Kolizejs, Konstantīna arka, Amfiteātris Flāvija. Šī ekskursija Jūs iepazīstinās ar senās Romas arhitektūru. Ne velti Roma tiek uzskatīta par vienu no rietumu civilizācijas “šūpuļiem”. Dienas otrajā pusē - brīvais laiks. Nakts viesnīcā Romā.
 
3. diena
Brokastis. Vatikānas – mazākās valsts pasaulē apmeklējums. Svētā Pētera bazilika (1h)– Romas pāvesta mājvieta. Tā tika celta pēc imperatora Konstantīna I pavēles. Pašreizējā izskatā bazilika saglabājusies kopš grandiozajiem rekonstrukcijas darbiem (1506.g. – 1615.g.). Celtniecības darbos piedalījās slaveni Romas arhitekti - Rafaēls, Mikelandželo, Džovanni Lorenco Bernīni, Donato Bramante. Sv. Pētera laukums. Bazilikas apmeklējums vietējā gida pavadībā (krievu val.). Pēc vēlēšanās: Vatikāna pils, Vatikāna muzeji (2h), Vatikāna dārzs (2h) un vērtīgākais mākslas un reliģijas vēstures apskates objekts – Siksta kapela. Brīvais laiks Romā. Nakts viesnīca Romā.
 
4. diena
Brokastis. Iespējams īstenot sevis paša plānotu brīvu dienu Romā. Jums būs iespēja iepazīt „savu” Romu, piepildīt kādu  ilgotu  sapni,  apmeklēt muzejus, kuri Jums interesē visvairāk, doties pastaigā nesteidzoties un sajust šīs pilsētas ritmu. Neaizmirstiet par itāļu veikaliem. Mūsdienās modes industrijā itāļu izstrādājumi ir guvuši pastāvīgu starptautisku atzinību un popularitāti pircēju vidū. Ieprieciniet sevi ar kādu dāvanu no Itālijas!Nakts viesnīcā Romā.
 
5. diena
Brokastis. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Atvadas no Romas uz lidostu.Izlidošana uz Rīgu ar a/k “Air Baltic”. Ierašanās Rīgā. 
 
Cenā iekļauts:
Dzīvošana 4 naktis Romā; 
Brokastis (4);
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Avio lidojums Rīga – Roma - Rīga;
Rokas bagāža līdz 8kg; (55x40x20 cm);
Bagāža līdz 20 kg (Turp – Atpakaļ).
 
Papildus:
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a - 120 EUR;
Transfērs Romā (Lidosta – Viesnīca - Lidosta) - 30 EUR;
Apskates ekskursija “Mūžīgās pilsētas diženums...” ar vietējo gidu - 50 EUR;
Apskates ekskursija “Valsts valstī, pilsēta pilētā...” ar vietējo gidu - 45 EUR;
Vatikāna dārzi - 37 EUR; 
Ieejas biļete Vatikāna muzejā - 21 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home