Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālija-Šveice-Lihtenšteina

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Itālija-Šveice-Lihtenšteina

Milāna - (O. Maggiore) - (Verona) - Lihtenšteinas Firstiste - Cīrihe - (Lucerna) - (Stein Am Rhein un Reinas ūdenskritums) - Berne - Turīna - Milāna

1. diena
Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvi. Transfērs un izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Tikšanās ar grupas gidu. Milānas apskates pastaigu ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā, kas ietver iepazīšanos ar pilsētas centrālo daļu, Sforcas pils viduslaiku cietokšņa apmeklējumu,pastaiga pa galveno Dantes ielu, turklāt apskatīsim gotiskās mākslas šedevru no ārpuses - Domes katedrāli, iziesim cauri pasaulslavenajai Viktora Emanuela II iepirkšanās galerijai un noslēgsim ekskursiju iepretim leģendārais operteātris – La Scala, kas tiek uzskatīts par pasaules klasiskās mūzikas centru. Brīvais laiks. Vēlētājiem tiek organizētas papildu ekskursijas: La Scala Teātra muzejs, kur daļa no ekskursijām būs pašas teātra zāļu apmeklējums. Ekskursija Domes katedrālē. Brauciens uz Madžores ezeru ar laivu braucienu un Isola Bella apmeklējums ar tās apbrīnojamo botānisko dārzu un Boromeo hercogu pili.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Tiem, kas vēlas (papild maksa), izvēles ekskursija uz Veronu ir viena no pārsteidzošākajām pilsētām pasaulē, Romeo un Džuljetas dzimtene. Ekskursija uz Veronu sniedz papildu iespēju apmeklēt Gardas ezeru vienā no slavenākajiem Eiropas ezeru kūrortiem ar dabiskiem termālajiem avotiem, Sirmiones pilsētiņā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

4. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas ar bagāžu. Pārcelšanās uz Cīrihi. Pa ceļam apstāties Lihtenšteinas Firstistē. Lihtenšteina ir maza burvīga valsts, kuras platība ir aptuveni 160 kvadrātkilometri. Trīs ceturtdaļas valsts klāj kalni. Galvaspilsētas vēsturiskā centra apskate ar pavadošo grupu. Pārcelšanās uz Cīrihi – Šveices finanšu centru. Ekskursija gida pavadībā pa pilsētas vēsturisko centru. Brīvais laiks. Izmitināšana viesnīcā netālu no Cīrihes. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai tiem, kas vēlas, no rīta izvēles brauciens uz Reinas ūdenskritumiem un pasakaino Šteinas pilsētiņu, kas atrodas Reinas upes krastā.Pēcpusdienā tiek organizēta fakultatīva ekskursija uz Lucernu. Ekskursija pa Lucernas vēsturisko daļu ar slavenajiem koka tiltiem un senajām smailēm, no kurām paveras skats uz Reimsas upes ūdeņiem. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas ar bagāžu. Pārcelšanās uz Šveices Bernes galvaspilsētu. Pastaiga gida pavadībā pa pilsētas centru sniedz iespēju apskatīt galvenos apskates objektus, lāču grāvi ar dzīviem lāčiem, pulksteņa torni un valsts augstāko katedrāli. Lai apmeklētu visfotoģeniālāko Alpu ciematu, grilu ar slavenā siera degustāciju. Pārcelšanās uz Itāliju, pa ceļam papild pietura vienā no Šveices greznākajiem kūrortiem, Montrē pilsētiņā, kas atrodas Ženēvas ezera krastā. Garākā ezera promenāde, stāsti un pieminekļi Fredija Merkūrija, Nabokova u.c. talantiem. un Šveices visvairāk apmeklētā atrakcija, Čillonas pils, atrodas Montrē. Viesnīca Pjemontas reģionā Turīnas apkaimē. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Pārcelšanās uz Turīnas centru.
Turīna ir XX Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsēta un slavenā Turīnas līķauta atrašanās vieta. Pastaiga pa Turina vēsturisko centru baroka stilā ar grupas asistentu, Kastello laukums - pilsētas sirds, Reāles pils, Sakaras dinastijas karaliskā pils un Madama palaco, katedrāle ar Sakra Singdones kapelu, kur glabājas Turīnas Paslēpnis, Moleo Antollāna. Brīvais laiks. Pēc izvēles tiek organizēta ekskursija karaliskajā pilī - atzīta par vienu no visgreznākajām karaliskajām Eiropas rezidencēm. Karaliskie apartamenti, mīļāko karaļu Savoja galminieku darbi, kuru vārdi šodien ienāk pasaules arhitektūras vēsturē. Royal Armory ir slavena ar 62 marmora krāsām, tajā atrodas viena no bagātākajām aukstā tērauda un šaujamieroču kolekcijām pasaulē. Jūs redzēsiet vienreizēju kājinieku un zirgu bruņu izstādi no karaļa Karlo Alberto personīgās kolekcijas. Atrodoties Karaliskajā pilī, varat iekļūt Domes katedrāles kapelā, apskatīt slavenāko Guarino Guarini baroka kupolu, kur tika glabāts līķauts līdz 1997. gadam.Pārcelšanās uz Milānu ar autobusu vai vilcienu. Izmetināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Lidostas transfērs.

Cenā ietilpst:

 • Lidojums no Rīgas
 • Izmitināšana viesnīcās ar brokastīm
 • Grupas transfērs lidosta-viesnīca-lidosta lidosta (visiem lidojumiem Malpensas lidosta)
 • Transporta pakalpojumi pēc programmas ar krieviski runājošu asistentu
 • Ekskursijas ar krieviski runājošu licencētu gidu Milānā, Cīrihē 
 • Ciemošanās Turīnā, Bernē, Lihtenšteinā ar krieviski runājošu asistentu

Papildus:

 • Ieejas maksa muzejos 
 • Teatro-Museum La Scala - 30 € (ieeja iekļauta) 
 • Ekskursija pa Milānas Doma katedrāli - 25 €
 • Ekskursija uz Lucernu - 65 €
 • Ceļojums uz ūdenskritumiem + Stein am Rhein - 65 €
 • Ekskursija uz Veronu - 60 €
 • Ceļojums uz Gardas ezeru - 10 € 
 • O. Maggiore - 55 € (laiva iekļauta cenā)
 • Ieejas biļete pilī un botāniskajā dārzā - 20 € (Isola Bella)
 • Montrē pilsētas apmeklējums - 10 € 
 • Grujēras pilsētas apmeklējums - 10 €
 • Ekskursija pa Karalisko pili - 35 € (ieeja iekļauta cenā)
 • Veselības apdrošināšāna
 • Nododāma bagažā

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home