Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre uz 11 un 12 dienām

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Malta   »   Ekskursiju tūre uz 11 un 12 dienām

Programa ir iespējama:
ceturdienās uz 10 naktīm
svētdienās uz 11 naktīm

1. diena
Atlidošana, sagaidīšana lidostā, transfērs uz izvēlēto viesnīcu. Brīvais laiks. 

2. diena
Brokastis. Ekskursija pa Maltas galvaspilsētu – Valletu. Jūsu pastaiga sāksies Baraka dārzos, kur jūs redzēsiet iespaidīgu Lielās ostas panorāmu. Tālāk sekos Sv. Jāņa Kristītāja katedrāle, kura ir slavena ar savu bagāto interjeru. Katedrāli cēluši Maltas bruņinieki XVI gadsimtā. Tālāk dosimies pa Republikas ielu, gar Diženo maģistra ordeņa pili, līdz nesen restaurētajam Sv. Georga laukumam. Ekskursijas noslēgumā filma «Maltas dzīves ceļš», kur parādīti nozīmīgākie notikumi salas septiņdesmit gadu garajā vēsturē.

3. diena
Brokastis. Ekskursija uz Mdinu «klusuma pilsētu» - kādreizējo Maltas galvaspilsētu. Jūs pastaigāsieties pa Mdinas ieliņām, pa kurām kāpsiet uz augšu un vērosiet panorāmas skatus, apmeklēsiet Sv. Pāvila katedrāli. Pēc tam apskatīsiet nocietinājumus, kas ļauj redzēt lielāko daļu salas. Pametot pilsētu, caur grieķu vārtiem Jūs nokļūsiet Rabatā, kur apmeklēsiet Dingli klintis. Apmēram 500m uz dienvidiem no nenozīmīgā Dingli ciema atrodamas satriecošās Dingli klintis, kas paceļas 220m augstumā. . Ekskursijas noslēgumā Sv. Antonija botāniskā dārza apmeklējums. Sv. Antonija botāniskais dārzs – sava veida oāze Maltā. 

4. diena
Brokastis. Ekskursija Trīs pilsētas: Vitorioza, Sengleja un Kospikua. Izbraucot caur Kospikua jūs nokļūsiet Vitoriozas pilsētā, izstaigāsiet pa tās šaurajām ieliņām, apskatīsiet daudzas vēsturiskās ēkas un baznīcas. Dosieties laivu braucienā pa gleznainiem ostas līčiem. Tālāk jūs dosieties uz slaveno „Vedettu” - skatu torni Senglejas pilsētā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Lielo ostu.

5. diena
Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Gozo salu.Pēc 20 minūšu gara pārbrauciena ar prāmi Jūs nokļūsiet Gozo salā. Šai kalnainajai un gleznainajai salai piemīt savs īpašs šarms. Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet «Azūra logu», Viktorijas citadeli, zvejnieku ciematu Šlendi. Jūs apmeklēsiet Džgantijas megalītisko tempļus, kas ir senāki pat par ēģiptiešu piramīdām. Pēc tam brīvais laiks suvenīru, mežģīņu un vilnas izstrādājumu iegādei.

Картинки по запросу "Мальта"

6 - 7. diena
Brīva diena.

8. diena 
Brokastis.  Ekskursija sākas ar Zilo Grotu, kur jūs varēsiet veikt izbaudīt laivu braucienu pa jūru un redzēt skaistas alas (brauciena izmaksas nav iekļautas cenā). Sidživas pilsētā jūs redzēsiet aizraujošu šovu „Kaļķakmens vēsture”, kas atrodas bijušajās akmens raktuvēs. Jums pastāstīs par tradicionālo salas amatniecību – kaļķakmens ieguvi, tā apstrādi, izmantošanu celtniecībā un ēku apdarē. Pēdējā apstāšanās vieta ir Marsašloka zvejas ciems – 1265. gadā Lielā aplenkuma laikā šeit notika turku izsēdināšana. Tagad tas ir neliels un mierīgs ciematiņš, kurš tūristus pārsteidz ar skaistām un koši krāsotām laivām - „Lucu” un ir slavens ar zivju tirgiem, kurus arī jūs varēsiet apmeklēt.

9 - 11. diena
Brīva diena

12. diena
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums mājās. 

Cena ir spēkā, kamēr lidmašīnā ir pieejams konkrētas klases aviobiļetes un rezervētie viesnīcās numuri. Pēc vēlēšanās var palielināt dienu skaitu.

Cenā iekļauts:
Aviobiļetes;
Transfērs;
Viesnīca ar attiecīgo ēdināšanu;
Ekskursiju programma;
Krievvalodīgs gids.

Nav iekļauts:  
Bagāža – 70 EUR par somu turp/atpakaļ
Apdrošināšana
Iejas biļetes
Paaugstinātas kategorijas viesnīca

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home