Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums Lapzemē

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lapzeme   »   Ceļojums Lapzemē
Iegādājoties ekskursiju paketi (59 EUR), ceļojuma cena - no 199 EUR.  (29.12.cena no 209 EUR)
Ceļojuma cena bez ekskursijas pakete - no 245 EUR.
 
*Piedāvajām izmitināšanu 4* viesnīcā Scandic Oulu, kura atrodās pašā Oulu pilsētas centrā.
Piemaksa - 15 EUR (par visu periodu).
Viesnīca Scandic Oulu atrodas pašā Oulu pilsētas centrā. Pateicosties ērtai izvietošanas vietas – viesnīca ir ideāls piemērota, lai iepazīties ar Oulu. Blakus atrodas tigus laukums un policista pieminekli, netālu atrodas Mannerheima parks un burvīgs rajons Piksari. Kinoteātris ir netālu no viesnīcas. Un tikai dažu soļu attālumā no viesnīcas atrodas iela Rotuaari, kura ir slavēna ar labākiem restorāniem un veikaliem pilsētā. Ka arī pašā viesnīcā ir iespēja izbaudīt gardu maltīti. Tie, kuri iegādāsies brokasti pēc programmas viesnīcā Sandic Oulu - tiks piedāvāts gardās brokastis, kas tiek servētas zviedru galdā.
 
Attēlu rezultāti vaicājumam “таллин”1. diena
Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu.
Ierašanās Tallinā.
Jūs gaida kājāmgājēju ekskursija naksnīgajā Tallinā.
Vakara pastaigas laikā dzirdēsiet stāstu par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsiet Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli,  kurā savu karjeru ir uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Tāpat redzēsiet arī Sv. Marijas katedrāli, kur glabājas I. F. Kruzenšterna pīšļi un Sv. Olafa baznīcu, kas savulaik ir bijusi pasaules augstākā celtne. Varēsiet vērot pilsētu kādā no skatu laukumiem, ievēlēties vēlēšanos Doma baznīcā, uzzināt Sv. Gara baznīcas un Nikuguliste vēsturi, aplūkot vienu no vecākajiem rātsnamiem Eiropā, uzzināt daudz interesanta par Melngalvju biedrību un Lielo Ģildi, kā arī, pastaigājoties pa bruģētajām Tallinas vecpilsētas ieliņām, baudīt seno baznīcu ērģeļu skaņas. Pievērsiet uzmanību arī zvanu skaņām un seno māju jumtiem, uz kuriem redzami brīnumskaisti vējrāži. Igauņu lielākais lepnums ir Rātsnams, kas ir vecāks par 600 gadiem. Ekskursija sniegs Jums neaizmirstamos iespaidus.
Iekārtošanās viesnīcā Tallinas apkārtnē (iekārtošanās divvietīgajos numuriņos).
Nakts viesnīcā.
 
Attēlu rezultāti vaicājumam “Хельсинки”2. diena
Agri no rīta izbraukšana uz ostu.
Iekāpšana Viking Line prāmī. Iespēja ieturēt brokastis (~10 EUR).
Ceļš uz Helsinkiem.
Prāmja ierašanās Helsinkos.
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.
Ceļš uz Oulu.
Laiks ceļā (~ 600 km).
Ierašanās vakarpusē.
Iekārtošanās viesnīcā Oulu apkārtnē (divvietīgie numuriņi).
Nakts viesnīcā.  
 
Attēlu rezultāti vaicājumam “Рованиеми”3. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Lapzemi ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi pilsēta).
Netālu no pilsētas Rovaniemi, mežā paslēpta Ёulukka - maģisks meža ciems, kuru apdzīvo elfi un troļļi – vissvarīgākie Santa Klausa palīgi! Bet tieši uz Polārā loka, pazemes alā kalnā Syuvyasenvaara, viesus no visas pasaules satiek Santa Parks.
Santa Parkā Jūs varēsiet apmeklēt neskaitāmas slepenās vietas un izklaides, tādas kā Milzīga Sniega Bumba, Elfu Pasta Birojs, Suvenīru bodīti „Elfu Rotaļlietu Fabrika”, Ziemassvētku piparkūku ceptuvi, Šovu „Elfu Rotaļlietu Fabrikas Noslēpumi”, Santa Parka deju šovs (3 reizes dienā), Maģiskais Vilciens "Gadalaiki", Elfu Darbnīcu, Kaligrāfijas Skolu, Rotaļlaukumu Angry Birds, Elfu Skolu (5 reizes dienā), Ledus Galeriju un Bāru Ledus Princeses pavadībā, ka arī Jums būs iespēja apmeklēt Šampanieša Bāru un "Kaķa" kafejnīcu, varēsiet šķērsot Polāro Loku, un neaizmirstiet nosūtīt personalizētu Ziemassvētku video atklātni, izmantojot JoinMe Tube!
Lai gan elfi - ļoti jautra un nemierīga tauta, viņi vienmēr ir ļoti priecīgi viesiem, un ar prieku palīdzēs Jums atrast, lai ko Jūs arī meklētu. Un, ja Jums palaimēsies, viņi pastāstīs dažus ļoti slepenus Ziemassvētku noslēpumus.
Jūs noteikti satiksiet Santa Klausu, kura ausī Jūs varēsiet iečukstēt savu spilgtāko vēlmi, bet Jūsu iepriekš sagatavotas dāvanas Jūsu bērniem, viņš ar prieku nodos.
Pēc Santa Parka apmeklējuma, pēc pieprasījuma, par papildus samaksu Jūs varēsiet iegūt daudzus neaizmirstamus iespaidus un emocijas braucienā uz ragavām ar haski suņu pajūgu un apmeklēt ziemeļbriežu safari, kur Jūs varēsiet izbraukt ar ziemeļbriežu kamanām.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
*Tūrē 29.12.
Aicinām visus tūristus vakarā satikties galvēna Oulu laukumā, kur varēsim kopā pavadīt 2018. gadu un sagaidīt Jaungadu, iededzināt sveces un iedomāties vēlēšanos.  
Kātram dāvana - glāze dzirkstoša vīna katram.
 
Attēlu rezultāti vaicājumam “арктический зоопарк Рануа”4. diena
Brokastis.
Brīva diena Oulu vai pēc vēlēšanās transfērs uz pašu ziemeļīgāku dabas parku pasaulē - Arktikas zooloģiskā dārza Ranua. (papildus maksa € 10 + ieejas biļete (pieaugušo - 17 €,  bērnu 15 € )).
Zooloģiskais dārzs Ranua - galvenā Lapzemes atrakcija ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskā dārza Jūs satiks polārlācis Jonne- tas ir sabiedriskā polārlāča personāžs, kas klīst pa parku un sveicina apmeklētājus ar draudzīgu ņurdēšanu. Jonne ir ātrs puisis, kuru var redzēt šeit vai tur. No četriem polārlāčiem, kas dzīvo Ranua zooloģiskā dārzā, tikai Jonne ir atļauts brīvi pārvietoties visā parkā teritorijā. Īstie polārie lāči dzīvo plašos aplokos!
Zooloģiskā dārzā ir visdažādākie dzīvnieki – tas ir ne tikai savvaļas dabas pārstāvji, kuru aptuveni ir 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugu: balti un brūni lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. It īpaši ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātā parkā. Ziemā parkā tiek uzceltas sniega un ledus skulptūras, kuras ir neatņemama polāra savvaļas dabas parka sastāvdaļa.
Tāpat zoodārzā ir iespēja slēpot, pavizināties ar sniega motocikliem vai ar suņu un briežu kamanām (par papildus samaksu).
Lielākā daļa apmeklētāju ceļo pa parku ar ragavām, braucot no sniegotajām nogāzēm un baudot polāras dabas elpu aizraujošus skatus. Lai pasargātu bērnus no aukstuma, rekomendējam ietērpties siltās drēbes.
Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paklāju ragavām. (Ragavas noma ir iekļauta ieejas maksā). Bet Jūsu bērni varēs ceļot pa parku uz mini sniega motocikliem, īpaši viņiem aprīkotajā trasē. (par papildus samaksu).
Pēc pastaigas pa zooloģisko dārzu, Jūs varat izbaudīt siltumu mājīgā restorānā "Lapzemes telts", kur var ieturēt pusdienas un sasildīties pie kamīna.
Pusdienas laikā izbraukšana uz Helsinku pusi caur Oulu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.
Ceļš uz ostu. Iekāpšana prāmī.
Ierašanās Tallinā.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā. 
 
Cenā iekļauts:
Vieta komfortablā autobusā;
Vieta uz prāmja Tallina - Helsinki - Tallina;
Dzīvošana viesnīcā Tallinas apkārtnē - 1 nakts (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Dzīvošana viesnīcās Somijā - 3 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā.
 
Ekskursiju pakete 59 EUR:
Gājēju ekskursija naksnīgajā Tallinā;
Autobusa-gājēju ekskursija Helsinkos;
Ekskursijas brauciens ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi).
 
Papildus:
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 120 € ;
Izmitināšana 4* viesnīcā Scandic Oulu (ceļojuma datums 23.12, 03.01.) - 15 € ;
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 29.12. - 150 € ;
Izmitināšana 3* viesnīcā BW APOLLO OULU trīsvietīga izmitināša, ka arī sauna numurā (ceļojuma datums 29.12.) - 15 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Ieejas biļetes Santa parkā (~ 24 EUR).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home