Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Klasiskā Itālija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Klasiskā Itālija

Roma – (Neapole/Pompeja) - (Sjēna)-Florence- (Piza) - Venēcija - Roma

1. diena  
Ierašanās Romas lidostā. Grupas transfēŗs uz viesnīcu 3* (netālu no centra).

2. diena
Brokastis. Brīvais laiks. Dienas otrajā pusē 3 stundu kājāmgājēju apskates ekskursija pa pilsētu. Izvēles ekskursija ‘’Naksnīgā Roma’’ (nav iekļauts cenā). Nakts viesnīcā. 

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izvēles ekskursija ‘’Kristīgā Roma” (nav iekļauts cenā) uz izvēles ekskursija pa seno Trasteveres apgabalu(nav iekļauts cenā), kur tiem, kas vēlas būs iespēja iegādāties vakariņas no tipiskas Romas virtuves. Otrajā dienas pusē 3 stundu ekskursija ar krievu valodā runājošu gidu pa Vatikāna muzeju (ieejas biļetes nav iekļautas cenā) un Svētā Pētera baznīca. Nakts viesnīcā. 

4. diena
Brokastis. Brīvais laiks Romā vai izvēles ekskursija ‘’Imperiālā Roma” vai izvēles ceļojums uz Neapoli (Pompeja) visu dienu(Nav iekļauts cenā). Atgriešanās Romā

5. diena
Brokastis. Brauciens uz Sjēnu ar apstāšanos mūsdienīgajā pilsētas daļā brīvajā laikā vai izvēles ekskursija pa vēsturisko pilsētas pusi (nav iekļauts cenā). 
Tālāk ceļojums uz Florenci un 1,5 stundu ekskursija pa pilsētu ar krievu valodā runājošu gidu.  Brīvais laiks vai izvēles ekskursija uz Piti pili (vai Uffizi galeriju, atkarībā no biļešu pieejamības, kas nav iekļautas cenā ). Nakts Montekatini  viesnīcā 3*.

6. diena
Brokastis. Brīvais laiks Montekatini vai izvēles brauciens uz Pizu un pusotras stundas ekskursija pa pilsētu(nav iekļauts cenā).Pēc ekskursijas apstāšanās tipiskā Toskānas lauku tūristu tradicionālo pusdienu vietā(nav iekļauts cenā). Pēc pusdienām izlidošana no Montekatini. Pārvietošanās uz Lido di Jesolo  (vai Paduju vai citu tuvējo Venēcijas pilsētu. Iekārtošanās viesnīcā 3*. Vakarā, izvēles ekskursija pa ‘’Naksnīgo Paduju’’ (nav ieļauts cenā).

7. diena
Brokastis. Transfērs ar autobusu līdz Venēcijas laivu stacijai un brauciens ar laivu pa Sv.Marko (laivu brauciens nav iekļauts cenā). Pusotras stundas ekskursija pa pilsētu. Otrās dienas pusē brīvais laiks vai izvēles ekskursija: Dodžes pils, brauciens ar gondolu, brauciens pa Lielo kanālu ar laivu. Brauciens uz Rimini (vai Romu)  un izmitināšanās viesnīcā (vai tāš tuvumā). Nakts viesnīcā Rimini, vai Romā (atkarīgs no izlidošanas laika svētdien).

8. diena
Brokastis. Grupas transfērs uz Romas lidostu lidojumam atpakaļ mājās.

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Autobusu pakalpojumi un krievu valodā runājošo pavadoņu pakalpojumi;
Grupas transfērs uz/no lidostas;
Krievu valodā runājošs gids Romā (6 stundas– apskates ekskursija un ekskursija Vatikāna muzejā, Venēcijā (1,5 stunda) un Florencē (1,5 stunda) -   apstāšanās Sjēnas mūsdienīgajā pilsētas daļā;
Toskānas saimniecības  apmeklējums(tikai klientiem, kas iegādāsies papildu ekskursiju uz Pizu);
Izmitināšana 3* viesnīcās ar broakstīm.

Papildus:
Personiskie tēriņi, dzeramnauda;
Ieejas biļetes;
Ekskursijas, kas nav iekļauts;
Transfers ar kuģi uz Sv. Marko laukumu un atpakaļ;
Austiņas ekskursiju laikā - € 15 / cilv. –  jāmaksā uz vietas
Tūristu nodokļa iemaksa.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home