Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursija pa dienvidiem un Mordondavu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Ekskursija pa dienvidiem un Mordondavu
Sākumā - Klasiskā ekskursija uz dienvidiem, ieskaitot Ranomafanaun Isalo Nacionālā -parka apmeklējumus. Pēc tam - Lidojums uz Morondavu un pārbrauciens pilnpiedziņas auto cauro baobabu avēnijai un Kirindi dabas rezervāta apmeklējums.
 
1. diena
Tikšanās starptautiskajā lidostā Ivato un transfērs uz pilsētu. Apskates ekskursija pa pilsētu iekļaujot Lemuru parka apmeklējumu. Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis un brauciens uz Antsirabes gleznaino teritoriju, ko galvenokārt aizņem rīsu lauki un kalnu ainavas. Ekskursija pa «Ūdens pilsētu», kā nosaukumu ir ieguvis pateicoties daudzajiem termiskajiem avotiem un diviem ezeriem vulkānu krāteros. Rūpnīcas, kur izgatavo miniatūras no otrreizējas pārstrādes apmeklējums.
 
3. diena
Pēc brokastīm - pārbrauciens uz Ranumafānu - nacionālais parks ar tropisko mežu, kur dzīvo dažādu sugu lemuri (it īpaši zelta bambusa un brūnie lemuri), kā arī putni, hameleoni un vardes. Apstāšanās Ambositra lai apmeklētu amatniecības centru Zafimaniry, kura specializācija ir kokgriezumi. Turpinājumā pārbrauciens uz Ranumafanu. Pēc reģistrācijas viesnīcā, nakts pārgājiens gar ceļu, lai novērotu nakts dzīvniekus. Atgriešanā viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Pēc brokastīm- lemuru parka apmeklējums, hameleoni, zirnekļi, vardes, daudz orhidejas un ārstniecības augi. Pēc pusdienām izlidošana uz Fianarantsoa - Betsileo cilts galvaspilsēta. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Agri no rīta - izbraukšana uz Ranuhiru. Apstāšanās Ambalavao - dienvidu Betsileo tirdzniecības centrs, slavens ar to apdzīvotajām ciltīm, nodarbojas ar dažādām mākslām un amatniecību; vīna degustācija vīna darītavā un fabrikas «Antemoro papīrs» ("Antemoro Paper") apmeklējums (izņemot svētdienās). Šis papīrs ir mākslīgi rokām gatavots un dekorēts ar ziedu papīru no koka «avuha» (Avoha). Nākamā pietura 12 km uz dienvidiem no Ambalavau ar Aņas parka apmeklējumu ,ku jūs redzēsiet zilgalvju lemurus to dabiskajā vidē. Vakarā- brauciens uz Ranuhiru. Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Uz visu dienu pastaiga pa Nacionālo parku Isalo: Isalo kalnu masīvu apskate ar to sabrukušo smilšakmeni, kanjoniem, nelielu dabisko ezeru un endēmisko faunu un floru (lemuri un endēmiskie augi, piemēram, Pachypodium - ziloņa kāja, dažādas alvejas un citi). Vakarā - atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
Картинки по запросу "AMBALAVAO"
 
7. diena
Pēc brokastīm- pārbrauciens uz tiešo Tulearas šoseju. Pa ceļam gleznaino ainavu pārtstāv augstie krūmi (krūmāji), aizsargātās meža joslas un Mahafali (Mahafaly) cilts kapenes. Botaniskā dārza apmeklējums (dendrārijs),kurā pārstāvētas daudz dažādas dienvidu teritoriju endēmisko augu sugas. Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Transfērs uz lidostu, lai tiktu uz galvaspilsētu. Transfērs uz pilsētas centra viesnīcu. Nakts viesnīcā.
 
9. diena
Transfērs uz lidostu, lidojumam uz Murundavu. Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu. akts viesnīcā.
 
10. diena
Kirindi dabas rezervāta apmeklējums (Kirindy) ar sausajiem mežiem un lemuriem, čūskām, (Madagaskaras) ieteku u.c. Atpakaļceļā - apstāšanās, lai apskatītu slaveno Baobabu avēniju. Nakts viesnīcā.
 
11. diena
Transfērs uz lidostu, lidojumam uz galvaspilsētu. Transfērs uz viesnīcu pilsētas centrā. Nakts viesnīcā.
 
12. diena
Amatniecības tirgus apmeklējums, lai iegādātos kādu suvenīru. Transfērs uz lidostu atpakaļbraucienam uz Eiropu
 
Cenā iekļauts:
Starptautiskie lidojumi un ar to saistītās lidostas nodevas;
Transfēri no lidostas;
Naktsmītne ar gultu / Brokastis (BB) vidējas klases viesnīcā;
Mašīnas īre ar šoferi, degvielas un vadītāja izdevumi;
Biļetes uz parka un rezervāta apmeklējumiem un maksa par vietējo gidu ;
Amatniecības tirgus apmeklējums;
Tūristu nodoklis un PVN.
 
Par vienvietīgu numuru - 305 EUR

Papildus:
Iekšzemes lidojumi, ieskaitot lidostu nodevas (Tuleara - Antanarivu, Antanarivu -Murundava- Antanarivu) aptuveni 770 EUR no cilvēka bez atlaides (tālsatiksmes lidojumu tarifiem tiek piešķirtas atlaides);
Vīzas izmaksas (par uzturēšanos līdz 30 dienām): aptuveni 25 EUR no cilvēka
Visas papildu uzkodas un dzērieni;
Personīgie izdevumi;
Apdrošināšana.
 
Papildu samaksa par gidu - 1395 EUR, ko sadala starp ekskursijas dalībniekiem.

Papildu samaksa par augstas klases viesnīcām:
Divvietīga izmitināšana - 435 EUR no cilvēka;
Vienvietīga izmitināšana - 720 EUR no cilvēka.
 
Papilu maksas izmitināšanai augstas klases viesnīcās:
Puspansija - 175 EUR
Pilna pansija - 325 EUR

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home