Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālijas zaļajā sirdī - Umbrija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Itālijas zaļajā sirdī - Umbrija
Šokolādes un džeza galvaspilsēta, Perudža ir izejas punkts uz Umbrijas reģiona mazajām pilsētām un skaistajiem ciematiem, kas ceļā neprasa pat pāris stundas. Mākslas un ziedu ciemats Spello, Orvjeto ar slaveno katedrāli, lielākais Umbrijas ezers Trasimeno ar saliņu tā vidū, vīna darītavas ar šajā gadalaikā nobaudāmo jauno vīnu – Umbrijā ir ko apskatīt katru mīļu brīvdienu!

1. diena
Izlidošana no Rīgas. Transfers uz viesnīcu.
Pirmās dienas ekskursijas laikā kājām izstaigāsim Perudžas vecpilsētu, lai iepazītos ar ievērības cienīgākajām vietām. Varēsim vērot arī Itālijas šokolādes galvaspilsētā notiekošos Eirošokolādes 30. gadadienai veltītos pasākumus, kas Perudžā notiks no 15. - 24. novembrim.
 
2. diena
Orvjeto ir viena no neaizmirstamākajām kalnu pilsētām Itālijas centrālajā daļā. Tā atrodas augstu virs Umbrijas cipresēm rotātām ielejām. Pilsētas apmeklētāji varēs pastaigāties pa no satiksmes brīvo pilsētas centru, pirmām kārtām apskatot Orvjeto katedrāli ar tās gotisko fasādi, kas rotāta krāsainām vitrāžām, mozaīkām un skulptūrām. Pēc tam apmeklēsim Orvjeto pazemi (~1 stundu), kur apskatīsim grotas, alu un tuneļu sistēmu, kas sensenos laikos izveidotas vietā, kur tagad plešas mūsdienu pilsēta.
Pēc pusdienām dosimies uz Trasimeno ezeru – vienu no lielākajiem Itālijas ezeriem. Tā krastos izvietoti neskaitāmi ciematiņi, vienā no kuriem – senajā zvejnieku ciematā Pasinjano - mēs viesosimies.
 
3. diena
Ekskursiju iesāksim, dodoties uz Spello, kas iekļauts Itālijas skaistāko ciematu sarakstā, pateicoties būtiskajam vides, kultūras un mākslas mantojumam. Antīkajos laikos tā bija nozīmīga romiešu pilsēta un atlikušais no tās mūsdienās pastāv līdzās Spello viduslaiku vaibstiem. Spello apmeklēsim ne tikai vēsturisko centru, bet arī Santas Marijas Madžores katedrāli un tās Baljoni kapellu, kur atrodas Pinturičio freskas.
Tālāk dosimies uz nelielo Montefalko ciematu, kas ir neapstrīdama vietējā vīna karaliste. Montefalko ir lielisks paraugs ar aizsardzības sienu nocietinātai viduslaiku kalnu pilsētai, daļa no kuras saglabājusies mūsdienās līdz ar Svētā Augustīna torni.
Montefalko cieši saistīts ar Sagrantino vīnu, kas darināts no vīnogām, kuras izaugušas kalnainajā zemē. Te apmeklēsim vīna darītavu, kur degustēsim četru šķirņu vīnus un nobaudīsim arī pusdienas.
Dienas otrajā daļā dosimies uz netālus esošo mazpilsētu Bevanju, kur gida pavadībā apskatīsim tās vēsturisko centru, ar labi saglabātām romiešu pilsētas liecībām - sena tempļa un amfiteātra paliekām.
 
4. diena
Tiem, kuri dodas ekskursijā, jāizrakstās no viesnīcas un bagāža jāņem līdzi!
 
Ceļojuma pēdējās dienas ekskursijā dosimies uz Asīzi, kas visā pasaulē pazīstama kā Svētā Franciska dzimtā pilsēta un uz viņam veltīto baziliku dodas neskaitāmi svētceļnieki. Bazilika tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajiem Rietumu civilizācijas garīgajiem un mākslinieciskajiem akcentiem. Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Asīzes vecpilsētu un mums būs rezervēta grupas vizīte Svētā Franciska bazilikā. Tās apakšējā stāvā atrodas Sv. Franciska sekotāja, slavenā itāļu gleznotāja un Rensanses ideju attīstītāja Džoto freska “Krustā sišana”.
Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz 4 km attālo Santa Marija deli Andželi, kas ir Asīzes komūnas daļa, lai apmeklētu Portiunkulu – mazu katoļu baznīcu, no kuras sākās Franciskāņu kustība.
Tālāk dosimies uz lidostu, kur 15:00 sāksies reģistrēšanās lidojumam uz Rīgu.
 
Cenā iekļauts:
 • Tiešais lidojums uz Perudžu
 • Transfers
 • 3 naktis 4* viesnīcā Sangallo Palace Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm
Papildus:
 • Veselības apdrošināšana
 • Piemaksa par vienvietīgu istabu - 230 EUR
 • Perudžas pilsētas ekskursija (ar kājām) - 25 EUR
 • Orvjeto un Trasimeno ezers - 115 EUR
 • Spello un vīna degustācija Montefalko - 120 EUR

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home