Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālija, Šveice un Lihtenšteina

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Šveice   »   Itālija, Šveice un Lihtenšteina

Milāna - (o.Madžore)-(Verona) – Lihtenšteinas  - Cīrihe - (Lucerna) - (Štajn Am Reina un Reinas ūdenskritums) - Berne -Turina-Milāna 

1. diena
Ielidojam Milānā. Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvi. Transfērs un ievākšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

2. diena
Milāna.
Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās kājāmgājēju ekskursija ar krievu valodā runājošu gidu pa Milānas vēsturisko centru. Jūs redzēsiet Katedrāli, Lielo Sforzesco pili, slaveno La Skala teātri, pasaulē pazīstamo Viktora Emanuela II galeriju . Brīvais laiks, lai  tiem , kas vēlas, var noorganizēt ekskursiju uz La Skala teātri, kā arī brauciens uz o.Mažiore+Borromeo sala. Apmeklēsim Izola Bell salu ar tās apbrīnojamo pili un botānisko dārzu. Izola Peskatori salas apmeklējums. Atgriešanās Milānā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3. diena
Milāna-Verona.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks iepirkšanam, tiem kas vēlas izvēles ekskursija uz Veronu, Garda Ezeru- viena no apbrīnojamākajām pilsētām pasaulē, Romeo un Džuljetas dzimtene. Atgriešanās Milānā. Nakšņošana viesnīcā.

4. diena
Lihtenšteina-Cīrihe.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas ar visu bagāžu. Brauciens uz Cīrihi. Pa ceļam apstāšanās Karaliskajā Lihtenšteinā. Lihtenšteina – neliela, burvīga valsts, apmēram 160 kv.km.liela. Trīs ceturtdaļās valsts aizņem kalni. Galvaspilsētas vēsturiskā centra apmeklējums ar pavadošo grupu. Brauciens uz Cīrihi- Šveices finanšu centrs. Ekskursija ar gidu pa pilsētas vēsturisko centru. Brīvais laiks. Izmitināšanās viesnīcā Cīrihes apkārtnē. Nakts viesnīcā.

5. diena
Reinas ūdenskritums-Štajn Am Reina -Lucerna.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai tiem kas vēlas dienas pirmajā pusē izvēles brauciens uz Reinas ūdenskritumu  un pasakaino Štajn Am Reinas pilsētiņu, kas atrodas Reinas upes krastos.
Otrajā dienas pusē organizēta izvēles ekskursija uz Lucernu. Ekskursija pa Lucernas vēsturisko pusi ar saviem slavenajiem koka tiltiem un senajām smailēm, kas skatās Reimsas upes ūdeņos. Brīvais laiks. Atgriešanās Lucernas viesnīcā.

6. diena
Berne.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas ar visu bagāžu. Brauciens uz Berni, pastaiga pa pilsētas centru, kur atrodas valsts augstākā katedrāle, Pulksteņa tornis, Lāča līdums. Brauciens uz Itāliju, pa ceļam pēc vēlēšanās apstāšanās Šveices rietumu daļā , Montre kūrorta pilsētā , Ženēvas ezera krastā. Izmitināšanās Turina viesnīcā.

7. diena
Turina - Milāna.
Brokastis viesnīcā. Turina – Pjemontas apgabala centrs, Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsēta 2006.gadā un slavenais Turina laukums . Pastaiga pa Turina pilsētas vēsturisko centru baroka stilā ar grupas vadītāju, Kastello laukums- pilsētas sirds, Palazzo Reale, Savojāru dinastijas karaļa pils un Palazzo Madama, Katedrāle ar svēto Sindones kapelu, kurā glabājas Turīna auti, Mole-Antoneliana. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās organizēt ekskursiju uz Karalisko pili. Pārcelšanās uz Milānu ar autobusu vai vilcienu. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.

Cenā iekļauts:
Lidojum Rīga-Milāna-Rīga vai Rīga-Bergamo-Rīga;
Rokas bagāža;
Dzīvošana viesnīcā 3-4* pamatojoties uz brokastīm;
Grupu transfēŗs lidosta-viesnīca-lidosta;
Transporta pakalpojumi pēc programmas ar krievu valodā runājošu vadītāju;
Ekskursijas ar krievu valodā runājošu kvalificētu gidu Milānā, Cīrihē;
Pastaigas Turinā, Bernē, Lihtenšteinā ar krievu valodā runājošu vadītāju.

Papildus:
Ieejas biļetes uz muzeju;
Tūristu nodoklis viesnīcā;
Teātris- muzejs La Skala - 25 EUR (ieejas biļete iekļauta cenā);
Ekskursija Lucernā - 60 EUR;
Brauciens uz ūdenskritumu + Štajn Am Reina - 60 EUR;
Ekskursija uz Veronu - 55 EUR;
Brauciens uz Garda ezeru - 10 EUR;
o.Madžore - 50 EUR (laiva iekļauta cenā);
Ieejas biļete pilī un botāniskajā dārzā - 16 EUR (Izola Bella);
Ekskursija pa Karalisko pili - 35 EUR (ieejas biļete iekļauta cenā);
Austiņas - 15 EUR uz visu nedēļu;
Papildu bagāža 20 kg - 50-60 EUR;
Piemaksa par vakariņām - 90 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home