Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Indijas okeāna brīnums

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Šrilanka   »   Indijas okeāna brīnums
Šrilanka ir ideāls galamērķis, lai sāktu iepazīt Āziju. Šeit ir mums pieņemama un saprotama kultūra, draudzīgi un sirsnīgi vietējie iedzīvotāji, garšīgi ēdieni un krāšņa daba. Te vienuviet saplūst budisms, hinduisms, islāms un kristietība. Šī valsts ir kā aizvērts gliemežvāks, kas lēnām atveras, lai parādītu savus dārgumus. Pasaules kartes mērogā Šrilanka izskatās kā pērle Indijas okeānā. Mēs brauksim uz Šrilanku, lai ieraudzītu pasakainu pasauli, pilnu eksotikas, baudītu dabu un veldzētos Indijas okeāna siltajos ūdeņos.
 
1. diena
17:00 tikšanās Rīgas lidostā. 19:00 – 22:55 lidojums Rīga – Stambula. 02:10 – 15:00 lidojums Stambula – Kolombo.
 
2. diena
15:10 ierodamies Kolombo. Transfērs uz viesnīcu un atpūta pēc lidojuma. Kolombo – Šrilankas galvaspilsēta. Skaļa, drudžaina ostas pilsēta. Juceklīgā satiksme, eiropietim neierastā kārtība uz ielām un sabiedriskās vietās šrilankiešos izraisa tikai smaidu un viņu jau par nacionālo moto kļuvušais teiciens no problem liecina par austrumu domāšanas un uztveres veselīgumu. Nakts viesnīcā Negombo.
 
3. diena
Brauksim uz Pinnawala ziļoņu rehabilitācijas centru, kuru aizsardzībā mitinās no ziloņu bara noklīdušie, vecākus zaudējušie vai slimie ziloņi. Upes malā varēsim noskatīties daudzo ziloņu ūdenspriekos. Būs iespēja arī pabarot mazos zilonēnus. No rīta, pēc tējas nobaudīšanas, dosimies uz Dambulu – Šrilankas skaistāko alu tempļu pilsētu. Alās atrodas dučiem stāvošu, guļošu Budas un Hivas dievību atveidojumu. Dambulas alu templis ir lielākais un neapšaubāmi iespaidīgākais ar 200 gadu veciem sienas gleznojumiem, kuros redzamas Budas dzīves ainas. Saskaņā ar senajām Šrilankas hronikām, Sigīriju kā jauno galvaspilsētu, izvēlējies karalis Kasyapa. Ieeju pilī "apsargāja” milzīgs akmens lauva. No tā cēlies šīs klints nosaukums – Lauvas klints. Šodien Sigīrija ir UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Sigīrijas cietoksnis – pasaules nozīmes arhitektūras un mākslas meistardarbs ar ūdens dārziem un brīnišķīgām jaunavu freskām uz klints sienām, spoguļu siena ar seniem grafiti, kas liecina par aizgājušās impērijas spožumu. Vakariņas un nakts viesnīcā Dambullā.
 
4. diena
Šodien izbaudīsim dienu tipiskā šrilankiešu ciematā. Trīs stundu pastaigā vērosim vietējos laukus, gids mums stāstīs kā pasargāt plantācijas no ziloņiem. Vēlāk atgriezīsimies ciematā uz pusdienām. Būs interesants pasākums un piedzīvojums – safari ziloņu mugurā. Vakariņas un nakts viesnīcā Dambullā.
 
5. diena
Pa ceļam uz Kandi, apskatīsim garšaugu paradīzi Matali, kur redzēsim augam kanēli, krustnagliņas, muskatriekstus, vanilīna  pupiņas, kardemonu. Iegriezīsimies arī pie vietējā amatnieka, lai apskatītu, ko var izdarīt un uztaisīt no kokosrieksta. Apmeklēsim Svētā  Budas  Zoba  templi  –  īpašas  ievērības  vietu Šrilankas budisma vēsturē. Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.
 
6. diena
Pēc brokastīm brauksim uz The Kandyan Manor ģimenes uzņēmumu. Ar saimnieku apmeklēsim vietējo tirgu, lai izvēlētos produktus mūsu maltītei. Kopā gatavosim tipiskākos Šrilankas ēdienus – karijus, zivis, garneles. Pēc pusdienām mumsparedzēts Karaliskais Botāniskais dārzs Peradeniya ar angļu plantatoru laikā stādīto palmu avēniju no Birmas, Japānas, Ķīnas ievesto bambusu audzēm; muskatriekstu, kaučukkoku, hinīnkoku, tējas krūmu un kafijas koku birzīm. Pēcpusdienā brīvs laiks, lai iepazītos ar vietējo tirdziņu vai lielveikaliem, vai vienkārši atpūstos kādā no SPA saloniem. Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.
 
7. diena
Lieliska diena, lai dotos ceļojumā uz Nuwara Eliya – Mazo Angliju,  kas atrodas 1800 m augstumā. Mums būs laiks, lai izbaudītu skaistos panorāmas skatus, kas pavērsies pa logu. Tējas plantācijas, dārzeņu dobes un kalni. Tā ir zaļojošu kalnu un tējas plantāciju ieskauta angļu stila pilsēta ar sarkanu ķieģeļu ēkām. Košo ainavu padara vēl dzīvāku 108 m augstie Ramboda ūdenskritumi. Te uzzināsim, kā top visaktīvākās, garšīgākās, smaržīgākās un enerģētiskākās tējas pasaulē. Vakariņas un nakts viesnīcā Nuvara Elija.
 
8. diena
Dienas pirmajā pusē garāks pārbrauciens uz Jala nacionālo parku – pazīstamāko Šrilankas parku.Ar apvidus automašīnām dosimies safari. Šeit dzīvei piemērojušies dažādu sugu dzīvnieki – ziloņi, krokodili, brieži, pērtiķi. Netrūkst arī dažādu sugu putni.  Vakariņas un nakts viesnīcā Tissamaharama.
 
9. diena
Dienas pirmo pusi aizņems pārbrauciens no Tissamaharamas uz Beruvalas kūrortu. Pa ceļam apskatīsim Galles pilsētu ar holandiešu celto fortu, kas savulaik paglāba pilsētu no cunami, būs laiks, lai paēstu pusdienas kādā no vietējiem restorāniem. Vakariņas un nakts viesnīcā Beruvalā.
 
10. – 12. diena
Brīvas dienas relaksācijai un atpūtai. Iespēja izbaudīt saules un ūdens peldes. Masāžas. Vakariņas un nakts viesnīcā Beruvalā.
 
13. diena
Brauciens uz Kolombo. Pilsētas apskates ekskursija. Transfērs uz  lidostu. 21:30 - 06:35 lidojums Kolombo – Stambula. Nakts lidmašīnā.
 
14. diena
Agri no rīta ierašanās Stambulā. 10:00 – 12:00 lidojums Stambula – Rīga.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Kolombo – Rīga un lidostu nodokļi;
Šrilankas vīzas izmaksas;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītnes 3*, 4* viesnīcās divvietīgā istabā;
12 brokastis un 12 vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas un ieeja biļetes apskates objektos;
latviski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi;
krievu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi ekskursiju dienās.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home