Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre ar atpūtu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Šrilanka   »   Ekskursiju tūre ar atpūtu

Aizveriet acis…
Vai Jūs varat iedomāties valsti, kura sevī ietver visas Jūsu fantastiskās brīvdienas?  Šrilanka Jums var piedāvāt pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus; garšvielu un tējas laukus, garšīgu ēdienu, vienmēr smaidīgus, priecīgus iedzīvotājus, siltu klimatu, bagātu vēsturi, skaistāko balto smilšu pludmali pasaulē un debeszilo okeānu.
Šrilanka - sala, kā neviena šajā pasaulē… 

 

1. diena
Rīga - Kolombo.
Šodien Jūs gaida lidojums ar Turcijas aviokompāniju, viena no labākajām aviokompānijām pasaulē. Ceļā uz Šrilankas galvaspilsētu Kolombo, mūs gaida viena pietura Stambulā. 

2. diena
Аэрофотоснимок пляжаKolombo.
Ayubowan! Laipni lūgti Šrilankā – smaida valsts. Šodien Jūs ierodaties Kolombo Bandarnaikas starptautiskajā lidostā . Pēc dokumentu noformēšanas priekš brauciena uz valsti  un savai bagāžai, Jūs satiks mūsu kompānijas pārstāvis un vietējais krievu valodā runājošs gids. Vēlāk transfērs uz Negombo un izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks un atpūta pēc lidojuma. Pēc tam vakariņas un naktsmiers viesnīcā.

3. diena
Kolombo - Dambula.
Pēc brokastīm viesnīcā un iziešanas no viesnīcas, mēs sāksim brīnišķīgu ekskursiju pa Šrilanku. Šodien apmeklēsim pilsētu Kolombo. Kolombo, kā arī citās attīstītās galvaspilsētās, ļoti strauji mainās un veco ēku vietā būvē debesskrāpjus. Šeit Jūs ieraudzīsiet daudz budistu un hinduistu tempļus, Neatkarības laukumu, vecās holandiešu baznīcas, Parlamenta ēkas, kā arī mēs apmeklēsim pašu ekskluzīvāko un stilīgāko Kolombo piepilsētu - ‘’Cinnamon Garden’’. Pēc ekskursijas Kolombo, pa ceļam uz Polonnaruvu, mēs apmeklēsim Dambulas alu tempļu kompleksu. Dambulā ir viens no iespaidīgākajiem tempļiem Šrilankā, tas atrodas 350 m augstā klintī un sastāv no piecām alām ar unikālām sienu un griestu gleznām, kas nav zaudējušas oriģinālās krāsas. Šeit Jūs redzēsiet Budas figūriņu kolekciju, no kurām daudzas jau ir vairāk kā 2000 gadus vecas. Pēc Dambulas apmeklējuma, dodamies uz Polonaruvu. Pēc tam izmitināšanās viesnīcā. Pēc vakariņām naktsmiers viesnīcā.

4. diena
Polonaruva – Minnerijas Nacionālais parks.
Brokastis viesnīcā. Šodien apskatīsim viduslaiku galvaspilsētu Polonaruvu. Polonaruvas bija salas galvaspilsēta 11.-tā un 13-tā  gadsimtā un bija veidota blakus lielam senlaiku mākslīgajam ezeram. Polnaruvā  labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini, stupas un izsmalcinātas akmens Budas skulptūras Gali Vihara. Pēc ekskursijas Polonaruvā, mēs apmeklēsim Minnerijas Nacionālo parku džipos. Minnerijas parks ar 8,890 ha platību, sastāv no jauktajiem mūžzaļiem mežiem un dažviet krūmiem, mājvieta vietējai faunai, kā, piemēram, sambja brieži, leopardi un ziloņi, aptuveni 160 dažādas putnu sugas, 9 abinieki, 25 sugas rāpuļu, 26 zivis un vairāk nekā 78 sugas taureņu.   Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas un naktsmiers viesnīcā.

5. diena
man swinging on coconut treeSigīrija - Kandi.
Brokastis viesnīcā. Šodien apskatīsim leģendāro debesu ciemu Sigīriju. Cietoksnis Sigīrija Rok  - tas ir iespaidīgs komplekss vis 200m austas klints, kas celts .gs. Kasuapa karalim. Mūsdienās šis cietoksnis ir novērtēt kā brīnišķīgs arhitektūras piemineklis un astotais Pasaules brīnums. Sigīrija Rok ir arī slavena ar savām freskām ‘’Debesu Jaunava’’. Neskatoties uz daudzu braucienu un daudzu soļu pārvarēšanas, freskas un skats, kas paveras no klints ir šo pūļu vērts. Tālāk mēs savu ceļu turpinām uz Kandi, pa ceļam Matalē apmeklēsim garšvielu dārzu, tādu kā kanēlis, pipari, muskatrieksti, ar kuriem Šrilanka bija zināma un sākotnēji tika kolonizēta portugāļiem, holandiešiem un angļiem.  Varat arī apmalt batikas fabriku un pavērot auduma mākslas veidošanu. Tad mēs turpināsim ceļu uz Kandi, un apmeklēsim Svētā Budas Zoba templi. Tā kā templis tika dibināts 16.gs., tajā atrodas viena no svētākajām Budas relikvijām-Budas zobs, kuru kontrabanda nogādāja Šrilankā Princeses matos. Mēs varēsim redzēt svēto ceremoniju ar fanfarām, bungām, trompetēm un mūku izpildītajiem rituāliem. Pēc tam izmitināšanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers. 

6. diena
Картинки по запросу "шри ланка"Kandi - Pinnavala.
Šodien pēc brokastīm viesnīcā, dodamies uz ziloņu apartamentiem Pinnavalā. Ziloņu apartamenti ir apmēram stundas brauciena attālumā no Kandi un tā dod lielisku iespēju iepazīt šos dzīvniekus tuvāk. Šeit Jūs varat redzēt kā daudzi ziloņi peldas upē, un v arat redzēt ziloņus līdz 6 gadu vecumam, kas dzer pienu no pudelēm. Ziloņi vienmēr ir bijuši un būs lielākā daļa no Šrilankas kultūras, pa cik tie ir lielākie palīgi grūtākajos un smagākajos darbos. Vēlāk mēs dosimies ekskursijā uz Karalisko Botānisko dārzu Peradenijā. Šis dārz ietver īstu miera oāzi trokšņainajā Kandī, kur aug 4000 dažādu augu. Vidū ir lielas, skaistas palmas, orhidejas un citi eksotiskie augi. Pēc pastaigas pa dārziem, turpinām ekskursiju pa Kandī: apmeklēsim tirgus laukumu, dārgakmeņu muzeju, kā arī vakarā vērosim kultūras šovu. Pēc tam vakariņas un naktsmiers viesnīcā.

7. diena
Kandi – Nuvara Elija.
Pēc brokastīm viesnīcā mēs pārvietosimies uz Nuvara Eliju, apskatīsim tējas fabriku un tējas laukus. Fabrikā redzēsim, kā nožāvēt un kārtot lapas, uzzināsim vairāk par dažāda veida tējām. Jūs varat izbaudīt mazu pārtraukumu izdzerot krūzi svaigas tējas. Pēc tam mūs gaida ekskursija pa Nuvara Eliju, kuru pareizi saukt par ‘’mazo angļu pilsētu’’. Nuvara Elija tika dibināta kalnos, tiem kas meklēja patvērumu no zemienes siltajiem laika apstākļiem. Pilsētas apskates vietas ietver sulīgas tējas plantācijas, kas kā segas aptver kalnu līnijas. Angļu arhitektūra, kamīni, kopti dārzi un bruģēti ceļi norāda uz Lielbritānijas laikmetu, kas beidzās jau ļoti sen. Vēlāk izmitināšanās viesnīcā. Pēc tam vakariņas un naktsmiers.

8. diena
Nuvara Elija – atpūta piekrastē.
 No rīta pēc brokastīm mēs dodamies uz kūrortu Indijas okeāna krastā. Pa ceļam Jūs varat izbaudīt skaistu skatu uz kalniem, tējas plantācijām un elpu aizraujošiem ūdenskritumiem. Dienas beigās mēs ierodamies kūrortā. Tagad Jūs varat baudīt vienu no skaistākajām balto smilšu pludmalēm pasaulē, sauļoties un peldēties debeszilā okeānā. Šeit Jūs varat palikt ilgi. Vēlāk izmitināšanās viesnīcā. Pēc tam vakariņas un naktsmiers.

9. - 12. dienas
Atpūta piekrastē. Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai viesnīcā Indijas okeāna krastā. Vakariņas un naktsmiers.

13. diena
Atpūta piekrastē - Kolombo.
Brokastis viesnīcā. Pēc tā izrakstīšanās no viesnīcas un brauciens uz Kolombo. Kolombo pavadām nedaudz laika, lai nopirktu suvenīrus un uzkodas. Pēc parbraucienu uz starptautisko lidostu Kolombo Bandarnaika priekš lidojuma atpakaļ ar Turcijas aviolīniju uz Rīgu, Latviju. 

14. diena
Tūres beigas. Atgriešanās Latvijā.

 viesnīcas:
1 night             NEGOMBO      Camelot Beach Hotel 3* www.camelot.lk
2 nights           SIGIRIYA          Habarana Village by Cinnamon 4* https://www.cinnamonhotels.com/habaranavillagecinnamon
2 nights           KANDY             Cinnamon Citadel 4* https://www.cinnamonhotels.com/cinnamoncitadelkandy
1 night             N- ELIYA          Araliya Red 3* www.araliyared.com
5 nights           BERUWALA     Cinnamon Bey 5*- http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamonbeyberuwala/

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Sveiciens un palīdzība no mūsu kompānijas krievu valodā runājošā pārstāvja pēc ierašanās Kolombo lidostā;
Transportlīdzekļi ar gaisa kondicionieri un vietējais krievu valodā runājošais gids  no 1 līdz 7 ceļojuma dienām;
Izmitināšanās  viesnīcā uz 11 naktīm (no 1. līdz 12.dienai) ar brokastīm un vakariņām.

Papildus:
Vīza - 35 USD / http://eta.gov.lk/slvisa/
Ieejas biļetes ~ 145 EUR / vienam cilvēkam;
Maksa par vienvietīgu numur ~ 514 EUR;
Dzērieni un pusdienas;
Dzeramnauda;
Video vai foto uzņemšanas atļauja apmeklētajās apskates vietās;
Jebkuras ekskursijas vai transports uzturēšanās laikā pludmalē.
Lidojums:

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4