Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Iepirkšanās Vācijā izpārdošanu laikā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Iepirkšanās Vācijā izpārdošanu laikā
1. diena
Plkst. 06:00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Nakšņošana Polijā.
 
2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Drēzdeni. Brīvais laiks pilsētā. Visa diena atvēlēta pirkumu veikšanai. Tirdzniecības centrs” «ALTMARKT GALERIE DREZDEN». Milzīga tirdzniecības centra 2 stāvos atrodas slavenu zīmolu veikali un vietējās- Vācijā ražotās preces. Sīkāku informāciju varēs saņemt birojā vai grupas vadītāja. Vācu preču kvalitate parasti iepriecina pircējus! Iespējams doties pilsētas apskates ekskursijā. Teātra laukums un atjaunotais Operas teātris, Brila terase, pasaulē slavenais Cvingera pils ansamblis, Drēzdenes gleznu galerija (iespējams apmeklēt individuāli), kājāmgājēju- tirdzniecības iela Prager. Nakšņošana viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Visa diena atvēlēta pirkumu veikšanai. Pēc izvēles- iespējams doties izbraukuma ekskursijā uz Meisenas pilsētiņu, pilsētiņu, kuras vēsture cieši saistīta ar Eiropas porcelāna ražošanas vēsturi. Vēsturiskās, gandrīz 300 gadus senās, manufaktūras apmeklējums. Meisenas porcelāns pazīstams visā pasaulē. Tieši šis porcelāns, kura simbols ir 2 sakrustoti zobeni, atnesa pasaules slavu Meiseneas pilsētiņai. Manufaktūras darbnīcās un demonstrācijas zālēs uzskatami ir atspoguļota šīs ražotnes vēsture, porcelāna ražošanas tehnika un aplūkošanai novietoti produkcijas paraugi.
Brīvais laiks Drēzdenē. Izbraukšana uz māju pusi. Nakšņošana Polijā.
 
4. diena
Brokastis. Diena ceļā. Vēlu vakara ierašanās. Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
1 vieta tūrisma klases autobusā;
3 naktis viesnīcā;
3 brokastis viesnīcā;
ceļa un transporta izdevumi;
grupas vadītaja pakalpojumi;
galveno tirdzniecības centru un outletu apmeklējumu organizēšana.
 
Papildus:
Ekskursija ar vietējo gidu Drēzdenē - 20 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Meisenu - 25 EUR;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home