Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Grand tūre Malaizijā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Malaizija   »   Grand tūre Malaizijā

1. diena
Ielidošana Kualalumpurā. Tikšanās lidostā. Transfers uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā Corus Hotel-4*, Deluxe room

2. diena
09:00 – Vēsturiskais ceļojums Malakkā!  
Jūs veiksiet ceļojumu caur laiku izcelsmi. Jus ierodaties Malakkā, kur agrāk valdīja portugālieši, Holandieši un angļi, 400 gadu valdīšanas laikā. Ekskursijas laikā Jus varat redzēt Chen Hun Den vecākais ķīniešu pussala templis ,Portugales cietoksnis, De Santjago osta. St.Baznīca  1511. gadā uzcelšanas laikā, kur St.Francisks Ksavjers  tur apglabāts. Jus apmeklejat Babas-Njunjas muzejs, ka arī kuģu muzejs un dcaudz ko citu. Pusdienas vietējā restorānā. Izmitināšana viesnīcā Corus Hotel-4*, Deluxe room.

3. diena
09:00 - Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju pa Kualalumpuru.
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet greznu Karaļa pili (fotografēšana), Valsts mošeja, Neatkarības laukums, Sultana Abdula Samada ēka (viņa vārdā nosaukta , kurš valdīja Selangorā, celtniecības sakumā 1894. gada un tika pabeigta pec 3.gadiem.), Karaliskais kriketa klubs Selangors, St.Marijas baznīca. Un protams Jūs redzēsiet ,ka ir jau pieņemts Kualalumpura simbolu  -  Petronas tornis ( ekskursijas beigā ieteicam patstāvigi uzkapties un redzēt Petronas torni no iekšpūsēs,(nākotnes ēka) 
Izmitināšana viesnīcā Corus Hotel-4*, Deluxe room

4. diena
Brokastis viesnīcā. 8:30 no rīta, pēc izbraukšanas no Kuala-Lumpura pa ceļam uz Kameron Hailends, kas atrodas aptuveni 1542 metrus virs jūras līmeņa. Pēc tam apstāšanās ceļš un Batu-Keivsa alas apmēklējums, kas veido kompleksu ar gigantas alās. Alas vecums ir aptuveni 400 miljonu gadu. Griestu augstums alā ir simts metru attālumā, dažie griesti ar atverem, caur kurus gaisma nonāk alā, apgaismo skaisto altāri un skulptūras.
Īss pusdienās pārtraukums Tapah pilsetā, pirms pārvietošanas uz ziemeļiem, uz tējas plantācijām, kas atrodas 1542 metrus virs jūras līmeņa un slavena ar savu augsto tējas kvalitāti. Pa ceļam pietura pie ūdenskrituma.
Ierodoties Kamerona Hailendza apmeklēt tējas plantācijas un dārzeņu tirgū, (Tējas plantācijas pirmdienas būs slēgti).
Izmitināšana viesnīcā Heritage Cameron Highland Resort 4*, Deluxe room. 
 
5. diena
Brokastis viesnīcā 09:00 – transferfs uz tropisko mežu / Belum džungļos. Ceļas laikā Jūs apmeklējiet Sema \Poha Tonga laikmetā alas templi, Ubudias mešeja, Iskandar Janas pili. 
Ierodoties kūrortā, registrācija un vakariņas restorānā ar skatu uz ezeru, džungļos.
Izmitināšana viesnīcā Belum Rainforest Hotel, Superior Room.

6. diena

Brokastis viesnīcā. Rīta pastaigas džungļos un salām, Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet:
• Vietas apdzīvotajos ziloņiem, panteras, pērtiķi, čuskas un citi dzivnieki. Ar jums būs pieredzējušais ceļvedis, kas ļauj redzēt bīstamas džungļos bez apdraudējumu veselībai.
• Ja paveiksies, redzēsiet vislielāko puķi pasaulē Amorfofallus. Tā izmēri ir iespaidīgi – augu augstums var būt lielāks par 2,5 metriem, lapu garums līdz 5 metriem. Ziedēšana ilgst līdz divām nedēļām, augu auds uzkarst līdz četrdesmit grādiem. ziedu aromats ir ļoti slikts un spēcīgs, tādējādi piesaistot kukaiņus to apputeksnēšanai.
• Apmeklējiet Malaizijas ciematu, kuru iedzīvotāji dzīvo bez civilizācijas, nelielas koka mājās bez mēbelēm ( Parbaudes laikā ANTARIO inspēkcijas ciemātā dzīvo 32 cilveki) 
• Ceļojuma beigas pikniks pie ūdenskrituma ar iespēju peldēties un vel reiz pastaigat džungļos (Pie ūdenskrituma ir īpašas takas ar atbalsta virvēm)

Izmitināšana viesnīcā Belum Rainforest Hotel, Superior Room

Картинки по запросу "куала лумпур"

7. diena

Brokastis viesnīcā. Iziešana. Pēc tam brauciens turpinās uz Bukitu Mera, kur Jūs redzēsiet  orangutanus. Bukit Mera kurorts – tas ir viens no vadošajiem ekotūrisma kūrortiem Malazijā ziemeļu regionā. Kūrorts piedāvā plašu atrakcijas diapazonu. Pārsteidzošs fakts: 97% Orangutana DNS ir identisks cilvēka! Nosaukums "orang utan" tulkojumā no malazijas uz angļu nozīmē «meža cilveks». Nav pārsteidzoši, tie ir ļoti gudri radījumi, kam ir spēja domāt, sajust un izteikt emocijas, kā mums.
Tad turpināt savu braucienu uz Pinangas salas, izmantojot ceturto garāko tiltu uz Dienvidrietumos Āziju.
Ierodoties viesnīcā, dodieties uz reģistrāciju, pēc brīvais laiks pēc jūsu izvēles. Pinagā daudz kafeinīcas, restorānu, pastāigu ielas, nakts tirgū! Pēc ceļojuma Jūs varat peldēties siltā jūrā, braukt ar ūdensmotociklu, lidot ar izpletni! 
Izmitināšana viesnīcā: Four Points by Sheraton, Deluxe room

8. diena

Pēc brokastīm, dodoties uz tropu augļu saimniecību – kura atrodas 800 metru virs jūras līmeņa. Dārza ir vairāk nekā 200 dažādu veidu tropu un subtropu augļu. Pēc ekskursijas būs iespēja nobaudīt gardas un saldus svaigus augļus no saimniecības. Tālāk braucām uz Balik Pulau. Pā ceļām, redzēsiet lauku dekorācijas. Pēc pusdienas, ceļojums turpināsies uz Dzoržtaunu. Apmeklēsiet Fortu Kornoullisu - nosauktu par godu ģenerālgubernatoru Bengālijā, Čarlz Kornuollis - tas ir viena no visvairāk vēsturiskām vietām Džoržtauna. Pastaiga pa harmonijas ielu, tur atrodas trīs vecākas mājas. Mešeja kapitana Klinga, Guanj Inj Templis un baznīca St.Georģija. Tie ir konstruēti, tajā pašā laikā 1800 gadsimtā, apkaimes paši ir multi-rasu, tāja laika. Tālāk, apmeklējiet Chayamangkalaram - ceturta  pasaulē pec garuma pusguļus Buddha un templis Dhammmikarama, pirmais budistu templis uzcelts Penaga 1803. Gadsimtā.

9. diena

Brīva diena. Atpūta pludmalē, kafejnīcu un restorānu apmeklējums.
Izmitināšana viesnīcā Four Points by Sheraton, Deluxe room.

10. diena

Brokastis viesnīcā
Rīta transfērs uz ostu, tālāk pasakainās Langkawi salās apmeklējums, transfers visnīcā.
Brīvais laiks. Izmitināšana viesnīcā Berjaya Beach Resort, Rainforest Chalet.

11.-14. diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta pludmalē vai papildus ekskursijas. Tiem kuri izmitinā šajā viesnīcā viesnīcā Berjaya Beach Resort, atrakcijas atrodas netālu no viesnīcas.
Izmitināšana viesnīcā Berjaya Beach Resort, Rainforest Chalet.

15. diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta pludmalē vai papildus ekskursijas. Transfers uz lidostu.

Cenā iekļauts:

Aviobiļetes Rīga-KualaLumpur-Rīga;
Ekskursijas un transferi pec programmas ar angļu;
valodā runājošu gidu/šoferu;
Aviobiļetes: (cena dotajā brīdī 730 EUR no cilvēka, cena var mainīties);
Ēdieni norādīti programmā;
Izmitināšana augstāk minētajos viesnīcas vai lidzīgas.

Papildus:

Individuālā apdrošināšana;
Vīza nepilsoņiem (ir jāveic iepriekš);
Papildus transfērs, ekskursijas, ēdieni nav iekļauti programmā);
Dzērieni pēc programmas;
Jebkuri personīgie izdevumi;
Piemaksa par krievu valodā runājošu gidu uz maršrutu 1600 EUR no grupas.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home