Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Gar okeāna piekrasti no Lisabonas līdz Algarvei

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Gar okeāna piekrasti no Lisabonas līdz Algarvei

1. diena
Satikšanās Rīgas lidostā 2 stundas pirms lidojuma.
Tiešais lidojums: Rīga -  Lisabona, plkst. 13:25-16:00.
Ierašanās Lisabonā, pārbrauciens uz Obidušu.
Obiduša - viduslaiku cietokšņpilsēta - apburoša pilsēta ar balsinātām mājelēm, kas izvietojušās kalna galā... Pilsētu ieskauj iespaidīgas 14. gs. mūru sienas. Ziedošās bugenvilijas un šokolāde, džidžinja ar ķirsīti.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Cristal Caldas 3*.

2. diena
Brokastis.
Nazare - skaists zvejnieku ciemats okeāna piekrastē, kura pludmali rotā krāsainas laivas ar gariem, uzrautiem snīpjiem. Šeit kā senāk, joprojām var vērot zvejniekus rūtainos kreklos un to sievas vairāk kārtu apakšsvārkos lāpot zveju tīklus un žāvējot zivis. Augstu virs ciema kalna galā izvietojusies Sitio. No Sitio paveras skaista Nazares pludmales panorāma, te var vērot augstākos viļņus pasaulē! Brauciens ar funikulieri lejup no Sitio.
Brīvais laiks suvenīriem vai pusdienām kādā jūras velšu restorānā vai varbūt peldei okeānā.
Alkobasa klosteris - Portugāles lielākā baznīca.
Brauciens uz Fatimu. Brīvais laiks suvenīru iegādei. Fatima ir nozīmīga kristiešu svētvieta, kas 2017. gadā svinēja savu pirmo simtgadi! Neobaroka stila kaļķakmens bazilika ar 65 m augstu torni, svēto statujām un esplanādi izmēros divkārši pārsniedz Sv. Pētera laukumu Romā.
Pārbrauciens uz Almeirimu, iekārtošanās viesnīcā. Iespējams nogaršot šai pilsētai raksturīgo, slaveno „sopa de pedra” jeb „akmens zupu” vietējā restorānā.
Nakšņošana viesnīcā Hotel O Novo Príncipe Almeirimā.

3. diena
Brokastis.
Azeitao ciemats ir pazīstams ar saviem izcilajiem vīniem... Portugāļu vīna degustācija senā vīna ražotnē. 
Serra da Arrábida dabas parks ar mūžzaļiem krūmiem un kokiem - galvenokārt, priedēm un cipresēm, kas aizsargā skaisto savvaļas ainavu, putnus un dzīvniekus, tādus kā ērgļi, meža kaķi, āpši.
Brauciens uz Setubalu. Brīvais laiks Setubalas vecpilsētā ar tās pievilcīgajām ieliņām, skvēriem, daudziem veikaliem un kafejnīcām. Iespējams nobaudīt jūras veltes. Sv. Filipe cietoksnis, no kura paveras iespaidīgs skats uz upi un pilsētu.
Pārbrauciens uz Algarvi - Portugāles dienvidu piekrasti. Algarvi no Ziemeļportugāles atdala kalnu grēdas, to apskalo siltais okeāns un sasilda vēja plūsmas no netālu esošās Āfrikas, tādēļ Algarves klimats ir maigs un silts cauru gadu...
Iekārtošanās viesnīcā kūrortpilsētiņā Lagošā, Algarvē.
3 naktis vienā viesnīcā Lagošā! Hotel Montemar 3* (Lagos, Algarve).
Ostas pilsētiņa Lagoša slavena ar pludmaļu promenādi, saistās ar portugāļu jūrasbraucējiem un lielajiem ģeogrāfiskajiem atklājumiem. Forts, senais vergu tirgus, neskaitāmie zivju restorāni, kafejnīcas ar gardām kūciņām, veikaliņi, jauka osta ar buriniekiem, jahtas un kuģīši, kas piedāvājas pavizināt okeānā un aizvest līdz alām.
Brīvs vakars pastaigām vai peldei okeānā.

4. diena
Brokastis.
Portimana - viena no lielākajām Algarves pilsētām. Lieliskā Praia da Rocha pludmale - virkne līcīšu starp okeāna izvirzītajām sarkanajām un okera krāsas klintīm. Brīvais laiks peldei.
Sagrišas cietoksnis - prinča Henriha Jūrasbraucēja uzbūvētais cietoksnis, kas palicis pāri no navigācijas skolas un kuģubūvētavas, no kuras 15. gs. portugāļu karavelas sāka slavenos cilvēcei nepazīstamo jūru iekarojumus.
Eiropas dienvidrietumu pats galējais - Sanvinsenti rags. Viduslaikos ticējuši, ka 60 metrus augstās klintis, kas pavērstas pret okeānu, ir pasaules gals. Okeāna viļņi ir radījuši garas, smilšainas pludmales un izgrauzuši klintīs dziļas aizas.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Montemar 3* Lagošā.

5. diena
Brokastis.
Brīva diena atpūtai pie okeāna kūrortpilsētā pilsētā Lagošā. Iespējams doties papildus ekskursijās, pastaigā pa Lagošu un veikaliņiem vai nodoties ūdenssporta aktivitātēm pludmalē.
Iespējams (ar laivu) Benagil alas apmeklējums. Iesakām nobaudīt svaigi grilētas sardīnes, kas ir viens no šī reģiona raksturīgajiem ēdieniem!
Nakšņošana viesnīcā Hotel Montemar 3* Lagošā.

6. diena
Brokastis.
Dosimies uz Lisabonas pusi. Sintra (UNESCO) - eksotiska, mežiem apaugušu aizu un svaiga ūdens strautiņu ieskauta aristokrātisko karaļu un mākslinieku atpūtas vieta Sintras kalnos. Da Regaleiras pils - burvīgu dārzu ieskauta neomaneulinu stila pils, kas pārpildīta ar vēsturiskiem un mistiskiem simboliem...
Brīvais laiks pusdienām Sintras vecpilsētā.
Roka rags - bāka uz iespaidīgās, 140 m augstās klints, iezīmē Eiropas kontinenta galējo rietumu punktu.
Brauciens caur slavenību un miljonāru pilsētu Kaškaišu.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Sana Metropolitan, Lisabonā. 2 naktis vienā viesnīcā!

7. diena
Brokastis.
Lisabonas apskate. Belaiņas rajons un Belaiņas tornis - kādreiz bijusi bāka, kas rādija ceļu jūrasbraucējiem, kuri atgriezās no Indijas un Jaunās pasaules. Alfama kvartāls, kam raksturīgas cieši saspiestas šauras ieliņas, blīvi rindotas mājas, kuru balkonus „rotā” izkārta izmazgātā veļa, mazi krodziņi un nelieli veikaliņi. Virs Alfamas paceļas iespaidīgā Castelo de Sao Jorge jeb Svētā Jura cietokšņpils.
Brīvais laiks Lisabonas vecpilsētā.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Sana Metropolitan, Lisabonā.

8. diena
Brokastis.
Lisabonas modernais Expo rajons - celts par godu Expo’98 izstādei. Moderna arhitektūra un garākais Vasco de Gama tilts Eiropā. Pastaiga pa rajonu un iespēja iegādāties pārtikas suvenīrus mājās vešanai.
Brauciens uz lidostu.
Lidojums: Lisabona - Rīga, plkst. 16:40-23:05.

Cenā iekļauts:
lidojums Rīga-Lisabona-Rīga;
nododamā bagāža līdz 20 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
visi programmā minētie pārbraucieni ar autobusu;
nakšņošana viesnīcās ar brokastīm (1 nakts 3* viesnīcā Kaldaša da Raiņa, 1 nakts 3* viesnīcā Almeirimā, 3 naktis 3* viesnīcā Lagošā, 2 naktis 4* viesnīcā Lisabonā) divvietīgos numuriņos ar labierīcībām;
grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā.

Papildus:
Nazare pacēlājs no Sitio - 2 EUR (vienā virzienā);
Sagrišas cietokšņa apmeklējums - 6 EUR / 3 EUR seniors;
Da Regaleiras pils apmeklējums - 10 EUR / 5 EUR seniors;
Akmens zupa + bagātīgas vakariņas - ~ 15 EUR;
Alkobasas klosteris - 6 EUR / 3 EUR - seniors;vīna degustācija - ~ 3 EUR;
dzeramnaudas vietējiem gidiem un šoferiem - 16 EUR;
pārējā ēdināšana, kas nav minēta programmā;
ceļojuma apdrošināšana uz brauciena laiku;
piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 150 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home