Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais gads Karību ritmos

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Jaunais gads Karību ritmos
1. diena
00:30 tikšanās Rīgas lidostā. 02:20 - 05:00 lidojums Rīga – Maskava, 07:40 – 12:45  lidojums Maskava – Havana.Transfērs uz viesnīcu. Neliela atpūta pēc lidojuma. Vakariņas un nakts viesnīcā Havanā.
 
2. diena
Pēc brokastīm dodamies ekskursijā pa koloniālo Havanu - Kapitoliju, Katedrāles un Ieroču laukumus. Mūsu skatus priecēs saudzīgi saglabātie 40-60-to gadu retro auto un 20.g.s..Mums būs iespēja aplūkot 30-to gadu elegantāko un antīkās spozmes piesātināto viesnīcu Hotel Nacional de Cuba. Iegriezīsimies Museo Capitanes Generales  - pārvaldes ēku, arhitektūras pieminekli, kurā savā laikā atradās 65 kapteiņi, kuri pārvaldīja Kubu. Pēc kopīgām pusdienām turpināsim pilsētas apskati.  Ambos Mundos viesnīca un Hemingveja numura apskate. Kopīgas vakariņas restorānā. Nakts viesnīcā Havanā.
 
3. diena
Šodienu veltīsim Kubas rietumu provincei Pinar del Rio. Šis reģions iekļauts UNESCO sarakstā, dēļ savām ainavām, alu sistēmām, senajiem artefaktiem un ar savām vislabākās tabakas plantācijām. Dosimies uz skatu laukumu no kura var vislabāk izbaudīt dabas ainavas. Indiāņu ala (Cueva del Indio). Apskatīsim arī slavenās melnās tabakas plantācijas. Brīvs vakars pilsētā. Nakts viesnīcā Havanā.
 
Izvēlei: pasaulslavenais brīvdabas šovs-kabarē Tropicana, kur vairāk kā 200 krāšņi tērptu mākslinieku un aizrautīgi muzicējošais orķestris ieraus Jūs bolero, mambas, ča-ča-ča un salsas maģiskajos dejas ritmos. Ja reiz esi Havanā -  ļaujies melodiju un ritmu kaislei šajā Paradīzē zem zvaigznēm (cena no 85 EUR, ieskaitot 1/4 ruma pudeles un kola, 1 glāze cava, 1 našķis vai deserts).
 
4. diena
Dodamies ceļā uz Kubas centrālo daļu. Paviesosimies Guamas krokodilu audzētavā apskatīt apdraudēto Zapata un Lanier purvu reptiļu dzīves ciklu un ikdienu. Ar laivām aizbrauksim līdz Taino indiāņu ciematam, kurā gūsim nelielu priekšstatu par Kubas pamatiedzīvotāju ikdienu. Ceļš uz „simts uguņu pilsētu” (City of a Hundred Fires) – Cienfuegos. Dosimies pastaigā pa vēsturisko pilsētu ar José Martí centrālo laukumu, no ārpuses apskatīsim Terry teātri, kuru reiz pieskandināja Enriko Karūzo balss. Pārbrauciens uz Trinidadu. Nakts privātos apartamentos Trinidadā.
 
5. diena
Ar Trinidadu saistās 2 ievērojami vēsturiski fakti – no šejienes 1518. g. savos Meksikas iekarojumos devās spāņu konkistadors Kortes, bet 18. g.s. Valle delos Ingenios reģions uzplauka, pateicoties cukurniedru plantāciju attīstībai. Kopīgas pusdienas restorānā. Vakarā dosimies uz Plaza de la Music, izbaudīsim īsto kubiešu garu un prieku par dzīvi, baudot kokteiļus un dejojot. Nakts privātos apartamentos Trinidadā.
 
6. diena
Pēc brokastīm dosimies uz Varadero. Iegriezīsimies arī Santa Klārā - Čegevaras spožākās uzvaras laurus nesušajā pilsētā.Kopīgas pusdienas. Vēl pavisam nedaudz burvīgu ainavu un būsim jau Varadero viesnīcā ar ēdināšanu “viss iekļauts”. Jaunā gada sagaidīšanas balle.
 
7. diena
Atpūta Varadero. Tikai saule, pludmale un Karību jūra! Programma „Viss iekļauts”. Nakts viesnīcā Varadero.
 
8. diena
Atpūta Varadero. Par papildus maksu var doties izbraucienā ar kuģīti vai laivām, katamarāniem, izbraukt ar Hop on- hop off autobusu. Nakts viesnīcā Varadero.
 
9. diena
Atpūta Varadero. Tikai saule, pludmale un Karību jūra! Programma „Viss iekļauts”. Nakts viesnīcā Varadero. Iesakām izīrēt laivu vai katamarānu un doties atpūtas braucienā Atlantijas okeānā. Kaislīgie makšķernieki varēs doties makšķerēt atklātā jūrā.
 
10. diena
10:00 no rīta transfērs uz Havanu. Kopīgas pusdienas. Pēcpusdienā izbrauciens ar retro automobiļiem (~ 1 h). Brīvs vakars, lai turpinātu iepazīšanos ar Havanas nakts dzīvi, atrastu labāko kafejnīcu ar labāko kokteili vai klubu, kurā dejot salsu. Var doties iepirkšanās tūrē. Nakts viesnīcā Havanā.
 
11. diena
Brokastis. Pirms 11:00 no rīta transfērs uz lidostu. 14:25 – 09:00 lidojums Havana – Maskava. Nakts lidmašīnā.
 
12. diena
11:50 – 13:35 lidojums Maskava – Rīga.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļetes Rīga – Havana – Rīga, lidostu nodokļi;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Kubas vīza;
naktsmītnes 3*+ viesnīcās divvietīgā numurā, privātos apartamentos;
13 brokastis, 7 pusdienas, 1 vakariņas. Varadero viesnīcā „viss iekļauts”;
aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā, krievu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam ~ 50 EUR;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 500 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home