Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālija - Francija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Itālija - Francija

1. diena
Tikšanās Romas lidostā ar krieviski runājošu kompānijas pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts Romas viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks,  apskates ekskursija pa pilsētu. Papildus tiek organizēta ekskursija - Kristīgā Roma vai Nakts Roma. Nakts Romas viesnīcā.


 
 
   
        
       
            
3. diena 
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Boloņu ar vilcienu. Iekārtošanās Boloņas vai Rimini viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

 
 
  
   
  
   
  
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks,  papildus tiek organizēta papildus ekskursija uz Venēciju, kura ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.Ekskursijā itilpst -apskates ekskursija pa pilsētu ar gidu, San Marco laukums, bazilika San Marco, Kampanile – visaugstākā celtne Venēcijā. Stikla izgatavošanas darbnīcas apmeklējums, kur ir iespēja vērot, kā darbojas stikla meistari, kā arī iegādāties īsto,slaveno venēcijas stiklu. Nu un, protams, gondolas - eksotisks transporta veids Venēcijā, izbraucot ar kuru noteikti var dziļi ienirt Venēcijas pagātnē. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 
 
   
  
   
   
  
    
5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Florenci. Florence – viena no lielākajām un skaistākajām Itālijas pilsētām, Renesanses dzimtene. Šeit dzīvoja un darbojās tādi slaveni cilvēki kā  Leonardo da Vinči, Dante, Mikelandželo un daudzi citi... Pilsētas apskates ekskursija-pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru Florencē (krievu valodā runājoša gida pavadībā) (apskates objekti- Signori un Vekio laukumi, Katedrāles laukums,  Santa Maria del Fiore katedrāle, Santa Croce baznīca – slaveno florenciešu kapliča– Mikelandželo, Makjavelli, Galeleja). Brīvais laiks. Izbraukšana uz Dženovu. Pastaiga pa Dženovas pilsētu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
  
   
    
     
      
         
   
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Nicu pa ceļam parfimērijas fabrikas Fragonard apmeklējums. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz Montekarlo (Monako). Vecais cietoksnis Monako - ir kā vēsturiskās filmas dekorācija, ar īsto princi un viņa sargiem. Pazīmākā visā pasaulē kazino var veikt nelielu naudes likmi un justies kā Rokfellers. Iekartošanās viesnīcā. Nakts Nīcas viesnīcā.

 
 
   
  
    
7. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Dižonu. Brīvais laiks. Dižonas pilsēta, kas stāv Ouche upes krastā, galvaspilsēta ir Burgundija –kas iespējams, ir viena no skaistākajiem Francijā izceļoties ar savu mākslu un brīnišķīgu arhitektūru, pilsētu skulptūrām un vēsturi. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru ar pavadošo grupu. Iepazīšanās ar Burgundijas hercoga pili, ar Sen Benik katedrāli un Dievmātes St-Michel. Baznīcu. Iekārtošanās Dižonas viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

 
  
 
  
   
   
 
     
8. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Parīzi. Apskates ekskursija pa pilsētu ar autobusu, kur jūs varēsiet redzēt Grand Operu,Luvras muzeju, Republikas Laukumu, Dievmātes Katedrāli, Panteonu,Asambleju, Orseju, Saskaņas Laukumu, Madlēnu. Brīvais laiks pilsētā, pēc vēlēšanās ekskursija uz Versaļu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts Parīzes viesnīcā.

 
  
    
   
  
   
  
9. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Papildus tiek piedāvātas ekskursijas uz pasaules slaveno Luvras muzeju, Monmartra rajonu, Notre Dame de paris katedrāli un Latīņu kvartālu, vakarā ekskursija Nakts Parīzē. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
10. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz Luāras ieleju. Gar Luāras ieleju, kas ir viena no skaistākajām francijas upes, ierindojas neparastas akmens pilis, kas ir katrs pats par sevi stāsts. Tas ir stāsts par karalisko Franciju. 2-3 piļu apmeklējums. Iekārtošanās viesnīcā Buržas apkārtnē. Nakts viesnīcā.
 
    
   
 
       
     
 
     
   
 
11 .diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Ženēvu. Brīvais laiks. Nakts Ženēvas viesnīcā.
 
12. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Milānu - Itālijas ekonomikas galvaspilsēta. Apskates ekskursija ar krievu valodā runājošu gidu pa Milānas pilsētas centru, kur ir iespēja apskatīties katedrāli, vareno Sforcesko pili, slaveno teātri La Scala, visā pasaulē pazīstamu Viktora Emanuela II tirdzniecības galeriju. Brīvais laiks. Papildus tiek organizēts brauciens uz vienu no skaistākajām ezeriem Itālijā,Madžores ezeru ar vareno pili Borromeo, kas atrodas uz isola Bella salas. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts Milānas viesnīcā.
 
   
    
      
    
     
  
        
       
13. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks  vai pēc vēlēšanās dienas pirmajā pusē ekskursija uz Veronu. Brauciens uz Rimini. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
   
    
     
      
       
     
    

14. diena
Brokastis viesnīcā. No rīta brauciens uz Romu ar vilcienu. Iekārtošānās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
15. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.
 
Cenā iekļauts: 
Lidojums Rīga-Roma-Rīga + rokas bagāža;
Ēdināšana- brokastis;
Dzīvošana 3*-4*  viesnīcās;
Grupas transfērs lidosta-viesnīca-lidosta visos lidojumos;
Transporta pakalpojumi pēc programmas ar krievu valodā runājošu gidu;
Ekskursijas  ar licencētu krievu valodā runājošu gidu(Roma,Florence, Parīze, Milāna);
Pastaigas ar grupas pavadošu: San-Marino, Dženova, Dijon.
 
Papildus: 
Nododamā bagāža 20 kg - 75 EUR; 
Ieejas biļetes muzejos;
Ieejas biļetes Luāras ielejas pilis - 11-13 EUR;
Ekskursija uz Venēciju - 65 EUR (lidojums uz Venēcij ir iekļauta tūres cenā);
Kuģītis Venēcijā pa Džudekas-15 EUR vai 25 EUR pa Lielo kanālu;
Ekskursija uz Versaļu - 50 EUR + 18 ieejas biļete;
Ekskursija Notre Dame + Latīņu kvartāls - 35 EUR;
Ekskursija Monmartra - 35 EUR;
Ekskursija-Naksnīgā Parīze - 35 EUR; 
Vakariņas un vakara šovi, kabarē Moulin Rouge vai Lido (cena atkarībā no izvēlētās programmas vakaros);
Ekskursija uz Veronu - 45 EUR;
Ekskursija uz Monte-Karlo - 60 EUR;
Ekskursija Luvra ar gidu - 40 EUR + ieejas biļete 15 EUR;
Ekskursija Kristīgā Roma - 30 EUR;
Ekskursija "Roma naktī" - 30 EUR;
Brauciens uz madžores ezeru - 50 EUR (kuteris iekļauts cenā);
Ieejas biļete pilī un botāniskajā dārzā - 16 EUR (Isola Bella).
 
Noteikti par papildus samaksu: 
Austiņas visam ceļojums periodam - 20 EUR;
Viesnīcas nodoklis no 1 līdz 3,50 EUR diennaktī par cilvēku.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home