Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Grieķijas valdzinājums un atpūta pie jūras

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Grieķija   »   Grieķijas valdzinājums un atpūta pie jūras

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Čehija. Nakts viesnīcā Brno apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 

white and green cliff beside ocean2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Slovākija. Ungārija. Ierašanās Segedā. Segeda – viena no populārākajām Ungārijas kūrorta pilsētām. Ārstnieciskā termālā ūdens peldvieta „Anna”, kas nesen rekonstruēta, piedāvā patīkamu un pilnvērtīgu relaksāciju baseinos ar dažādiem efektiem. Izbaudām to! Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Drobeta-Turnu Severin apkārtnē Rumānijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Rumānijas un Bulgārijas mainīgās ainavas. Skats uz Transilvānijas Alpiem, Domogled – Valea Nacionālo parku. Donavas upes romantiskie loki. Rilas, Ririn kalnu un Strumas upes ielejas gleznainās ainavas. Bulgāru nacionālās vakariņas un vīns. Nakts viesnīcā Bulgārijas – Grieķijas pierobežā. Ierašanās viesnīcā.

white concrete building beside body of water during daytime4. diena
Brokastis. Ceļš uz Meteorām. Meteoras kalnu klosteri - vieta, ko noteikti jāapmeklē Grieķijas iepazīšanas tūrē. Meteora atrodas Tesālijā, Grieķijas vidienē. Šeit atrodas nozīmīgākie Austrumu pareizticīgo klosteri. Seši no klosteriem celti smilšakmens bluķu virsotnēs. Pirmie to iedzīvotāji bija bizantiešu vientuļnieki, kas šeit apmetās jau no 11.gs. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā. Ierašanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Diena atpūtai. Viļņu čalas Zilā karoga pludmalē uz Gerānijas kalna fona. Romantiska rītausma un saulriets Korintas līcī. Aktīvas atpūtas cienītājiem iesakām pastaigas gar jūru vai pa kalnu takām. Iespēja nobaudīt termālo avotu minerālūdeni, ko jau senatnē dēveja par “dzīvības ūdeni”. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

beach lounge on seashore facing the sea

6. diena
Brokastis. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija uz Atēnām (par papildus samaksu 35 € ) - demokrātijas, filozofijas, Olimpisko spēļu, politisko zinātņu, rietumu literatūras, matemātisko principu, traģēdijas un komēdijas dzimteni. Šī brauciena laikā skatīsim vēsturiskās un arheoloģiskās bagātības galvaspilsētā - Atēnās, pārlapojot mītus un leģendas. Šķiet, nav daudz pilsētu pasaulē, kas varētu lepoties ar tādu vēsturi kā Atēnas. Un kaut Akropole nenoliedzami ir Atēnu galvenais tūrisma objekts, pat neskaitāmās pilsētas viesu ordas nav spējušas laupīt tās maģiju. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Brīvs laiks Plakā – vecpilsētā. Praktiski pirkumi, suvenīri, garšvielas, augļi... Atgriešanās kūrortā. Atpūta. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

7. diena
Brokastis. Saule, pludmale, atpūta, relaksācija. Brīva diena kūrortā, vai izbraukuma ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 40 € ) uz Peloponēsu. Iespaidīgais klintīs izcirstais Korintas kanāls, Epidaura – Asklēpija kulta vieta un sengrieķu izcilais teātris, Nafplio – viena no gleznainākajām Grieķijas pilsētām, un leģendām apvītās un zelta bagātās Mikēnas. Tieši Peloponēsā ir Grieķijas lielākās citrusu plantācijas. Atgriešanās kūrortā, saules un jūras pelde Korintas līča ūdeņos. Vakarā iespēja apmeklēt Grieķu tavernu, kur iespēja nobaudīt nacionālo virtuvi. Atgriešanās kūrortā. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

clam sea and mountain8. diena
Brokastis. Brīvs laiks. Aptūta pie jūras. Piedāvājam (par papildus samaksu 40 € ) doties izbraucienā uz Sūnija zemesragu. Šis ir viens no gleznainākajiem ceļiem, gar piekrastes rajoniem un priekšpilsētām: Glifāda, Vuliagmeni ezers (laiks peldēšanai siltajā, ar sēru bagātajā ūdenī), Varkīza un tālāk gar Egejas jūras līča krastiem. Pašā Sūnija zemesragā uz klints kraujas paceļas Poseidona templis. No šīs vietas paveras varens, elpu aizraujošs skats uz jūru. Atgriešanās kūrortā. Atpūta. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

9. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Senie Delfi. Var runāt par Grieķijas dabu, kūrortiem, kalniem un lielpilsētām, bet tikai Delfos cilvēks tā pa īstam apjauš, kas ir Grieķija! Delfi ir ne tikai Grieķijā, bet visā pasaulē pazīstama svētvieta, kas atrodas ļoti skaistā vietā — Parnasa kalnu pakājē. Jau pa gabalu var redzēt mazliet iesārtās klintis, kuru nogāzē tādos kā pakāpienos arī Delfi izvietojušies. Daba harmonijā ar senu vēsturi. Laiks ceļā. Baudām Grieķijas vilinošo dabu. Skats uz Olimpa kalnu – Grieķijas vispazīstamāko un populārāko mitoloģisko vietu, kas sevī slēpj „Zeva troni”, ko mēdz dēvēt arī par „Zeva vannu”. Nakts viesnīcā Sofijas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Bulgārija. Rumānija. Ierašanās Timišoārā - Rumānijas mazajā Vīnē, kā to sauc paši rumāņi. Pilsētas iepazīšanas pastaiga: Romas vilcene, Rems un Romuls, reformātu baznīca Toksa, Operas laukums, Romas katoļu baznīca. Piedāvājam Rumānijas nacionālās vakariņas un vīnu. Nakts viesnīcā Timišoāras apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

11. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Rumānija. Ungārija. Slovākija. Ceļš līdz Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess un telpās. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

houses near body of water under blue sky during daytimeCeļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 215;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 180;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētu sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
izbraukuma ekskursija uz Sūnija zemesragu 40 € ; izbraukuma ekskursija uz Peloponēsu (Korintas kanāls, Epidauras, Nafplio, Mikēnas) 40 € ; izbraukuma ekskursija uz Atēnām 35 € .

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 115 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 € , bērniem līdz 14 g. 85 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem un muzejiem:
Nacionālās vakariņas Rumānijā no 20 € ; nacionālās vakariņas Bulgārijā no 20 € ; Klosteris Meteorās 3 € ; Epidauru svētvieta un muzejs 12 € ; Grieķu vakars 45 € ; Atēnu Akropole 20 € ; Mikēnas 12 € ; Delfu svētvieta un muzejs 12 € ; Taverna 35-40 € ; Sabiedriskais transports Atēnās 1,70 € ; Peseidona templis 8 € ; Vuliagmeni ezers 15 € ; termālais baseins Segedā no 8 € ; Bešenovas termālais baseins no 24 €; Tūrisma nodoklis Grieķijā 1,50 € par vienu nakti.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home