Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre Bangkoka-Khao Sok-Krabi-Puketa

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Taizeme   »   Ekskursiju tūre Bangkoka-Khao Sok-Krabi-Puketa

Bonuss ja pasūtīsiet agrāk ceļojumu:
Ziloņi- BEZMAKSAS!
Uzkodas Khao Sok - BEZMAKSAS! 
Ieejas biļetes nacionālajā parkā - BEZMAKSAS!

1. diena
Izlidošana no Rīgas

2. diena
Ierašanās Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas savākšana. Transfērs uz viesnīcu. Info satikšanās ar firmas pārstāvi. 
Iekārtošanās viesnīcā, brīvais laiks.
 

3. diena
Brokastis. Apskates ekskursija pa Bangkoku + Karaļa pils.
Ekskursija sākas ar Karaļa pils apmeklējumu un Smaragda Budas tempļa apmeklējumu. Smaragda Budas templis ietver pašu skaistāko un pašu svarīgāko budistu templi visā Taizemē, kurā līdz šai dienai notiek karaļa ģimenes reliģiskās ceremonijas. Templis ir skaists un bagātīgi dekorēts, lai kad nokļūstat tur jūs jūtaties kā īstā ‘’Eņģeļu pilsētā’’. Pēc tempļa apskates , turpināsiet ekskursiju pa Karaliskās pils teritoriju, apmeklēsiet dažas troņa zāles un uzzināsiet daudz interesantu informāciju par karalisko dinastiju Čarki un Karalisko Taizemi. Pēc galvenā apskates objekta apmeklējuma Jūs apskatīsiet vēl divus dažādus interesantus budistu tempļus. Maršruts starp tiem iekārtots tā, lai Jūs varētu iepazīties ar Bangkokas vēsturisko centru, aplūkot daudzus lieliskos tempļus un galvaspilsētas arhitektūras pieminekļus, ieskaitot Pilsētas pīlāru, Nacionālo Muzeju, Demokrātijas pieminekli, Zelta kalnu, Troņu zāli, karalisko kompleksu Dusit, pašreizējā karaļa Čitalada rezidenci un daudz ko citu.

4. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai papildus ekskursija pēc izvēles par papildmaksu (Senā Taizemes galvaspilsēta - Aijutaija, Peldošais tirgus, Senā pilsēta Mianga Borana un citas).
Tikšanās, izbraukšana ar nakts vilcienu uz Taizemes dienvidiem, Surathani provinci. Brauciens vilcienā pa doto maršrutu ietver vienu no interesantākajiem punktiem programmā. Jūs varēsiet redzēt vietas , kas nav pieejam parastiem tūristiem, necaurlaidīgi tropiski džungļi, vienkāršie Taizemes ciemati, bifeļu ganāmpulki un bezgalīgi rīsu lauki Un tas viss caur logu komfortablā vilcienā ar kondicionieri, gulta ar tīru veļu un vagons-restorāns ar garšīgiem Taizemes virtuves ēdieniem. Vilciens ( 17:05 - 04:25 vai 19:30 - 07:10 ) vai lidojums par papildus maksu 200 EUR ar papildus nakti viesnīcā.

5. diena
Ierašanās Surathani provincē. Tikšanās ar gidu, iekārtošanās viesnīcā un brauciens uz Khao Sok nacionālo parku, vienu no lielākajiem nacionālajiem parkiem Taizemes dienvidos, kas slavens ar to, ka tas saglabājis seno tropisko mežu, kas ir vairāk kā miljonu gadu vecs.
Ierodoties parkā, reģistrēšanās viesnīcā Khaosok Rainforest Resort. Pusdienas viesnīcas restorānā, un ekskursijas sākums. Jūs izpētīsiet džungļus, apskatīsiet ūdenskritumus draudzīga ziloņa mugurā. Vakariņas restorānā un naktsmiers.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm ekskursija uz slaveno Čeo Lan ezeru, kruīzs pa ezeru garās laivās. Brīvais laiks priekš peldes vai smaiļošanas. Pusdienas peldošā restorānā. Pastaiga pa meža takām, tuvāka iepazīšanās ar džungļiem, un koraļļu alu apskate.
Vakarā brauciens uz Krabi viesnīcu un naktsmiers.

7.-8. diena
Atpūta Krabi provincē. Province atrodas Andamanas jūras krastā, tā slavena visā pasaulē ar savu skaistumu. Klintis ar alām, aizraujoša zemūdens koraļļu rifu pasaule, un protams noslēpumainie līči ar sniegbaltajām pludmalēm.

JŪSU ATPŪTAS LAIKĀ KRABI, MĒS PEDĀVĀJAM JUMS PAPILDUS EKSKURSIJAS:
Brauciens pa 4 Krabi salām.
Ekskursija uz visu dienu ar salu apmeklējumu, pludmales, peldēšanās ar maskām koraļļu rifos un pusdienas. Apmeklēsim pašas skaistākās un slavenākās vietas un salu Ao Nanga līcī. Programmā ietilpst Poda salas apmeklējums – pazīstama ar savām pludmalēm ar baltajām smiltīm un kristāldzidro tīro ūdeni, Gaja sala (Lielā sala) un Tubas sala. Brauciena beigās līča apmeklējums un Pranagas pludmale-viena no divdesmit skaistākajām pasaulē.

Nacionālā parka Phi-Phi sala. Slavenā Maija līča lagūna.
Phi-Phi – neliels arhipelāgs, sastāv no 6 salām.
Vienas dienas ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet visinteresantākās arhipelāga vietas, piemēram, Phi-Phi Ley kur atrodas Maija līcis (šajā pludmalē uzņēma filmu “Pludmale”). Redzēsiet vikingu alu (Viking Cave), kur tagad jūras čigāni audzē bezdelīgas un apmeklēsiet Bambusa salu , kur varēs baudīt peldi jūrā un snorkelēšanu.

9. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Puketas salu. Apskates ekskursija pa Puketu (iekļauts ceļojuma cenā). Otrajā dienas pusē – iekārtošanās viesnīcā. Nakts Puketas viesnīcā.
Puketas apskates ekskursijas laikā Jūs varēsiet apskatīt Seno Puketas pilsētu, kura tika dibināta 19.gadsimtā, alvas uzplaukuma laikā, kas noveda pie daudzu skaistu savrupmāju un veikalu celtniecības koloniālā ķīniešu-portugāļu stilā.Čūsku fermas apmeklējums,  Promptepas rags, kurā atrodas skatu laukums. Programmā arī Indijas riekstu fabrikas apmeklējums, kurās Jūs pamēģināsiet pašas negaidītākās garšas produktus.

10.-13. diena
Brīvais laiks Puketā. Puketa slavena ar savām pludmalēm un labi attīstītiem kūrortiem, gleznainiem koraļļu rifiem un līčiem, klintīm un dzidru jūru. Priekš tūristiem šeit ir visas lietas, ko Jūs tikai varat vēlēties. Liela daļa salas pārklāta ar tropu mežiem, kas kopā ar ūdenskritumiem, parkiem, kokosriekstu plantācijām padara Puketu par ideālu vietu atpūtai un ekskursijām pa džungļiem.

JŪSU ATPŪTAS LAIKĀ PUKETĀ, MĒS PEDĀVĀJAM JUMS PAPILDU EKSKURSIJAS
Similāna vispasaules slavenais arhipelāgs.
Similānas sala – viens no pašiem pārsteidzošākajiem jūras nacionālajiem parkiem Taizemē. Šī sala iekļaujas starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē. Redzamība zem ūdens labos laika apstākļos sasniedz rekordu-50m. Similāna - tā ir bagātīgākā zemūdens pasaule. Andamanas jūra un nevainojami baltās smilšu pludmales . Šīs deviņas salas ir atzīmētas UNESCO kā viena no skaistākajām vietām uz zemes. Interesanti, ka pirmais ūdenslīdējs , kurš sāka iepazīt ūdens pasauli šajās vietās , bija Žaks Īvs Kusto. Priekš patiesiem dabas mīlētājiem – Surīnas arhipelāgs
Piecas pārsteidzoši skaistas salas veido jūras nacionālo parku Surīna – birmiešu jūras robeža. Tas tika pasludināts par Nacionālo parku 1981.gada 9.jūlijā.
Pati galvenā sala Surin Nuea iekļauj sevī mājas 150 mokeniem vai «jūras čigāniem », kuri apmetušies šeit pēdējo gadsimtu laikā .Viņi savu cilti sauc par «lauvām». Šie jūras klejotāji piekopj primitīvu dzīvesveidu, nepievēršas progresam šajā mūsdienu pasaulē. Pati slavenākā vieta salā.
Surina ieskauj Rišela klintis, kur barojas milzu vaļu haizivis un rajas; šeit dodas jūras bruņurupuči, lai novietotu olas, un ir iespējams peldēties ar šiem jaukajiem rāpuļiem.

Slavenais un grandiozais Phuket FantaSea šovs.
Puket FantaSea – viens no lielākajiem izklaides centriem Puketā, kurā atrodas albīnu dzīvnieku zoodārzs (baltie tīģeri, kazas, putni), milzīgs restorāns ar 4000 vietām, bufete ar dažādiem Taizemes un Eiropas ēdieniem. Viesi tiek aicināti noskatīties pusotras stundas šovu par Taizemes attīstības vēsturi «Karaļvalsts Fantāzija», kas veidots Lasvegasas šovu stilā. Jūs redzēsiet kaujas ainas, kurās piedalīsies ziloņi un būs nacionālo cīņu mākslas elementi.
Šovā arī būs klauni, pirotehniskie efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzera šovi un daudz kas cits.

14. diena
Brokastis. Brīvais laiks Puketā. Transfērs uz lidostu. Avio lidojums uz Bangkoku. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Nakts Bangkokas viesnīcā.

15. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu. Reģistrēšanās reisam. Avio lidojums Bangkoka - Taškenta – Rīga. Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā. Ierašanās Rīgā.

Viesnīcas pēc programmas:
Bangkoka - For You Residence. Standard (2 naktis)
Brauciens kupejā vilcienā (1 nakts)
Khao Sok - Khaosok Rainforest Resort (1 naktis)
Krabi - Cha Da Krabi 4* Standard Garden View / Maledee. Superior (3 naktis) 
Phuketa- Red Planet Patong 3* (5 naktis)
Bangkoka - For You Residence. Standard (1 nakts)

Cenā ieļauts:
Viesnīcas ar brokastīm
Uzkodas pēc programmas
Ekskursijas
Pārstāvis ar ko var sazināties visu ceļojuma laiku
Lidojums ar bagāžu
Visi transfēri

Papildu maksa:
Vīza
Apdrošināšana
Brauciens VIP – vagonā 2 cilvēki (1 nakts), pa papildu maksu vilcienu var mainīt uz lidmašīnu un pavadīt papildu nakti Krabi, piemaksa + 200 EUR
Papildu ekskursijas
Par papildu samaksu varat samainīt jebkuru viesnīcu uz augstāka līmeņa
Uzrādītā ekskursijas cenai ir grupai no 10 cilvēkiem, gadījumā ja mazāk cilvēku vai kāds vēlas individuālu ceļojumu cena var mainīties.
Gadījumā ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā vairs nav vietu, ceļojuma rīkotājs var piedāvāt alternatīvu.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home