Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais 2020. gads Monte Karlo

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Jaunais 2020. gads Monte Karlo

Nica - San Pol de Vansa - Monako - JAUNAIS GADS MONTE KARLO - Bergamo - Termālais kūrorts Merano

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ
 

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakšņošana viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.
 

2. diena
Brokastis viesnīcā. Jau šodien būsim Itālijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus. Austrijā ieplānota pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējas virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras skaists panorāmas skats (lieliska vieta fotogrāfijām).
Nakšņošana viesnīcā Itālijā.
 

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Nicu - piekrastes karaliene ar neatvairāmu šarmu. Savulaik Nikolo Paganīni, Napoleons Bonaparts, Frīdrihs Nīče, Antons Čehovs, Nikolajs Gogols un daudzi citi slavenie cilvēki novērtēja Francijas Azūra krasta galvaspilsētas priekšrocības. Pilsētas iepazīšana: Promenade des Angles, viesnīca «Negresco», tirgus laukums un vecpilsēta, Alberta I skvērs, Masēna parks.
Nakšņošana viesnīcā pie Nicas.
 

4. diena
Brokastis viesnīcā. Dienas pirmajā pusē ekskursija gleznainajā viduslaiku ciemā Sen-Pol-de-Vans, apburošākā Azūra krasta vieta. Kalnu galotnē paslēpusies senlaicīga apmetne ar ideāli saglabājušajiem cietokšņa mūriem, slejas pāri burvīgajai ainavai, kas dveš Provansas smaržas un sniedzas līdz pašai jūrai. Dosieties pastaigā pa senatnīgām ieliņām, aplūkosiet seno arhitektūru, izbaudīsiet brīnišķīgus skatus, redzēsiet restorānu «Zelta dūja», kur tikās bohēmas pārstāvji, apmeklēsiet mākslas galerijas un tradicionālus veikalus.  Atgriešanās viesnīcā Nicā.
Pēcpusdienā dosimies uz Monako Firstisti. Jauno Gadu Monako svin skaļi un līksmi, svētkos pieņemts sanākt lielās kompānijās. Jauno gadu pusnaktī sagaidīsim laukumā pie Kazino - te sanāks daudz jautru cilvēku, tiks atkorķētas šampanieša pudeles, visi  sveiks viens otru un vēros svētku salūtu.  Izklaides programma Port Hercule ostā ilgs no plkst. 9 vakarā plkst.  3 no rīta, no šejienes ērti vērot salūtu.
Atgriešanās viesnīcā Nicā.
 

5. diena
Brokastis viesnīcā. Vakara ekskursija Kannās. Kannas slavenas ar šeit notiekošo filmu festivālu, smilšainajām pludmalēm un greznajiem zīmolu veikaliem, kā arī ar slaveno seno kvartālu Le Suquet. Iespēja pastaigāties pa Kruazē krastmalas bulvāru un uzņemt lieliskas fotogrāfijas uz slavenajām Kannu kinofestivālu pils kāpnēm.
Atgriešanās viesnīcā Nicā.
 

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Bergamo. Bergamo ir skaista un omulīga pilsēta, kas atrodas paugura virsotnē. Pateicoties Venēcijas ietekmei (no 15. līdz 18.gs. apdzīvotā vieta atradās šīs republikas varā), pilsētas arhitektūra ir ļoti daudzveidīga un skaista. Pilsētas administratīvā teritorija sadalīta divos rajonos - Bergamo Alta un Bergamo Bassa, kas atrodas viens otram pretī uz pauguriem un tos atdala cietokšņa mūris.
Nakšņošana viesnīcā pie Bolcāno pilsētas.
 

7.diena
Brokastis viesnīcā. Merano ir vēsturiska pilsēta, kas  atrodas Ziemeļitālijas Alpu ielejā, Trentīna Altoadidže  reģionā un reiz bija Dienvidtiroles galvaspilsēta. Tas ir vienīgais Itālijas termālais kūrorts ar saviem avotiem, kas atrodas kalnos. No ziemeļiem un austrumiem pilsētu ieskauj kalni, tā apbur ar savu skaistumu! Merano apburs ar fascinējošu dabu, patīkamu klimatu, labiekārtotību, ērtību, dzīves kvalitāti un vietējo iedzīvotāju labvēlīgumu!
Termālā centra apmeklējums, kur varēsiet pavadīt laiku, pilnībā relaksējoties harmonijā ar dabu, un atgūt spēkus pirms mājupceļa. Nakts viesnīcā Olomoucas pilsētā, Čehijā.
 

8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuveni - pusnakts.

 

Ceļojuma cena:

€ 464.00 (1 vieta autobusā)

€ 584.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€ 140.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Ekskursijas vilceniņš Nicā - 8 €;

- Monako pils - 8 €;

- Okeanografijas muzejs Monako - 16 €;

- Merano SPA - 20 €

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home