Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Grieķu pareģojumi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Grieķija   »   Grieķu pareģojumi
Programmā ir iekļauti slaveni senie pieminekļi un pareizticīgo klosteri. Saules apspīdētā Elāda ir ne tikai pagātnes pieminekļi, bet arī skaistas ainavas: olīvu birzis, debeszilā jūra, skaistas pludmales, rosīgas pilsētas un mierpilnie ciematiņi. Kruīzs uz Skiatu ir lieliska iespēja izbaudīt Vidusjūras klimatu un atpūsties princeses Diānas iecienītajā salā.

1. diena
Ierašanās lidostā. Tiešais lidojums uz Kavalu. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšana. Brīvais laiks (atkarībā no ierašanās laika), vakariņas un nakšņošana viesnīcā Kavalā.
 
2. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Pārbrauciens uz SALONIKI, pa ceļam neliela pietura FILIPĀ, senās Grieķijas pilsētā, kuras arheoloģiskā vieta ir iekļauta UNESCO sarakstā. Programma Saloniki*: Bizantijas kultūras muzeja vai Arheoloģijas muzeja apmeklējums, pastaiga uz Sv.Dmitrija baziliku, kas bija pilsētas aizbildnis.
Transfērs uz KALAMBAKU vai TRIKALU, izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
3. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Apmeklēsim vienu no lielākajiem kontinentālas Grieķijas tūrisma objektiem - uz klintīm izvietoto klostera kompleksu METEORA*, kur var sajust noslēpumainības un svētlaimīga klusuma atmosfēru, un apbrīnot burvīgos panorāmas skatus. Bizantijas ikonu darbnīcas apmeklējums, kur var uzzināt par interesanto ikonu "rakstīšanas" procesu.
Transfērs DELFI, izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
4. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Parnassus klinšu ieskauto, UNESCO aizsargāto, seno DELFI*, kas ir vispopulārākā Grieķijas arheoloģisko izrakumu vieta. Apmeklēsim Apollona templi, kur augstākais orākuls Pītijs pravietoja Grieķijas nākotni un ar savām vīzijām ietekmēja visas Grieķijas nākotni. Ieteicamās apskates vietas: Atēnu Valsts kases drupas, Sakrālais aplis, Apollona templis, Dionīsam veltītais teātris, stadions ar 6500 sēdvietām, kur notika pitu spēles. Pēc tam mierīga pastaiga pa kluso, tradicionālo ARAHOVAS ciematu. Pārbrauciens uz HOSIOS LOUKAS. Apmeklēsim Stīrijas Sv.Lūka klosteri.
Transfērs uz viesnīcu ATENĀS, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.
 
5. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Apskates vietas ATĒNĀS: UNESCO sarakstā iekļautās, slavenās Akropoles* apmeklējums, kur atrodas seno tempļu kompleksa paliekas. Akropoles muzeja* apmeklējums: jaunajā ēkā ir apskatāmas skulptūras, ēku daļas un citi Akropolē atrastie artefakti. Panorāmas izbrauciens pa Atēnām. Pārbrauciens uz LAMIA vai KAMMENA VOURLA. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
6. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvs laiks vai pēc izvēles ekskursija (par papildu samaksu uz vietas): SKIATA SALA.
Brauciens uz SKIATA SALU. Šo nelielo salu tūristi dēvē par paradīzi uz zemes. Tās galvenā apskates vieta ir Koukounaries pludmale ar smalkām zeltainām smiltīm un zilo jūras ūdeni. No pludmales var redzēt slaveno viesnīcu “Skiathos Palace Hotel”, kurā savulaik atpūtās princese Diāna. Salas unikalitāti var redzēt arī uz ekrāna, jo šeit tika filmētas ainas mūziklam Mamma Mia ar Merilu Strīpu galvenajā lomā. Brīvais laiks salas pludmalē. Atgriešanas uz viesnīcu LAMIA vai KAMMENA VOURLA, vakariņas, nakšņošana.
 
7. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukšana uz KAVALU. Pietura PIERIA, lai nopeldētos. Tur atrodas gleznainas pilsētiņas, kas celtas pēc Maķedonijas tradicionālās arhitektūras parauga, un apkārt esošās veģetācijas variācijas apstiprina šīs teritorijas estētisko harmoniju. Tas ir labi strukturēts tūrisma kūrorts ar kvalitatīvām viesnīcām un pakalpojumiem, kā arī iecienīts sākumpunkts alpīnisma braucieniem uz Olimpisko dievu mājvietu.
Brauciens uz KAVALU. Vakariņas vietējā tavernā un nakšņošana viesnīcā Kavalā.
 
8. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no izbraukšanas laika). Transfērs uz lidostu un tiešais lidojums uz Latviju.
Tiem, kas pagarina savu uzturēšanos vēl uz nedēļu: brokastis, izrakstīšanās, transfērs uz lidostu, transfērs uz izvēlēto viesnīcu.
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Kavala-Rīga (ar čartera reisiem)
 • Transfērs ar autobusu vai mikroautobusu
 • Izmitināšana: 7 naktis viesnīcās ceļojuma maršruta laikā
 • Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas
 • Ekskursiju programma
 • Vietēja gida pakalpojumi
 • Pārstāvja pakalpojumi uz vietas
Papildus:
 • Veselības apdrošināšana 
 • Ieejas biļete muzejā Salonikos - 8 EUR par personu (Senioriem virs 65.g.v. - 4 EUR par personu, jauniešiem līdz 24 g.v. - bezmaksas)
 • Ieejas biļete Meteoras klosteros – 3 EUR par personu (ieeja vienā klosterī)
 • Ieejas biļetes Delfos – 12 EUR par personu (Senioriem virs 65.g.v. - 6 EUR par personu, jauniešiem līdz 24 g.v. - bezmaksas)
 • Ieejas biļete Akropolē - 20 EUR par personu (Senioriem virs 65.g.v. - 10 EUR par personu, jauniešiem līdz 24 g.v. - bezmaksas)
 • Ieejas biļete Akropoles muzejā - 15 EUR par personu (Senioriem virs 65.g.v. - 10 EUR par personu, jauniešiem līdz 24 g.v. - bezmaksas)
 • Pēc izvēles ekskursija: kruīzs uz Skiata salu - 50 EUR par personu (iekļauts: transfērs uz/no izbraukšanas vietas, kruīzs, pusdienas uz kuģa)
 • Obligātais tūrisma nodoklis (maksājams uz vietas viesnīcā) - 1,50-10 EUR /dienā par numuru
Ieejas biļetes apskates objektos (tiem, kas vēlas apmeklēt - par papildu samaksu uz vietas. Lūgums paziņot par vēlamiem apskates objektiem divas nedēļas pirms izlidošanas).
Apmeklējot Meteoru, nepieciešams atbilstošs apģērbs: vīriešiem - garas bikses un aizsegti pleci, sievietēm - gari svārki vai kleita līdz celim vai garāka (bikses nav atļautas), aizsegti pleci un dekoltē.
Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home