Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Egejas jūras piekraste, Saloniki un Konstantinopole

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Grieķija   »   Egejas jūras piekraste, Saloniki un Konstantinopole
1. diena
“Rīga – Ungārijas ziemeļi”
Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.
 
2. diena
“Ungārijas ziemeļi – Bulgārijas ziemeļrietumi”
Brokastis. Unikālā Barlangfürdő termālā kompleksa apmeklējums Miškoļctapoļcā (Miskolctapolca). Iespēja relaksēties termālos ūdeņos klinšu alu labirintos ar ūdens temperatūru ap 30°C. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Bulgārijas ziemeļrietumos.
 
3. diena
“Bulgārijas ziemeļrietumi – Egejas jūras piekraste”
Brokastis. Ceļs pa Rumāniju. Donavas šķērsošana. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Nakts – viesnīcā Egejas jūras piekrastē. Nakts – viesnīcā Egejas jūras piekrastē.
 
4. diena
“Egejas jūras piekraste – Tasas sala – Egejas jūras piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Tasas salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Tasas salu (Θάσος) Egejas jurā. Šī sala ir ideāla atpūtas vieta Egejas jūras ziemeļos - tīrs gaiss, priedes, debeszīlais ūdens, pludmales. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Egejas jūras piekrastē.
 
5. diena
“Egejas jūras piekraste – Saloniki – Egejas jūras piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Salonikiem. Saloniki (Θεσσαλονίκη) – otra lielākā pilsēta Grieķijā, grieķu Maķedonijas galvaspilsēta. Iepazīšanās ar pilsētu. Nakts – viesnīcā Egejas jūras piekrastē.
 
6. diena
“Egejas jūras piekraste – Atona kalna kruīzs – Uranopole – Egejas jūras piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu brauciens uz Afonas kalna kruīzu un uz Uranopoli. Halkidiki (Χαλκιδική) pussala. Atona kalna kruīzs. Izbraukšana ar kuģīti gar Svētā Kalna (Άγιον Όρος) pussalas rietumu piekrastes, kur atrodas pareizticīgo mūku valsts. No 500 m attāluma var ieraudzīt dažus no funkcionējošajiem klosteriem un apskatīties šīs pussalas nevainīgo dabu. Pēc kruīza - pauze Uranopoles (Ουρανούπολη) pilsētiņā pie Afonas kalna robežas. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Egejas jūras piekrastē.
 
7. diena
“Egejas jūras piekraste – Filippi – Nea Perama – Kavala – Egejas jūras piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Filippiem, Nea Peramu, iepzīšanās ar Kavalu. Filippu (Φίλιπποι) Maķedonijas pilsētas drupas. Atpūta pie jūras Nea Peramas (Νέα Πέραμος) kūrortpilsētā. Iepazīšanās ar Kavalas (Καβάλα) pilsētu. Nakts – viesnīcā Egejas jūras piekrastē.
 
8. diena
“Egejas jūras piekraste – Ksantija – Marmora jūras reģions”
Brokastis. Ceļš pa Grieķiju. Trāķijas reģiona ievērojamā pilsēta Ksantija (Ξάνθη). Pauze. Pietura pie Sv. Nikolaja klostera, kas atrodas uz Vestonīdas līča salas. Pārbrauciens uz Turciju. Nakts – viesnīcā Stambulas apkaimē.
 
9. diena
“Marmora jūras reģions – Stambula – Marmora jūras reģions”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Stambulu. Stambula (İstanbul/Κονσταντινουπολη) – kādreizējā grieķu pilsēta Bizantija pie Bosfora jūras šauruma, vēlākā Bizantijas impērijas galvaspilsēta Konstantinopole, tagad lielākā Turcijas pilsēta. Ekskursija pa Stambulu. Sultanahmeta laukums, Sv. Sofijas katedrāles apmeklējums, Hipodroms, Cisternas apmeklejums, Zilā mošeja, Ēģiptes tirgus. Viseiropeiskākā Stambulas daļa - Galatas/Peras kvartāls. İstiklâl iela. Brīvais laiks Stambulā. Nakts – viesnīcā Stambulas apkaimē.
 
10. diena
“Marmora jūras reģions – Stambula – Marmora jūras reģions”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Stambulu. Stambula (İstanbul/Κονσταντινουπολη). Ekskursija pa Stambulu (turpinājums). Bosforas šauruma kruizs, Rumēlijas cietoksnis (ārēja apskate), Lielā Čamlidža - Stambulas Azijas daļas visaugstākais punkts, Beilerbeji pils, sultānu vasaras rezidences pie Bosforas krasta, apmeklējums. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Stambulas apkaimē.
 
11. diena
“Marmora jūras reģions – Plovdiva – Bulgārijas ziemeļrietumi”
Brokastis. Ceļš pa Turciju, Bulgāriju. Pauze Plovdivā (Пловдив). Nakts - viesnīcā Bulgārijas ziemeļrietumos.
 
12. diena
“Bulgārijas ziemeļrietumi – Beile Feliksa – Polijas dienvidi”
Ceļš pa Bulgāriju, Rumāniju. Brīvais laiks atpūtai Beile Fēliksas (Băile Felix) termālkūrortpilsētā. Ceļš pa Ungāriju. Nakts – viesnīcā Ungārijas ziemeļos vai Polijas dienvidos.
 
13. diena
“Polijas dienvidi – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 13. uz 14. dienu - ierašanās Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas.
 
Papildus:
brauciens uz Tasas salu (ieskaitot kuģu biļetes) - 55 € ;
Atonas kalna kruīzs un Uranopole - 45 € ;
brauciens uz Salonikiem – 45 € ;
brauciens uz Nea Peramu un Filipiem, iepazīšanās ar Kavalu – 40 € (bez ieejas biļetēm);
brauciens uz Stambulu I – 65 € (ieskaitot biļetes uz Sv. Sofiju un cisternu);
brauciens uz Stambulu II – 65 € (ieskaitot kruizu un Beilerbeji pils biļeti);
Filippi – 6 € ;
Apollo termālcentrs - 30 LEi;
Turcijas vīza LR nepilsoņiem – 25 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 130 € ;
papildmaksa par izmitināšanu 1-viet. istabās - 190 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home