Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Francija - Beļģija - Holande

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Francija   »   Francija - Beļģija - Holande

Parīze– Ževerni – Ruana– (Ertreta)-Brige – Brisele–Amsterdama  – Antverpene

1. diena
Ielidojam Parīzē. Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvjiem. Izmitināšanās viesnīcā. Šajā dienā organizēta izvēles ekskursija uz Monmartru. Vakara pusē pēc izvēles var apmeklēt vienu no pašiem slavenākajiem kabarē pilsētā (Lido, Mulen Ruža ,Crazy Hors). Nakts Parīzes viesnīcā.

2. diena
Parīze.
Brokastis viesnīcā.  No rīta organizēta ekskursija pa papildu samaksu uz Fonteneblo pili, kura daudzus gadsimtus bija Francijas karaļu rezidence. Apskates ekskursija pa Parīzi. Smaržu fabrikas Fragonar apmeklējums. Brīvais laiks.  Papildu organizēta ekskursija Naksnīgā  Parīze. Nakts Parīzes viesnīcā.

3. diena
Parīze-Ževerni (Ertreta)-Ruana.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Ževerni.  Normandija ir Ževerni ciematiņš. Šis mazais gleznainais ciemats slīpajā Sēnas krastā, ar tikai 540 iedzīvotājiem. Šeit pavadīja otro pusi dzīves impresionisma skolu dibinātājs, lielais mākslinieks Klods Monē.  Jūs redzēsiet ūdensliliju dīķi, kurā Monē rakstīja savus lieliskos mākslas darbus. Brauciens uz Ruanu. Pastaiga pa pilsētu ar visu grupu. Pa ceļam pēc izvēles iespējams noorganizēt vizīti uz lielo kūrortpilsētu Ertretu , atrodas Atlantijas okeāna krast. Tieši tur radās viens no skaistākajiem impresionisma šedevriem. Izmitināšanās viesnīcā, kas nav Francijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brige-Brisele.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Brigi. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks.  Brauciens uz Briseli. Apskates ekskursija pa pilsētu.  Brisele– franču valodā runājošo Flandrijas iedzīvotāju sala , kas ir vēsturisks simbols uzvarai pār iekarotājiem. Pilsēta ir celta sirds formā. 1979.gadā Briselei bija tūkstošgadu vēsture. Kājāmgājēju ekskursijas laikā pa Beļģijas karalistes galvaspilsētu Jūs redzēsiet  Rātsnamu un ģildes mājas vienā no Eiropas skaistākajiem laukumiem Grand Place , Manneken Pis, Briseles simbols, Svētā Dievmātes baznīca,  pasaules slavenais Atomijs  – vēl viens Briseles simbols. Izmitināšanās viesnīcā netālu no Amsterdamas. Nakts viesnīcā.

5. diena
Amsterdama.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Amsterdamu. Apskates ekskursija pa pilsētu. Dimantu fabrikas apmeklējums. Papildus piedāvājumā ir brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanālu. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

6. diena
(Volendama-Zaanse Shans)-Antverpena.
Volendama-Zaanse Shans.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai papildus ekskursija uz pilsētu Volendama vai Zaanse Shans. Zana krastu rotā piecas dzirnavas. Tas atgādina tos laikus, kad Zana produktivitāte bija atkarīga no vēja stipruma. Zaanse Shans etnogrāfisks, brīvdabas muzejs, kur zemnieki dzīvo ievērojot mūžsenās tradīcijas: nēsā tautastērpus un arī tupeles (koka kurpes), sieru uzgatavo pēc tradicionālajām tehnoloģijām.  Skaisti saglabājušās ēkas ir galvenais holandiešu dzīves piemērs 17-18. gadsimtā. Autentiskās mājas,  vēsturiskās kuģu būves, vējdzirnavu torņi katru gadu piesaista tūkstošiem tūristus. Šodien Volendama pazīstama kā etnogrāfiskais tūrisma centrs, «īstās Holandes» simbols. Katru gadu šeit ierodas vairāk nekā 2 miljoni ceļotāju, lai redzētu mazās veiklās mājiņas, logus kuri dekorēti, tāpat kā izstādes vitrīnas, senas baznīcas, mājīgās romantiskās ieliņas, skaistie kanāli, paceļamie tilti un slavenā vietējā osta, kur var atrast praktiski visu veidu zvejas laivas un jahtas. Brauciens uz Frankfurti na Maine. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.

7. diena
Parīze.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Parīzi. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks.  Papildus organizē ekskursiju uz slaveno Luvras muzeju. Papildus arī ekskursija uz Notrdamu de Parī +Latīņu kvartāls. Nakts viesnīcā.

8. diena
Parīze.
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.. 

! Tehnisku iemeslu dēļ ceļojuma grafiks var būt mainīts

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Parīze-Rīga;
Rokas bagāža;
Dzīvošana viesnīcā 3* pamatojoties uz brokastīm;
Grupu transfērs lidosta-viesnīca-lidosta  (Uz visiem lidojumiem no 10.30 līdz 13.00,un visi lidojumi no 13.00 līdz 18.00 citi reisi pa piemaksu 20 eiro no cilvēka uz vienu pusi);
Transporta pakalpojumi visas tūres laikā ar krievvalodīgu asistentu;
Ekskursija ar licencētu krievvalodīgu gidu pa Parīzi, Brigi, Briseli, Amsterdamu;
Živerni, Ruana, Antverpena apmeklējums ar krievvalodīgu gidu.

Papildus:
Viena persona divvietīgā numurā - 660 Eiro;
Ja Jūs ceļojat viens – 210 Eiro piemaksa par vienvietīgu numuru;
Maksa par vakariņām 90 eiro  (visās pilsētās izņemot Parīzē);
Piemaksa par pirmo rindu autobusā 50 eiro no cilvēka, otra rinda 40 eiro, trešā rinda 30 eiro.

Tūrē var piedalīties bērni no 4 gadu vecuma.

Izvēles ekskursijas pa papildu maksu:
Ieejas biļetes muzejos;
Ekskursija uz Fonteneblo - 68 eiro (iekļaujot ieejas biļetes);
Ekskursija Naksnīgā Parīze - 30 eiro;
Vakariņas un vakara kabarē šovs Mulen Ruža, (izmaksas atkarībā no izvēlētās vakara programmas);
Ekskursija uz Luvru ar gidu - 40 eiro + ieejas biļete 15 eiro;
Ekskursija Volendamā - 65 eiro;
Biļete uz kuģīti pa Sēnu - 13 eiro;
Biļete kuģītim pa Amsterdamas kanāliem - 16 eiro;
Ekskursija Notrdamā de Pari - 35 eiro;
Ekskursija Monmartrā - 35 eiro;
Brauciens uz Ertretu - 20 eiro;
Austiņas - 15 eiro uz visu nedēļu;
Reģistrētā bagāža 20 kg - 60 eiro;
Tūristu nodoklis izmitināšanai viesnīcā ir  1 eiro līdz 2 eiro par diennakti.

*Izstāžu laikā Parīzē nav garantēts ceļojuma apstiprinājums, pamatojoties uz viesnīcu Parīzes centrā !

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home