Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Čikāga un Atlantika

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Čikāga un Atlantika

1. diena
Ielidošana Čikāgā. Izmitināšanās viesnīcā, atpūta. Pilsēta Čikāga- viena no slavenākajām un pievilcīgākajām Amerikā, atrodas Mičiganas ezera krastā. Tikšanās ar grupu lidostā. Sākam iepazīšanos ar pilsētu. Ja ierašanās pēc 15 stundām iesakām  papildus nakti.

2. diena
Čikāga. Apskates ekskursija pa pilsētu, parki, laukumi, pieminekļi, Bahajas templis, "Art Institute"(mākslas institūts), Lielā jūdze,Poļu koridors un daudz, kas cits. Pats augstākais debesskrāpis Amerikā - Willis Tower. Kruīzs pa Mičiganas ezeru. Vakara ekskursija. Centrs.

3. diena
Brauciens uz Milovki pilsētu, Viskonsinas štats. Ekskursija pa pilsētu. Apskatīsim "House on the Rock" -unikāla izklaides pilsētiņa klintī. Atgriešanās Čikāgā.

4. diena
Brauciens uz Detroitu. Iepazīšanās ar pilsētām. Unikālais Ford muzejs (samaksa par ieejas biļetēm uz vietas). Naktsmiers viesnīcā.

5. diena
Brauciens no Detroitas. Pa ceļam apstāšanās. Vakarā atgriešanās Ņujorkā.

6. diena
Ņujorka. Autobusu apskates ekskursija, kurā iekļauti galvenie pilsētas apskates objekti: Centrs, Betteri parks, Volstrīta, "Graund-ziro", panorāmas tilts, ANO, Rokfelleras centrs, Piektā Avēnija, Brodveja, Linkolna centrs, Metropolitēna muzejs un daudzi citi. Ilgums 6-7 stundas. Nakts Ņujorkā.

7. diena
Pārvietošanās uz Vašingtonu – ASV galvaspilsēta. Ekskursija ar gidu, ceļojuma informācija pa ceļam. Apskates ekskursija pa galvaspilsētu. Vakara ekskursija ar Memoriāla un Kenedija centra apmeklējumu izpildītājmākslinieks iekļauts galvenajā programmā . Nakts Vašingtonā.

8. diena
Vašingtona. Arlingtonas memoriālā kapsēta. Apmeklēsim Aeronautikas un Kosmonautikas muzeju, Nacionāla gleznu galerija, citi apskates objekti. Atgriešanās Ņujorkā.

9. diena
Ekskursija uz Niagāras ūdenskritumu- viens no pasaules dabas brīnumiem (dokumenti nav vajadzīgi). Niagāras upes Amerikas puse. Niagāras ūdenskritums, novērošanas tornis, skatu laukumi. Kruīzs pa Niagāras upi, pēc ūdenskritumu (pēc vēlēšanās). Vakara Niagāra, gaismas, apgaismojums -pastaigas. Nakts Niagārā-Falls.

10. diena
Niagāras ūdenskritums. Zirgu sala ar lielisku upes un ūdenskritumu panorāmu, Trīs Māsu sala, gleznaini skati uz Niagāras skaistumu – upe, klintis, laukakmeņi un pats Niagāras ūdenskritums. Atgriešanās Ņujorkā pa gleznaino ceļu cauri Ņujorkas štatam, līdzenumi un kalnu apvidi, upes,ezeri. Nakts Ņujorkā.

11. diena
Brīva diena Ņujorkā.

12. diena
Ceļojuma beigas. Transfērs uz lidostu *. Izlidojam.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home