Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Filipīnu salu eksotika

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Filipīnas   »   Filipīnu salu eksotika

Filipīnu salas sastāv no aptuveni 7641 salām, kas izkaisītas Klusajā okeānā. Šajā ceļojuma apmeklēsim piecas no tām. Lusona ir valsts lielākā sala uz kuras atrodas arī valsts galvaspilsēta Manila, šeit apskatīsim ciematus un rīsu laukus. Boholas sala ir slavena ar tās zaļajiem pauguriem – kalniem un mazo Tarsiju pērtiķu šķirni. Panglao sala savienojas ar Boholas salu ar tiltu un slavena ar savām balto smilšu pludmalēm. Sebu ir Filipīnu vecākā pilsēta un šobrīd aktīvs atpūtas un izklaižu centrs. Palavanas sala ir pazīstama ar pazemes upi, kas tiek uzskatīta par vienu no dabas brīnumiem, kā arī skaistajām pludmalēm. Sveicināti Filipīnās!

1. diena
17:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 19:00 lidojums Rīga – Stambula 22:55. Pēc tā 02:10 tiešais lidojums Stambula – Manila, nakts lidmašīnā.

2. diena
Ap 18:15 ierašanās galvaspilsētā Manilā. Esam ieradušies Filipīnās, brauciens uz pilsētu un nakts viesnīcā Manilā.

3. diena
Pēc brokastīm sāksim mūsu ceļojumu pa Lusonas salu. Garš brauciens ar pieturām Daltona pārejā un skatu punktos uz kalniem un upēm. Pa ceļam redzami mazi ciemati un rīsu terases, ļoti atšķirīga ainava no milzīgās Manilas pilsētas. Pusdienas pa ceļam un ierašanās Sagadas ciemā. Nakts viesu namā Sagadā.

4. diena
Agri no rīta dosimies vērot saulrietu, pēc tā atgriešanās viesnīcā. Ceļosim tālāk pa kalnu ceļiem uz Banaue ciematu. Šo reģionu klāj kalni, rīsu terases un apdzīvo vietējās minoritātes. Pēc ierašanās viesnīcā Banaue, mēs vērosim tradīcijas un dejas ko izpilda šie cilvēki, uzzināsim par viņu dzīvesveidu.Nakts viesnīcā Banaue.

5. diena
Pēc brokastīm iepazīsim Lusonas salas un Banaue apkārtni. Brauksim ar transportu un iesim arī kājām, lai apskatītu rīsu terases. Vietējo iedzīvotāju apdzīvotie ciemati, to skolas un mājas būs mūsu šodienas ceļā. Nonāksim skatu punktā ar lielisku panorāmu uz apkārtni. Nakts viesnīcā Banaue.

6. diena
Šodien atgriezīsimies Manilā, garš sauszemes pārbrauciens, pusdienas pa ceļam uz galvaspilsētu. Ierašanās un vakars pilsētā. Nakts viesnīcā Manilā.

7. diena
No rīta brauksim uz Manilas lidostu, iekšzemes lidojums uz Boholas salu. Salas apskati sāksim ar sarkankoku mežu, pēc tā viena no visu Filipīnu un Boholas salas slavenākajām vietām – Šokolādes kalni. Arī šeit vietām sastopami tarsijas pērtiķi. Sēdīsimies laivā un izbrauciens pa upi. Pārbrauciens uz blakus esošo Panglao salu. Nakts viesnīcā pie jūras Panglao salā.

8. diena
Brīva diena atpūtai pie balto smilšu pludmales Panglao salā. Nakts viesnīcā pie jūras Panglao salā.
Izvēlei: Brauciens ar laivu un delfīnu meklēšana/vērošana, pēctā iespēja peldēties vai snorkelēt (cena no 95 EUR personai).

9. diena
Pēc brokastīm brauciens uz Tagbilaranas ostu, sēdīsimies ātrgaitas kuģī, kurš 2 stundu laikā mūs aizvedīs līdz Sebu. Šī ir vecākā pilsēta visās Filipīnu salās, tāpēc šeit iepazīsim valsts vēsturi. Redzēsim Fort Pedro spāņu celto nocietinājumu, pilsētas laukumu, baznīcas un ielas. Nakts viesnīcā Sebu.   

10. diena
No rīta turpināsim mūsu ceļojumu, iekšzemes lidojums Sebu – Palavanas sala. Ierašanās Filipīnu atpūtas centrā, brauciens uz viesnīcu, vakars atpūtai pie baseina vai jūras. Nakts viesnīcā Palavanas salā.

11. diena
Šodien apmeklēsim Palavanas salas dabas pārsteigumu – Pazemes upi. Ierašanās nacionālajā parkā un sēdīsimies speciāli veidotās zemās laivās, kuras brauc pa šo upi. Brauciena laikā vērosim akmens formas un stalaktītus. Šī upe atrodas plašā alu sistēmā. Atgriešanās viesnīcā, pusdienas un pēcpusdiena atpūtai. Nakts viesnīcā Palavanas salā.

12. diena
Brīva diena atpūtai. Nakts viesnīcā Palavanas salā. Izvēlei: Krokodilu fermas apmeklējums (cena no 74 EUR personai).

13. diena
Pēc brokastīm brauciens uz lidostu, iekšzemes lidojums Palavanas sala – Manila. Pēc ierašanās mūsu ceļojuma sākumpunktā, reģistrēšanās lidojumam tālāk. 22:10 lidojums Manila – Stambula, nakts lidmašīnā.

14. diena
No rīta ap 06:15 ierašanās Stambulā, 09:20 lidojums uz Rīgu, ap 11:20 ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
aviobiļete Rīga – Manila – Rīga;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
iekšējie lidojumi;
naktsmītnēm 3*, 4* viesnīcās un viesu namā divvietīgā numurā;
10 brokastis un 7 pusdienas;
aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
grupas vadītājs latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 494 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home