Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Dienvidāfrika un Svazilenda

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Āfrika   »   Dienvidāfrika un Svazilenda

1. diena
12:00 pulcēšanās Rīgas lidostā (iepretim Air Baltic birojam).
14:05 – 15:20 lidojums Rīga – Frankfurte.
22:10 Frankfurte – Keiptauna.

2. diena
11.00 ierašanās Keiptaunā, transfērs uz viesnīcu un ekskursija pa Keiptaunu.
Keiptauna – gleznainu kalnu ieskautā Dienvidāfrikas parlamentārā galvaspilsēta ir kontrastiem bagāta pilsēta, kur apvienojas viss Āfrikas pozitīvais un negatīvais. Ar funikulieri dosimies augšup Galda kalnā (Table Mountain), no kura paveras pasakaini skati ar Keiptaunu no putna lidojuma. (sliktos laika apstākļos kalns var būt slēgts!) 

3. diena
Ceļš uz Labās Cerības ragu – pārsteidzošs brauciens gar klinšainu pussalas piekrasti no vienas puses un zili balti putojošu okeānu no otras. Pa ceļam zvejnieku ciematiņi. Āfrikas pingvīni pie Bouldera līča un Labās Cerības raga dabas rezervāts.
Slavenais Kirstenbošas Botāniskais dārzs ar vienu no bagātākajām un nozīmīgākajām ziedu un koku kolekcijām pasaulē.

4. diena
Līdz pēcpusdienai brīvais laiks Keiptaunā individuālai pilsētas iepazīšanai (bez transporta).
Brīvajā laikā iesakām paklaiņot pa Keiptaunas vēsturiskā centra ieliņām un Viktorijas & Alfrēda krastmalu VAI doties atpūsties uz kādu no Keiptaunas pludmalēm VAI doties ekskursijā uz Robenas salu (Robben Island), kur ieslodzījumā tika turēts Nelsons Mandela.
Pēc pusdienā Konstances vīna ielejas apmeklējums – visvecākais vīna reģions Dienvidāfrikā. Te apmeklēsim 1685. gadā celto Groot Constancia – vecāko vīna darītavu Jaunajā pasaulē un slavenāko Dienvidāfrikā, kuras arhitektūrā raksturīgas holandiešu stila iezīmes. Vīnu degustācija

5. diena
Lidojums Keiptauna – Durbana.
Durbana – šajā pilsētā saplūst viss afrikāniskais, eiropeiskais un indiskais. Tās savdabīgais skaistums slēpjas okeāna bangu šalkoņā un metropolītiskajā rosīgumā. Pasaulē atdzītais Durbanas Ushaka Marine World akvārijs un delfinārijs. diena, maršruts notikumi, apskates objekti.

6. diena
Durbanas indiešu tirgus.
Pārbrauciens līdz Hluhluwe parkam.
Pēc pusdienā Āfrikas lielā piecinieka foto medības Hluhluwe-Imfolozi parkā-rezervātā. Izbrauciens parkā ar autobusu. 

7. diena
Dumazulu – zulu ciematiņš bušlendā, kurā iepazīsim zulu cilts parašas, dzīvesveidu, vērosim dejas un rituālus. 
Pārbrauciens līdz Svazilendas Karalistei 
8. diena
Svazilendas Karalistes apskate – neatkarīga absolūtas monarhijas, tradīciju un amatnieku zeme, kuru īpaši pievilcīgu dara tās zaļie pakalni, leģendas un draudzīgie iedzīvotāji svazi. To priekšpēdējam karalim bija 600 bērni un 120 oficiālās sievas, bet neoficiālo sievu skaits bijis gandrīz dubultā! Iepazīsimies ar kolorītajiem iezemiešiem apmeklējot Svazi ciematu (Mantanga) un vietējo tirgu, kā arī vērojot Svazi deju priekšnesumu. 
Pēc pusdienā safari brauciens Svazilendas labākajā un lielākajā nacionālajā parkā – Hlane Royal National park.

9. diena
Senā zeltraču pilsēta Barbertona – piemineklis bagātajai, Dienvidāfrikas kalnrūpniecības vēsturei. Ir pierādīts, ka no šī apvidus nāk vecākais zelts pasaulē. 1886. gadā, kad pilsēta sasniedza savus ziedu laikus, tur pastāvēja krodziņš-salons uz katriem 15 iedzīvotājiem! 
Garš pārbrauciens uz Krīgera nacionālo parku.

10. diena
safari brauciens Krīgera nacionālajā parkā, vecākajā nacionālajā parkā Āfrikā. Krīgera parks izkārtojies 400 km garumā un 70 km platumā, to apdzīvo vairāk nekā 137 dažādas zīdītāju, 100 rāpuļu un 500 putnu sugas. Tā ir kā savdabīga valsts, kurā visa vara pieder dzīvniekiem. Pat vietējo lidostu slēgšot, jo lidmašīnu pacelšanās un nolaišanās izraisītais troksnis traucējot Krīgera parka iemītniekus. Te noteicēji ir dzīvnieki... 

11. diena
Ainavisks brauciens pa Panorāmas ceļu līdz Blyde River kanjonam, trešajam dziļākajam pasaulē, kura dziļums sasniedz 800 metrus. Baudīsim vienu no varenākajiem skatiem visā Āfrikā! Pa ceļam Lisbon Falls ūdenskritums.
Neparastais dabas veidojums Blaidas upē – Bourkes Luck Potholes.
Garš pārbrauciens uz Sansitiju.

12. diena
Ekskursija uz Sansitiju – Āfrikas Lasvegasa un miljonāru izklaides vieta, kas 1978. g. uzcelta gandrīz tukšā vietā vulkāna krāterī. Tā ir izklaides paradīze, kurā viss ir mākslīgs: ezeri, meži un pat viļņi liedagā. Atpūta un brīvais laiks Āfrikas Pasaku Zemes iespēju baudīšanai.
Brauciens uz Johannesburgas lidostu.
19:40 lidojums Johannesburga – Frankfurte.

13. diena
05:20 ierašanās Frankfurtē.
10:00 – 13:05 lidojums Frankfurte – Rīga.

Cenā ietilpst:
lidojumi Rīga – Frankfurt – Capetown; 
Capetown – Durban; 
Johannesburg – Frankfurt – Rīga; 
lidostu nodokļi;
transporta pakalpojumi (autobuss) ceļojuma laikā;
viesnīcas (20.03. - 4* viesnīca) ar brokastīm un vakariņām (21.03. – pusdienas); 
divvietīgos numuros ar WC un dušu;
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
grupas vadītājas un vietēja gida pakalpojumi;
veselības apdrošināšana;
Dienvidāfrikas vīza.

Cenā neietilpst:
ieejas maksa izklaides vietās, muzejos un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā vai minēti kā papildus;
personīgie izdevumi; 
sabiedriskais transports Keiptaunā brīvajā laikā;
dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. 
Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas ~75 EUR apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Dienvidāfrikā.

home