Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Eiropas labākie atrakciju parki

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Eiropas labākie atrakciju parki

 1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakšņošana viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Berlīni. Berlīnes zooloģiskais dārzs, viens no pasaules labākajiem zoodārziem, pēc žurnāla Forbes versijas. 35 hektāru platībā mājas atrada ap 21000 dzīvnieku un putnu. Šādu daudzveidību neizdosies redzēt nevienā citā pasaules zoodārzā! Dzīvnieku valstība Berlīnes sirdī. Nakšņošana viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Franciju. Parc Astérix apmeklējums - atrakciju parks veltīts slavenajiem Francijas komiksiem un multfilmām par romiešiem un franču priekštečiem - galliem. Parku veido piecas interesantas un aizraujošas zonas: Gallija, Romas impērija, Senā Grieķija, Vikingi un Ceļojumi laikā. Katrā zonā ir savas atrakcijas. Turklāt katrai no tām piemīt sava īpaša nacionālā gaisotne un kolorīts. Nakšņošana viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Vesela diena Disnejlendā - pasaku pasaule bērniem un pieaugušajiem, kur Jūs gaida aizraujošas atrakcijas, tikšanās ar iemīļotajiem multfilmu varoņiem, krāšņas parādes!
Vakarā - atgriešanās Parīzē. Pastaiga Monmartrā - Bohēmas kvartālā. Vakarā no Sacré Coeur bazilikas pakājes varēs baudīt pilsētas panorāmu. Kad Parīzē iestājas nakts, Sakre Ker nepārstāj pārsteigt, bazilikas baltās sienas, kontrastējot ar apkārt valdošo tumsu, šķiet spilgtākas, burtiski piesaista skatienu celtnei. Nakšņošana viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Parīzes apskates ekskursija vedīs gar vietām, kur koncentrēts Parīzes klasiskais lepnums. Nakšņošana viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Dodamies uz Vāciju, uz Eiropas parku. To bieži salīdzina ar Francijas Disnejlendu, un ne vienmēr Disnejlendai par labu. Te piedāvāta iespēja ieraudzīt Eiropu no cita skatpunkta, ieslīgstot svētku gaisotnē. Piedzīvojumu pasaule, kas apvieno mūsdienu izklaides tehnoloģijas un arhitektūras sasniegumus. Parks sadalīts zonās - Vācija, Anglija, Skandināvija, Francija, Šveice, Krievija, Spānija - ar daudzām interesantām un aizraujošām atrakcijām. Nakšņošana viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis viesnīcā. Pastaiga pasakainajā Rotenburgā - pilsētā, kas saglabājusi savu viduslaiku tēlu cauri gadsimtiem. Pēc pastaigas pilsētā dosimies uz Ziemassvētku muzeju. Brauciens uz viesnīcu Polijā.
 
8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.
 
Ceļojuma cena:
€ 570.00 (1 vieta autobusā)
€ 690.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 185.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas (jāmaksā tikai par ieejas biļetēm);
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Grupas vadītājs runā divās valodās (LV un RU)
 
Papildus izmaksas:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 10 € (līdz 65 gadiem) / 15 € (65+);
- Berlīnes Zooloģiskais dārzs - 17.50 € / 23.50 €(ar akvāriju);
- Astérix Park - 59 €; (bērni - 51€(līdz 11g.)
- Disneyland Park – no 65 €;
- Europa-Park - 58 € (bērni - 49€ (līdz 11g.)
- Ziemassvētku muzejs - 5€
- City Tax Austrijā - 5€/pers/nakts

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home