Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Eiropas Grand tūre

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Eiropas Grand tūre

Milāna- Stasburga – Parīze - Brisele- Amsterdama - (Volendama) – Frankfurte -Minhene-Verona(Venēcija)-Milāna

1. diena
Milāna.
Ierodamies Milānā. Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvi. Brauciens uz pilsētu Milāna. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2. diena
Stasburga.
Brokastis viesnīcā. Pārbraucies uz Stasburgu. "Vienotās Eiropas galvaspilsēta" – ļoti skaista un labi saglabājusies vecpilsēta. Vēsturiskais Stasburgas centrs atrodas uz salas, ko apskalo Iļ upe un tā ieplūst Reinā. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks pilsētā. Nakts viesnīcā.

3. diena
Parīze.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Parīzi. Iepazīšanās ekskursija pa pilsētu ar autobusu, kur Jūs varēsiet palūkoties uz  Luvru, Bastilijas laukumu, Operu, Parīzes Dievmātes katedrāli, un citiem Parīzes apskates objektiem. Brīvais laiks, pēc vēlēšanās izvēles ekskursija uz Notrdamu un latīņu kvartālu. Izmitināšanās viesnīcā. Izvēles ekskursija Naksnīgajā Parīzē. Nakts viesnīcā.

4. diena
Parīze.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena, pēc vēlēšanās, neobligāta ekskursija uz Montmartē un Versaļu, dienas pirmajā pusē un pēcpusdienā izvēles ekskursija uz Pasaulē slaveno Luvras muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Pēc izvēles vakara šova Mulen Ruž kabarē vai Lido apmeklējums. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brisele.
Brokastis viesnīcā. Pārcelšanās uz Briseli. Brisele – sala franču valodīgajiem Flandrijas iedzīvotājiem, vēsturisks simbols-nepakļaušanās iebrucējiem. Pilsēta uzcelta sirds formā no1979 gada Briselei bija 1000 gadu vēsture Kājāmgājēju ekskursijas laikā pa Beļģijas karalistes galvaspilsētu Jūs redzēsiet Rātsnamu un ģildes ēku uz vienu no Eiropas skaistākajiem laukumiem-Grand Place, ‘’Rakstošais zēns’’ (Manneken Pis), kas kļuva par Briseles simbolu, Svēto Dievmātes katedrāli, pasaules slaveno Atomiumu- vēl viens Briseles simbols. Izmitināšanās viesnīcā netālu no Amsterdamas.

6. diena
Amsterdama.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa pilsētu. Dimantu fabrikas apmeklējums. Pēc izvēles piedāvājumā laivu brauciens pa Amsterdamas kanāliem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

Картинки по запросу "амстердам каналы"

7. diena
Volendama-Zaanse Shans.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izvēles ekskursija pa Volendama un Zaanse Shans pilsētām. Zana kalu rotā piecas dzirnavas. Tās atgādina tos laikus, kad Zana produktivitāte bija atkarīga no vēja stipruma. Zaanse Shans – etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, kur zemnieki dzīvo pēc gadsimtiem senām tradīcijām: valkā greznus tautas tērpus un īpašus klompus (koka kurpes), sieru izgatavo pēc tradicionālām tehnoloģijām. Skaisti saglabājušās ēkas ir galvenais piemēs no holandiešu dzīves 17.-18.gadsimtā. Autentiskas mājas, vēsturiska kuģu būvētava, vējdzirnavu torņi, tie karu gadu piesaista simtiem tūkstošu tūristu uzmanību.  Šodien Volendama ir pazīstama kā etnogrāfiskais tūrisma centrs, kas ir ‘’īstās Holandes’’ simbols. Katru gadu šo vietu apmeklē vairāk kā 2 miljoni ceļotāji, lai redzētu mazās, kārtīgās nacionālā mājiņas, kuru logi dekorēti kā vitrīnas, vecās baznīcas, mājīgas, romantiskas ielas, skaistus kanālus, paceļamos tiltus un slaveno vietējo ostu, kurā var atrast gandrīz visu veidu zvejas laiva un jahtas. Pārbrauciens uz Frankfurti Mainā. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā. 

8. diena
Frankfurte Maina-Minhene.
Brokastis viesnīcā. Vēsturiskā centr apskate ar visu grupu. Brauciens uz Minheni. Vēsturiskā centra apskate ar visu grupu. Brīvais laiks. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. diena
Nojšvanštajnas Pils - Verona.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz pilsētu Fjusena. Brīvais laiks pilsētā. Izvēles brauciens uz Nojšvanštajnas pili. Par lielisko Nojšvanštajnas pili tiek runāts kā par īstu fantāziju, pils-pasaka, kas atrodas starp bavāriešu Alpu slēpošanas virsotnēm . Slēdzene, it kā izgriezta no kaula, vairāk sapnis, nekā realitāte. Viena o visneparastākajām ēkām, kādas jebkad izveidojis cilvēks. Pils ir slavena ne tikai ar tās vēsturi, bet arī ar to, ka kļuva Guļošās Skaistules pili Walt Disney multfilmā. . Brauciens uz Veronu. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

10. diena
Verona - Venēcija.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Veronas centrā. Izvēles ekskursija pa Venēcijas pilsētu. Brauciens uz Milānu. Izmitināšanās viesnīcā Milānas apkārtnē. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

11. diena
Milāna.
Brokastis viesnīcā. Transērs uz lidostu.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Milāna-Rīga;
Rokas bagāžā;
Brokastis;
Dzīvošana viesnīcā 3*-4*;
Grupu transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā;
Transporta pakalpojumi pēc programmas ar krievu valodā runājošu gidu;
Ekskursija ar kvalificētu krievu valodā runājošu gidu Parīzē (2 stundas), Brisele (2 stundas), Amsterdama (2 stundas);
Pastaigas pilnas grupas sastāvā - Frankfurte Maina, Minhene;

Papildus:
Ieejas biļetes muzejā;
Ekskursija Versaļā - 50 EUR+ 18 EUR ieejas biļete;
Vakariņas un vakara kabarē šovs Mulenruža vai Lido, (izmaksa atkarība no izvēlētās vakara programmas);
Ekskursija Volendamā +Zaanse Shans - 65 EUR;
Ekskursija pa Nojšvanštajn pili - 50 EUR + ieejas biļete 16 EUR;
Ekskursija pa Luvru ar gidu - 40 EUR + ieejas biļete 15 EUR;
Ekskursija pa Notrdamu un Latīņu kvartālu - 35 EUR;
Ekskursija Naksnīgā Parīze - 30 EUR;
Ekskursija pa Monmartru - 35 EUR;
Ekskursija pa Venēciju - 60 EUR;
Lielais kanāls un Venēcija - 20 EUR;
Kuģošana pa Amsterdamas kanāliem - 15 EUR;
Kuģītis pa Sēnas upi Parīzē - 13 EUR;
Austiņas uz visu ceļojuma laiku - 20 EUR;
Papildu bagāža 20 kg - 50-60 EUR.

Obligāti nepieciešams apmaksāt tūristu nodokli skaidrā naudā viesnīcā 1-3,50 EUR no personas par nakti.

Tūres cenā:
Vienai personai 2-divvietīgs numurs - 765 EUR;
Ja ceļojat vienatnē - 230 EUR papildu par vienvietīgu numuru.

Maksa par vakariņām: pēc programmas 130 EUR visās pilsētās, izņemot Parīzi. (Parīzē patstāvīga vakariņu organizācija);
Papildu maksa par pirmo rindu autobusā 50 EUR no cilvēka, otrā rinda 40 EUR, trešā rinda  30 EUR.

Svarīgi:
Izstāžu vai nozīmīgu nacionālo pasākumu laikā uzņēmums patur tiesības izvietot tūristus pilsētu tuvumā un 3 nedēļas pirms ierašanās informē partneri par izmaiņām viesnīcas atrašanās vietā.
Tūrē var piedalīties ne mazāk kā 4 gadus veci bērni.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home