Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Gaismas Festivāls Berlīnē, krāšņā Potsdama un Sansusī pils

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Gaismas Festivāls Berlīnē, krāšņā Potsdama un Sansusī pils

Gaismas Festivāla laikā Berlīne kļūst līdzīga pasaku valstībai: miljardiem krāsainu gaismas staru izrotā pilsētas galvenās celtnes, Berlīnes ielas apgaismo simtiem prožektoru un lukturu, debesīs atskan salūta dārdi . Berlīnes mākslinieki priecē visus pilsētas ciemiņus ar profesionāliem gaismas uzvedumiem, kuri tiek attēloti uz ēku fasādēm!

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne – Potsdama

1. diena 

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Puzdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Фестиваль света в Берлине”Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā (15EUR): Berlīnes centrālais laukums- Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā un vienā no slavenākajām Berlīnes ielām, atklāj  Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko tēlu. Ekskursijas laikā redzēsim arī Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu. Brīvs laiks. Iesakām apmeklēt Berlīnes muzeju salu (Museumsinsel) – šeit atrodas pilsētas galvenie muzeji, Berlīnes mākslasdarbu un vēstures krātuve. Kopumā, pieci muzeji ietver sevī vairāk kā sešu gadsimtu vēsturi. Kopš 1999. gada muzeju kompleks ir iekļauts UNESCO mantojumu sarakstā. Katrs muzejs ir apmeklēšanas vērts un katrā no tiem var pavadīt pusi dienas. Pergamona muzejā ir plašs senās Tuvo Austrumu un islāma mākslas dārgumu klāsts, Neues muzejā atrodas ēģiptiešu, aizvēsturiskie un klasiskie eksponāti, savukārt Bode muzejā aplūkojama izcila skulptūru kolekcija. Vakarā: Gaismas Festivāls Berlīnē (Festival of Lights) – liela mēroga svētki: vairāk kā 70 ēku, vēstures un arhitektūras objektu piedalās šajos grandiozajos svētkos un kļūst par mākslas darbiem! Brandenburgas vārti, televīzijas tornis, pilsētas muzeji, Berlīnes katedrāle un citas pazīstamas ēkas, pārvēršās par gaismas instalācijām. Gaismas Festivāls Berlīnē notiek kopš 2005. gada un ir kļuvis ļoti populārs – miljoni tūristu atbrauc uz Vācijas galvaspilsētu šajā laikā, lai redzētu svētkus – šis ir populārākais Gaismas Festivāls Eiropā! Izbaudi vakaru spilgtos toņos! Nakts viesnīcā Berlīnē.

3. diena 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Потсдам”Brokastis. Brīva diena Berlīnē, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Potsdamu – vienu no skaistākajām Vācijas pilsētām (25EUR). Potsdamas simbols un viens no ievērojamākajiem apskates objektiem ir Sansusī pils (Schloss Sanssouci) un 290 hektāru lielais parks, kas ir ēku un dārzu ansablis, kuru 18.gs. sāka veidot Frīdrihs lielais. Pils celta rokoko stilā, kā atpūtas un izklaižu vieta – pils nosaukums tulkojumā nozīmē „bez rūpēm”, un tieši tā te paiet laiks – viegli un nemanot. Pils apmeklējums. Brīvs laiks. Dienas otrajā pusē atgriešanās Berlīnē. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

4. diena 

Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Vakarā atgriešanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšana
 • Ekskursija Berlīnē vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija Potsdama: 25 EUR / 20 bērniem līdz 12 gadiem
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR
 • Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos

 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home